Відкритість вашим вподобанням.

Лінії оздоблення та обладнання для BMW 4 серії Кабріолет.

Створіть свій власний BMW 4 серії Кабріолет — за допомогою ліній обробки і пакетів BMW. Для BMW 4 серії Кабріолет пропонуються дві лінії обробки Luxury Line і Sport Line. Також пропонується М Спорт пакет, інші пакети обладнання і оригінальні аксесуари BMW.

 

BMW 4 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ В ОЗДОБЛЕННІ LUXURY LINE.

BMW 4 серії Кабріолет у виконанні Luxury Line відрізняється непідвладною часу елегантністю. Ключовою особливістю цього варіанту дизайну є вишукана хромова обробка.

 
Дизайн кузову

Пакет обладнання Luxury Line найбільш вигідно розкриває елегантну сторону автомобіля. Аеродинамічні повітроводи і радіаторна решітка BMW з одинадцятьма ребрами мають глянсову хромовую обробку і виглядають надзвичайно привабливо. Завдяки ретельно вивіреного поєднанню висококласних елементів дизайну вишуканість об'єднується з атлетичністю. Сяюча хромова обробка прикрашає передній і задній бампери, рами і внутрішні елементи обробки бічних вікон, а також наконечник вихлопної труби.

Характерна особливість образу Luxury Line — витончений дизайн 18-дюймових легкосплавних дисків Multi-spoke 416. Надзвичайну витонченість автомобіля вигідно підкреслює логотип Luxury. Автомобіль у виконанні Luxury Line може бути опціонально оснащений 19-дюймовими легкосплавними дисками Multi-spoke 399.

 
 
Салон

Пакет оборудования Luxury Line является воплощением благородной элегантности и роскоши. Открывая дверь, вы с удовольствием задержите взгляд на алюминиевых дверных порогах с надписью BMW Luxury. Антрацитовая отделка деревом ценной породы с контрастными вставками в дизайне ‘Жемчужный Хром" — всего лишь один из множества изысканных элементов оформления салона. Соответствующие дверные пороги в дизайне ‘Жемчужный Хром" эффектно дополняют роскошную атмосферу. В данный пакет входит регулируемая декоративная подсветка салона, а также приветственное освещение в передней и задней его части. Хромовая окантовка центральной консоли, а также элементов управления аудиосистемой и системой климат-контроля является эксклюзивным элементом пакета Luxury Line. Даже ключ к автомобилю выполняется в соответствующем дизайне ‘Жемчужный Хром", что отражает исключительную притягательность этого роскошного пакета оборудования.

Для пакету Luxury Line пропонується оббивка сидінь шкірою Dakota в декількох колірних варіантах: ‘ Чорний " з ексклюзивним швом, ‘ Бежевий Венето " з ексклюзивним швом або ж розширений пакет обробки шкірою Dakota в кольорі ‘ Світло-коричневий " з ексклюзивним швом, включаючи обробку нижньої секції панелі приладів. Асортимент декоративних елементів салону включає в себе обробку деревом цінної породи ‘ Волоський горіх " зі вставками в дизайні ‘ Перлинний Хром " або ж ‘ Візерунчастий Ясень " з металевими вставками.

 
 

BMW 4 СЕРІЇ В КАБРІОЛЕТ В ОЗДОБЛЕННІ SPORT LINE.

Варіант дизайну Sport Line найбільш вигідно розкриває динамічну сторону характеру BMW 4 серії Кабріолет. Ефектні елементи дизайну в чорному глянцевому оформленні привносять в образ підкреслено спортивні риси і незмінно привертають увагу.

У салоні вас чекає свято бездоганного смаку завдяки ексклюзивній шкіряній оббивці в кольорі Кораловий Червоний.

