БЕЗДОГАННИЙ ЗВ'ЯЗОК.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ В НОВОМУ BMW X3.

Залишайтеся в поїздці на зв'язку з друзями і з усім світом, користуйтеся ексклюзивними сервісами та розумними програмами, приймайте і відправляйте повідомлення електронної пошти. BMW X3 забезпечує особливий рівень комунікації і комфорту в своєму класі. Інноваційна концепція управління в будь-який момент гарантує ідеальний зв'язок між водієм і автомобілем. В результаті Ви, сидячи за кермом, отримуєте виключне задоволення – адже тут все орієнтоване на Ваші потреби та направлено на реалізацію майбутніх принципів автономного водіння. У той же самий час ультрасучасні системи допомоги водієві забезпечують новий найвищий рівень безпеки і значно знижують навантаження на водія. Це дозволяє Вам зосередитися на найважливішому: задоволенні за кермом.

ОГЛЯД САМОГО ГОЛОВНОГО.

 

Сучасна концепція управління.

Нова концепція управління в BMW X3 підкуповує своєю винятковою інтуїтивністю. Зручно розташовані органи управління і мінімальна відстань до них піднімають почуття задоволення від водіння на абсолютно новий рівень. Окремими функціями можна керувати за допомогою інтелектуальної системи голосового управління BMW, системи управління жестами BMW, а також за допомогою сенсорного дисплея управління. Кількох рухів руки над центральною консоллю досить, щоб, наприклад, управляти викликами або навігаційною системою.

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість, вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості, включаючи повідомлення про заборону обгону, списки телефонів і даних розважальної системи.

12” контрольний дисплей.

Багатофункціональний дисплей на приладовій панелі з технологією Black Panel і діагоналлю екрана 12" забезпечує ефектне відображення параметрів руху автомобіля. Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі в різному кольорі і графіку для кожного з трьох режимів: ECO PRO, COMFORT і SPORT.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ.

 

BMW Connected Drive.

BMW ConnectedDrive – це персональний асистент, який допомагає водієві вчасно і без зайвої напруги дістатися до пункту призначення, а також забезпечує як ніколи надійний зв'язок з автомобілем – незалежно від місця знаходження.

Витрати палива і викиди CO2.

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламента (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html