Огляд

BMW i4 M50

BMW i4 M50

ПЕРШИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ M

  • Повністю електричний
Двигун

Спортивна динаміка, що електризує: вперше в історії BMW i4 M50 поєднує в собі всю міць інновацій BMW M та BMW i. Оснащений повністю електричним приводом BMW i4 M50 з двома електромоторами BMW M eDrive розвиває неймовірні 544 к.с. (400 кВт) у режимі Sport Boost і пропонує фірмову динаміку BMW M в недоступній раніше формі. При цьому інноваційне задоволення від водіння автомобіля з нульовими викидами поєднується з прогресивним дизайном і атмосферою спортивності, ексклюзивності та сучасності. Перший повністю електричний Gran Coupe від BMW M стає родоначальником абсолютно нового класу автомобілів і вражає значним запасом ходу, розкішним і просторим салоном, а також інтелектуальними мережевими технологіями і високою практичністю в повсякденній експлуатації.

BMW i4 M50 (1):
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл):  22,5–18
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відмічених ⁽¹⁾, є попередніми.

ПРОДУКТИВНІСТЬ BMW i4 M50.

Силовий агрегат, підвіска та продуктивність.

BMW i4 M50.

Електрична динаміка водіння, заряджена адреналіном, поєднана із повсякденною практичністю.

  • Два двигуни BMW M eDrive з інтелектуальним повним приводом BMW xDrive
  • Виразний звук від BMW M IconicSounds Electric
  • Спортивна підвіска M, адаптивне спортивне рульове керування та спортивні гальма M в стандартній комплектації
  • 544 к.с. (400 кВт), 0-100 км/год за 3,9 секунди
  • Запас ходу до 520* км (WLTP) з нульовими викидами CO2
BMW i4 M50.

ВАРИАНТИ КОНСТРУКЦІЇ BMW i4 M50.

ОСОБЛИВОСТІ BMW i4 M50.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW i4 M50.

Електризує почуття: два електромотори BMW M eDrive BMW i4 M50 в режимі Sport Boost розвивають вражаючі 544 к.с. (400 кВт) і в поєднанні з численними особливими технологіями M забезпечують абсолютно нові враження від водіння. Зокрема, автомобіль здатний без перемикань прискорюватися до 100 км/год за 3,9 секунди, має характерну для BMW M заряджену адреналіном динаміку та еталонну керованість, а також забезпечує високоемоційний звук завдяки системі BMW M IconicSounds Electric. Ідеально доповнюють автомобіль аеродинамічний пакет M, що входить в базове оснащення та опціональний пакет M Technology. А ексклюзивні елементи дизайну кольору Cerium Grey і ефектні деталі M, такі як закрита решітка радіатора M або задній спойлер M, доповнюють атлетичний зовнішній вигляд моделі. У салоні атмосферу надсучасної технологічності створюють новий вигнутий дисплей BMW, орієнтований на водія, і елегантна приладова панель. При цьому такі елементи оснащення M, як сидіння M Sport для водія і переднього пасажира або шкіряне рульове колесо M з контрастними швами в кольорах M, розставляють спортивні акценти.
ОСОБЛИВОСТІ BMW i4 M50.
BMW M eDrive.

BMW M eDrive.

BMW i4 M50 створений на базі технології BMW eDrive п'ятого покоління. Крім двох надпотужних електромоторів система також включає високовольтну батарею, силову електроніку та технологію заряджання автомобіля. У режимі Sport Boost два електромотора BMW M eDrive на передній і задній осі розвивають вражаючі 544 к.с. (400 кВт) потужності, плавно та швидко розганяючи п'ятидверний Gran Coupé до 100 км/год всього за 3,9 секунди. Особливе розташування високовольтної батареї в нижній частині автомобіля знижує його центр ваги і разом з балансом ваги в співвідношенні 50:50 сприяє кращій динаміці руху. Разом з тим, вражаючий запас ходу до 510* км (WLTP) забезпечує автомобілю високу практичність в повсякденній експлуатації.

BMW M IconicSounds Electric.