 
Дизайн кузова

Пакет обладнання Sport Line робить зовнішність автомобіля ще більш динамічнішою за рахунок полірованих глянцевих 18-дюймових легкосплавних колісних дисків з подвійними спицями в двокольоровому оформленні з елементами кольору 'Ferric Grey'. Яскраві глянцево-чорні елементи дизайну привносять в зовнішність спортивні і разом з тим елегантні риси. Серед таких елементів можна назвати вертикальні ребра решітки радіатора BMW і вставки в передньому і задньому бамперах. Зовнішні дзеркала також доступні в глянцевому чорному виконанні. Аеродинамічні повітроводи і обрамлення бічних вікон мають матову алюмінієву обробку. Спортивний образ доповнюють чорний хромовий наконечник вихлопної труби і логотип Sport над аеродинамічним воздуховодом.

Автомобіль у виконанні Sport Line може бути опціонально оснащений 19-дюймовими двоколірними легкосплавними колісними дисками з зіркоподібним розташуванням спиць і різними розмірами шин для передніх і задніх коліс.

 
 
Салон

Пакет обладнання Sport Line включає в себе контрастні чорні і червоні вставки в салоні, що перегукуються з класичними мотивами динамічного дизайну BMW. Рельєфні спортивні сидіння оздоюлені ефектними контрастними елементами червоного або сірого кольору. До   ваших послуг шкіряне спортивне рульове колесо з контрастним швом червоного або чорного кольору на вибір. Декоративне оздоблення салону і ексклюзивні вставки дверей в глянцевому чорному виконанні з   червоними елементами в   поєднанні з глянцевою чорною центральною консоллю відображають підкреслено спортивний характер інтер'єру. Відкриваючи двері, ви із задоволенням затримайте погляд на алюмінієвих дверних порогах з написом BMW Sport. Серед інших характерних деталей можна назвати декоративне підсвічування і привітальне освітлення, червоні шкали спідометра і тахометра з   червоними контрастними кільцями, а також хромове обрамлення елементів управління аудіосистемою і системою клімат-контролю. Спортивний і динамічний характер автомобіля у виконанні Sport Line відбивається навіть в   корпусі ключа з особливою червоною обробкою. Режим Sport +, що активується за допомогою системи управління режимами водіння, помітно підвищує керованість і маневреність автомобіля, що робить динамічне водіння комфортнішим і безпечнішим. Для пакета Sport Line пропонується оббивка сидінь шкірою Dakota в кольорі Устричний для темної колірної схеми, а також обробка шкірою Dakota в повністю чорному варіанті або в чорному кольорі з червоними контрастними елементами.

Крім того, доступний розширений пакет обробки шкірою Dakota в кольорі ‘ Червоний Корал " з чорними контрастними елементами, включаючи нижню частину приладової панелі. Ще один варіант індивідуалізації — асортимент декоративних елементів салону від BMW, що включає в себе обробку в дизайні ‘ Алюміній з поздовжнім шліфуванням " з матовими контрастними смугами в кольорі ‘ Червоний Корал " або глянцевими в кольорі Чорний, а також обробку деревом цінної породи Fineline Anthracite з контрастними елементами в дизайні Pearl-Gloss Chrome.

 
 

М СПОРТ ПАКЕТ.

BMW 4 серії Кабріолет несе в собі спортивні гени. М Спорт пакет дозволяє повністю розкрити атлетичну природу кабріолета BMW. У кожному елементі обладнання і дизайну втілений найчистіший захват від динамічного водіння.

 
Дизайн кузову

М Спорт пакет привносить в образ автомобіля надзвичайну динамічність, очевидну вже з першого погляду завдяки ексклюзивному кольору кузова ‘ Синій Ешторіл ". Цей приголомшливий відтінок чудово гармоніює з іншими елементами пакету, серед яких поліровані глянцеві 18-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 441 М c різнорозмірними шинами для передніх і задніх коліс, а також аеродинамічний пакет M, що включає в себе збільшені повітрозабірники в передньому фартуху, бічні пороги з додатковою рельєфною лінією і задній фартух з дифузором в кольорі Dark Shadow і ефектним логотипом M. Радіаторні грати BMW з дев'ятьма ребрами і аеродинамічні повітроводи мають глянцеву чорну обробку, що поєднується з дизайном обрамлення бічних вікон BMW Individual ‘ Глянцевий Чорний ". Також пропонується матова алюмінієва обробка обрамлення вікон і аеродинамічних повітропроводів. Завершує образ вихлопна труба в контрастному глянсовому хромовом виконанні. Спортивна M підвіска забезпечує додаткову дозу задоволення від водіння в кожному повороті.

