Ключові переваги

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPE: ОСОБЛИВОСТІ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Безкомпромісний нонконформіст: абсолютно новий BMW 4 серії Coupé рішуче та елегантно виходить за рамки всіх існуючих правил. Незалежний дизайн і класичний силует купе підкреслюють його прогресивний характер. Спортивна легкість плавно переходить на дорогу, де вражаюча маневреність і привабливі характеристики сприяють підвищенню рівня адреналіну. У результаті потужне спортивне купе випромінює ауру недосяжності, що одночасно робить його ще більш привабливим.

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

НОВІ ГРАНІ.

Дізнайтеся про особливості нового BMW 4 серії Coupé.

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ РУХОМ.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ РУХОМ.

ГРА З ВОГНЕМ.

ГРА З ВОГНЕМ.

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

Завдяки новій мові дизайну, нове купе BMW 4 серії підкреслює свою велику індивідуальність і формує виразний привабливий характер.
Адріан Ван Хойдонк, керівник відділу дизайну BMW Group.

Витрата палива та викиди CO2 в BMW 4 серії Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.