BMW M IconicSounds Electric.

Для системи BMW M IconicSounds Electric нового BMW i4 M50 був розроблений особливий високоемоційний звук. Ця система забезпечує унікальний акустичний супровід кожної поїздки через аудіосистему автомобіля, дозволяючи вам отримувати задоволення від водіння всіма органами почуттів. Акустичні характеристики змінюються при перемиканні режимів руху: в режимі SPORT потужний і динамічний звук в повній мірі відображає рівень навантаження, у режимі COMFORT він ідеально збалансований і ненав'язливо інформує про рівень тяги, а в режимі ECO PRO забезпечується повна тиша без додаткового звукового супроводу.

Адаптивна підвіска M із особливими налаштуваннями.

Адаптивна підвіска M із особливими налаштуваннями.

Адаптивна підвіска M моделі i4 M50, адаптивне рульове керування та гальма M Sport забезпечують максимальну точність руху. Спеціальне налаштування всіх елементів підвіски та її систем, а також особлива жорсткість кузова гарантують типові для М відчуття від водіння на найвищому рівні.

Трансмісія BMW i4 M50.

Трансмісія BMW i4 M50.

Високоефективний привід i4 M50 з двома потужними двигунами BMW M eDrive гарантує швидкий набір потужності. Налаштування повного приводу з акцентом на задню вісь та емоційний звук підкреслюють спортивний характер. Велика високовольтна батарея, що забезпечує високий запас ходу, дозволяє насолоджуватися рухом навіть в далеких поїздках.

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система М Sport оснащується 4 поршневими нерухомими гальмівними супортами спереду і однопоршневими плаваючими супортами ззаду глянцевого синього кольору з логотипом "М". Збільшені гальмівні диски забезпечують значну ефективність гальмування. Вона адаптована до найвищого динамічного потенціалу автомобіля, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль водіння та забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.

Пакет M Technology.

Пакет M Technology.

Пакет M Technology включає в себе 19" М легкосплавні диски Double-spoke 861 М зі спортивними шинами і забезпечує максимальну динаміку автомобіля навіть у спортивній експлуатації. Крім того, гальмівна система M Sport на передній осі додатково посилена за рахунок збільшених гальмівних дисків. Ексклюзивні 20-дюймові M легкосплавні диски Double-spoke 868 M зі спортивними шинами пропонуються як опція.

ЕМОЦІЙНИЙ ЗВУК BMW i4 M50 - НА БАЗІ BMW M ICONIC SOUNDS ELECTRIC.

video_slider_item

BMW M IconicSounds Electric створює справжній емоційний звук двигуна для BMW i4 M50 таким, що повністю відповідає BMW M. Акустичні характеристики змінюються при перемиканні режимів руху: в режимі SPORT потужний і динамічний звук в повній мірі відображає рівень навантаження, у режимі COMFORT він ідеально збалансований і ненав'язливо інформує про рівень тяги, а в режимі ECO PRO забезпечується повна тиша без додаткового звукового супроводу.

Час заряджання для BMW i4 M50.

Разом з BMW i4 та програмою BMW Charging ви отримуєте безліч індивідуальних пропозицій для заряджання вдома, у дорозі та на роботі. А завдяки вражаючій зарядній ємності ви можете зарядити батарею свого BMW i4 на 140 км лише за 10 хвилин.
Заряджання вдома до 100 км.

Заряджання вдома до 100 км.

01:36 год – Wallbox (11 кВт)

01:36 год – зарядний пристрій Flexible Fast Charger (11 кВт) на промисловій розетці

08:07 год – стандартний зарядний кабель або зарядний пристрій Flexible Fast Charger (2,3 кВт) на промисловій розетці

Заряджання у дорозі до 100 км.

Заряджання у дорозі до 100 км.

