БЕЗМЕЖНИЙ –
АЖ ДО ФІНІШУ.

Динаміка руху та
ефективність BMW X3

Характер BMW X3 можна описати досить просто: безкомпромісне поєднання динаміки і безпеки. Саме тому він забезпечує максимальну комфортабельність руху і високий рівень захисту навіть в несприятливих умовах і на слизьких дорогах. Виключне задоволення від водіння цього автомобілі гарантують також високий крутильний момент в поєднанні з вражаючою тягою і маневреністю. Або, інакше кажучи, для BMW X3 дорога закінчується там, де Ви цього захочете.

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 193-188

ВРАЖАЮЧА
ПОТУЖНІСТЬ.

Нове покоління 6-циліндрових дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo характеризується високою віддачею в поєднанні з зразковими показниками витрати палива, отриманими в результаті застосування новітніх технологій, таких як турбонагнітач із змінною геометрією і система безпосереднього уприскування Common Rail. Двигун розвиває 183 кВт (249 к.с.) і вражаючий максимальний крутильний момент: 560 Нм.

АЕРОДИНАМІКА.

Завдяки раціонально полегшеній конструкції BMW X3 став значно легше, а точно підібрані заходи щодо вдосконалення аеродинаміки дозволили домогтися оптимізації коефіцієнта аеродинамічного опору. Все це позитивно позначається на динаміці руху, економічності і витраті палива. Особливої ​​згадки заслуговують дизайн задньої частини потоку, оптимізовані за аеродинамікою зовнішні дзеркала заднього виду і Air Curtain в передньому бампері. Унікальною пропозицією є активні повітряні заслінки радіатора – якщо потреба в охолодженні невелика, то заслінки залишаються закритими, що додатково покращує аеродинамічні характеристики.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

 

BMW EfficientDynamics дозволяє ще більш ефективно витрачати кожен літр палива: велика потужність, більш висока паливна економічність і ще більш яскраве задоволення від кожної поїздки. Застосування технічних інновацій, що знижують витрату палива, дозволяє гарантувати, що кожен автомобіль BMW є символом динаміки в чистому вигляді.

Витрати палива і викиди CO2.

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламента (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html