У складі М Спорт пакету також можна замовити поліровані глянцеві 19-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 442 M c різнорозмірними шинами для передніх і задніх коліс. Поряд з ексклюзивним кольором кузова ‘ Синій Ешторіл " пропонуються такі варіанти забарвлення, як ‘ Чорний Сапфір ", ‘ Червоний Мельбурн ", ‘ Сріблястий Льодовик ", ‘ Сірий Мінерал " і ‘ Білосніжний ".

 
 
Салон

У салоні автомобіля з М Спорт пакетом панує унікальна спортивна атмосфера. Шкіряні спортивні сидіння з синіми контрастними елементами і окантовкою M забезпечують оптимальну бічну підтримку. Багатофункціональне спортивне шкіряне рульове колесо М забезпечено спеціальними упорами для великих пальців, що підвищують точність виконання маневрів. Пакет також включає в себе накладки дверних порогів M, декоративні елементи в дизайні ‘ Алюміній ‘ Hexagon " " з матовими контрастними смугами в кольорі ‘ Синій Ешторіл " і ексклюзивну матову обробку дверей, яка також виконується в кольорі ‘ Синій Ешторіл ". Опора для ноги водія M, укорочений важіль перемикання передач (тільки в поєднанні з 7-ступінчастою КПП) з логотипом M, а також чохли важеля перемикання передач і ручного гальма зі шкіри Walknappa створюють відчуття неперевершеної динамічності. Ще одна особливість — регульоване кольорове декоративне підсвічування салону. Захоплення викликають такі деталі, як глянцева чорна обробка центральної консолі, червоні шкали спідометра і тахометра з червоними контрастними кільцями, а також хромова окантовка елементів управління аудіосистеми і системи клімат-контролю. Крім того, М Спорт пакет включає в себе особливу синю обробку корпусу ключа до автомобіля.

Для М Спорт пакету пропонується широкий перелік варіантів оббивки сидінь, серед яких оббивка шкірою Dakota в кольорах ‘ Бежевий Венето " або ‘ Чорний ", а також розширений пакет обробки шкірою Dakota в кольорі ‘ Червоний Корал " з чорними контрастними елементами, включаючи обробку нижній частині панелі приладів. Для даного пакету обладнання передбачено кілька варіантів декоративних планок для обробки салону: обробка ‘ Алюміній " Hexagon " " з глянцевими чорними контрастними вставками, оздоблення ‘ Алюміній з поздовжнім шліфуванням " з глянцевими чорними контрастними вставками, а також оздоблення деревом цінної породи ‘ Волоський горіх " зі вставками в дизайні ‘ Перлинний Хром ".

 
 

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі — втілення істинної ексклюзивності. Дайте волю прагненню до досконалості.

 
Колір кузову BMW Individual

Стиль, народжений небом і землею: для BMW 4 серії Кабріолет пропонується широкий спектр ексклюзивних відтінків кузова BMW Individual.

 
 
Шкіра 'Merino' BMW Individual

Тісний зв'язок з дорогою і подорож по небу в одному флаконі: з відкритим верхом надзвичайно приємна на дотик світла шкіра Merino в кольорі ‘ Білий Опал " справляє незабутнє враження. Оксамитова поверхня, бездоганна окантовка і контрастний шов — така оббивка створює унікальне відчуття відкритості і простору. Колір ‘ Білий Опал " &Mdash; лише одна з граней приголомшливої палітри, що включає в себе в числі інших кольорів ‘ Бежевий Кашемір " і ‘ Чорний ". Ви обов'язково знайдете ідеальний відтінок для вашого автомобіля.

 
 
Декоративні планки BMW Individual

Оздоблення цінною породою дерева BMW Individual в дизайні ‘ Візерунчастий Ясень ", чудово поєднується з дрібнозернистою шкірою Merino в кольорі 'Білий Опал ", гармонійно завершує собою світлу композицію. Висококласне дерево відбирається вручну і обробляється на найвищому рівні. Крізь глянцеве покриття відчувається природна текстура натурального матеріалу. Поряд з двома видами обробки деревом цінної породи пропонуються глянцеві декоративні елементи, покриті чорним рояльним лаком. Якість такого покриття не поступається кращим роялям світу.

 
 

ОРИГИНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Оригінальні аксесуари BMW дозволяють вигідно підкреслити спортивну елегантність Вашого BMW 4 серії Кабріолет, а також зробити автомобіль ще більш універсальним. Пропонуємо асортимент високоякісних практичних товарів.

 
Навісний багажник для перевезення велосипеда

Задній навісний багажник дозволяє із зручністю перевозити до трьох велосипедів і кріпиться до тягово-зчіпного пристрою за допомогою простого затискного механізму. Базова версія заднього навісного багажника розрахована на два велосипеди. Для третього велосипеда необхідно придбати додаткову секцію. Спеціальне пристосування надійно захищає навісний багажник і велосипеди від крадіжки. Конструкція навісного багажника передбачає можливість його відкидання назад, що дозволяє отримати доступ до багажного відділення. Дане обладнання пропонується лише в поєднанні з опціональним тягово-зчіпним пристроєм.

 
 
Snap-in адаптер

Активний адаптер для мобільного телефону (snap-in адаптер) є надійною док-системою з вбудованою функцією швидкої зарядки, сумісну з мобільними телефонами Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson і RIM BlackBerry. Безконтактне з'єднання з антеною підвищує якість передачі і прийому сигналу, при цьому знижуючи інтенсивність електромагнітного випромінювання в салоні. Є можливість інтеграції додатків зі смартфону в бортову систему BMW — доступність такої можливості залежить від оснащення автомобіля, типу активного адаптера (snap-in адаптера) і моделі телефону.

 
 
Колісні диски

Ковані двоколірні легкосплавні колісні диски BMW M Performance 405 M діаметром 20 дюймів з подвійними спицями чудово оптимізовані з точки зору маси. Зовнішні межі дисків відполіровані, інша частина поверхні пофарбована в колір Космічний Сірий. Диски забезпечені логотипами M і мають відкриті болти.

 
 
Салон

Килимки Luxury для переднього ряду сидінь ідеально підходять до   салону за формою, мають брудовідштовхувальні властивості і стійкі до   впливу вологи. Килимки виконані в чорному кольорі зі світлими швами і   забезпечені металевими вставками з логотипом BMW. Дане обладнання також пропонується в кольорах, відповідних іншим варіантам дизайну.

Важіль ручного гальма Luxury повністю виконаний з високоякісної шкіри. Завдяки центральній секції кольору Світла Кориця важіль стане вишуканим динамічним штрихом в інтер'єрі. Дане обладнання також пропонується в кольорах, відповідних іншим варіантам дизайну.

Чохол для ключа до автомобіля у виконанні Luxury Line представляє собою ефектний аксесуар з високоякісної шкіри і прекрасно підійде для   ключа до вашого BMW.

Килимок для багажного відділення виглядає надзвичайно привабливо. Неслизький, гладкий, точно відповідає формі підлоги килимок виконаний з високоміцного пластику. З лівого і правого боків килимок забезпечений спеціальними кишенями для дрібних предметів (наприклад, рукавичок). Стійкий до впливу масел і розчинників. Дане обладнання також пропонується в кольорах, відповідних іншим варіантам дизайну.

Функція безпеки дітей у віці від 3 до 12 років. Дитяче сидіння BMW Junior Seat Group 2/3 має можливість регулювання кута в   відповідно до форми сидіння в автомобілі і ідеально підходить для   дітей зростом до 150 см. Сидіння забезпечене вбудованими кріпленнями стандарту ISOFIX. У нього також вбудовані комфортні і безпечні повітряні подушки, що захищають голову при бічному ударі. Сидіння пропонується в   двох колірних варіантах — чорний з синім і чорний з   антрацитовим.