ПОТУЖНА ЕСТЕТИКА.

ДИЗАЙН НОВОГО BMW X3.

Одного погляду достатньо. Яскравий дизайн BMW X3 по-новому інтерпретує впевненість і незалежність на дорозі. Гармонійні пропорції, потужні контури і екстремальна підкресленість ширини передньої і задньої частини кузова – все це складається в солідний і представницький зовнішній вигляд, що також знаходить своє продовження і в новому ексклюзивному оформленні інтер'єру. Більш того, завдяки різнобічним лініям обробки новий BMW X3 дозволяє створити відповідний образ для клієнтів з будь-якими запитами.

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л/100 км в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 193-188

ІДЕАЛЬНИЙ ВИД ВСІХ ДОРІГ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ЇХ НЕМАЄ.

Адаптивні світлодіодні фари об'єднують в собі систему, яка не осліплює управління дальнім світлом фар BMW Selective Beam, систему статичного освітлення поворотів та адаптивні фари головного світла. Яскраве світло фар, близький по спектру до денного світла, забезпечує оптимальне, рівномірне освітлення дороги, тим самим знижуючи стомлюваність водія. Світловий потік автоматично розподіляється в залежності від швидкості руху і кута повороту рульового колеса. Чотири світлодіодні кільця являють собою також виразний елемент дизайну, який виділяє Ваш BMW серед інших автомобілів навіть вночі.

ЗБЕРІГАЄ СПОКІЙ
НАВІТЬ В БУРЮ.

Сучасний акустичний дизайн.

Розслаблена, спокійна атмосфера: істотно поліпшений акустичний комфорт робить салон BMW X3 ексклюзивною зоною спокою навіть при високих швидкостях руху. Високоякісне акустичне заскління відчутно знижує шуми, створювані потоком повітря при русі автомобіля, а також інші зовнішні шуми.

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Вираз особистості. З ексклюзивними можливостями обробки.

Забарвлення кузова BMW Individual.

Sunstone metallic
Розроблений спеціально для нового BMW X3 колір BMW Individual Sunstone metallic є сріблястий колір з золотистим відливом, інтенсивність якого змінюється в залежності від кута падіння сонячного світла завдяки спеціальним пігментам в складі фарби. В такому кольорі автомобіль виглядає особливо привабливо і вишукано. Пропонуються в якості опції 21-дюймові легкосплавні диски BMW Individual V-spoke 726 I також підкреслюють спортивну елегантність нового BMW X3.

Повна шкіряна обробка BMW Individual дрібнозернистою шкірою Merino.

Розширена шкіряна обробка BMW Individual дрібнозернистою шкірою Merino кольорів «Слонова кістка», «Тартуфо» і «Червоний Фіона/Чорний» вражає не тільки видатною якістю шкіри, але і майстерною обробкою деталей, як наприклад прострочення в контрастному кольорі і використовуваний вперше рядок «Prisma».

Декоративні планки BMW Individual.

Чорний рояльний лак.
Декоративні планки BMW Individual у виконанні «Чорний рояльний лак» володіють чудово глибоким блиском. Вони надають салону нового BMW X3 особливу елегантність. В якості унікальної прикраси цей декоративний елемент гармонійно вписується в будь-яку композицію інтер'єру.

Накладки на пороги BMW Individual.

Накладки на пороги BMW Individual з високоякісного алюмінію вже при відкриванні дверей автомобіля змушують серце радісно битися в передчутті незвичайного задоволення від водіння. Напис «BMW Individual», яка прикрашає накладки, вказує на їх особливе походження.

Легкосплавні колісні диски BMW Individual.

Своїм спортивно-елегантним дизайном в кольорі «Orbit Grey» зі шліфованою поверхнею 21-дюймові колісні диски BMW Individual V-spoke 726 I ставлять вражаючі акценти в екстер'єрі нового BMW X3. На одній з спиць нанесена витончене лазерне гравіювання «BMW Individual».

 

ГОТОВИЙ ДО НОВИХ ПРИГОД: SPECIALIZED ДЛЯ BMW E-BIKE.

У пошуках викликів BMW X3 знайшов однодумця: SPECIALIZED для BMW e-bike. Кращий і спортивний е-гірський велосипед, в якому двигун і акумулятор повністю інтегровані в раму. Він обладнаний трьома різними режимами їзди для проходження навіть екстремальних підйомів і нахилів і охоплює більшу загальну відмінність у висоті. А завдяки спеціально розробленій програмі SPECIALIZED Mission Control ви завжди можете планувати маршрут так, щоб акумулятор тримався протягом всієї поїздки. До речі, ви можете просто зарядити його, використовуючи спеціально розроблений зарядний кабель в BMW X3. Для веселої їзди на максимально можливому рівні – на будь-якому рельєфі.

 

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ МІСІЇ.

Чудове різноманіття відрізняє і аксесуари для нового BMW X3. Неважливо, чи хочете Ви підкреслити його спортивний характер, отримати ще більше місця для розміщення багажу або насолоджуватися ще більшою кількістю практичних функцій. З оригінальними аксесуарами BMW він ідеально впишеться в Ваш стиль життя. Вибір високоякісних продуктів простягається від містких верхніх багажних боксів, ефектних колісних дисків і підлогових килимків до стильних велосипедних багажників.

Витрати палива і викиди CO2.

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламента (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html