00:05 год – Високопотужна зарядна станція (макс. зарядна спроможність автомобіля)

00:21 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)

01:36 год – Зарядна станція змінного струму (макс. зарядна спроможність автомобіля)

У розрахунку враховується споживання і продуктивність заряджання. Значення належать до запуску акумуляторної батареї за 29-33 градусів Цельсія і температури навколишнього середовища з сертифікаційними значеннями, за винятком додаткових допоміжних споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї, кондиціонер. Індивідуальне споживання може варіюватися (залежно, наприклад, від профілю водіння, температури, умов навколишнього середовища), а також від індивідуально досяжної продуктивності заряджання (залежно, наприклад, від рівня заряду акумулятора, кондиціонування повітря в автомобілі). Споживання засноване на кращому зразку WLTP. Продуктивність заряджання заснована на максимально можливій продуктивності (в залежності від типу зарядки і автомобіля).

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ЦИФРОВІ ПОСЛУГИ BMW У BMW i4 У ЦЬОМУ ВІДЕО.

video_slider_item
BMW i4 M50 ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ІЗ 100% ЗЕЛЕНОЇ ЕНЕРГІЇ.
Виробництво BMW i4 M50 завжди є екологічно раціональним і використовує виключно екологічну енергію. Крім того, високоефективні батареї BMW i4 M50 розроблені таким чином, аби повністю виключити використання рідкоземельних металів. Однак найкраще - це нульові локальні викиди, коли ви в дорозі на BMW i4 M50, тому ви завжди можете безтурботно насолоджуватися динамічним водінням.
photo_text_left_right11376

АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW i4 M50.

Дізнайтеся більше про спортивне обладнання і корисні аксесуари для автомобіля BMW i4 M50.

BMW i4 M50 забезпечує безмежне задоволення від динамічного водіння і пропонує безліч опцій спортивного додаткового обладнання. Аксесуари BMW M Performance дозволяють посилити динамічний стиль BMW i4 M50 і розставити гоночні акценти як в зовнішньому вигляді автомобіля, так і в салоні. А оригінальні аксесуари BMW допоможуть Вам у вирішенні найрізноманітніших повсякденних завдань. Широкий ряд індивідуальних опцій, що ідеально відповідають цьому повністю електричному спорткару з точки зору якості, дизайну і робочих характеристик, відкриває перед Вами найрізноманітніші можливості - незалежно від ваших потреб.
Решітка радіатора M Performance з вуглецевого волокна.

Решітка радіатора M Performance з вуглецевого волокна.

Підкресліть свій стиль: рамка решітки радіатора виготовлена з преміального карбону. Вона забезпечить Вашому автомобілю особливо елегантний, спортивний та індивідуальний вигляд.

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Карбоновий задній спойлер M Performance оптимізує аеродинаміку автомобіля, підкреслюючи при цьому його преміальну якість і динамічний зовнішній вигляд.

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна.

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна.

Карбоновий задній дифузор M Performance надає автомобілю ще більш сучасний вигляд і робить спортивний образ моделі ще більш вражаючим.

20-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke style 868 M Bicolor.

20-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke style 868 M Bicolor.

Ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 868 M кольору Bicolor Night Gold, шліфовані. Літній комплект коліс з датчиком тиску в шинах.

Кермо M Performance.

Кермо M Performance.

Захоплюючі факти: Зона хвата рульового колеса оздоблена алькантарою завдяки чому воно дуже зручно лежить в руках, створюючи ще більш спортивні відчуття.

Важіль селектора M Performance обтягнутий алькантарою.

Важіль селектора M Performance обтягнутий алькантарою.

Важіль селектора M Performance з оздобленням алькантарою забезпечує приємний хват і гармонійно доповнює дизайн салону.

BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW i4 M50.

#щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

  • Послуга технічного огляду автомобіля у відповідності із вказівками BMW.
  • Обслуговування мікрофільтра
  • Обслуговування гальмівної рідини
photo_text_left_right11390

Енергоспоживання та викиди CO2 BMW i4 M50.

* Значення є попередніми, виміряно відповідно до випробувального циклу WLTP

** Спеціальна пропозиція дійсна для нових автомобілів від філій і дилерів BMW в Європі в мережі BMW Charging..

BMW i4 M50 (1):
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 24–19
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.

Офіційні дані про витрату палива й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp