БЕЗ КОРДОНІВ. ЗАХОПЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Динамічні характеристики BMW 4 серії Кабріолет.

Пізнайте динаміку в найчистішій формі: кожна поїздка в BMW 4 серії Кабріолет - спосіб висловити своє прагнення до свободи. Цьому сприяють інноваційні технології BMW, які дозволяють автомобілю зберігати стійкість і забезпечувати максимально можливу безпеку навіть при різкій спортивній манері їзди.

 

8-СТУПІНЧАТА АКПП.

8-ступінчаста автоматична коробка передач задає нову планку динамічності і економічності, будучи ключовим компонентом пакету технологій BMW EfficientDynamics. Особлива точність підбору передавальних чисел забезпечує оптимальну передачу потужності — як на нижніх, так і на верхніх передачах. За рахунок цього істотно знижується витрата палива, тоді як водій отримує в своє розпорядження ще більш динамічний автомобіль. Зокрема, на високих швидкостях додаткові передачі дозволяють зменшити число обертів двигуна і тим самим знизити витрату палива і рівень шуму.

Важливу роль тут відіграє муфта гідротрансформатора — навіть при переході в режим ручного перемикання. У поєднанні з високою швидкістю зміни числа обертів двигуна і точним настроюванням коробки передач муфта забезпечує надзвичайно високу комфортність перемикань і істотно знижує рівень шуму.

 

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ РЕЖИМАМИ ВОДІННЯ.

Система управління режимами водіння забезпечує можливість вибору: з режиму Comfort зі стандартними настройками двигуна і трансмісії можна перейти в економічний режим ECO PRO або режим Sport, який зробить водіння ще більш динамічним.

 
Режим ECO PRO

Економічний режим ECO PRO інтелектуальним чином адаптує характеристичні криві акселератора і трансмісії, а також алгоритми роботи системи опалення / кондиціонування повітря. Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива. Додатковий потенціал економії досягається за рахунок функції руху накатом (тільки для автомобілів з АКПП), що прогнозує асистента і функції « Маршрут ECO PRO » (Дві останні функції доступні тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional).

 
 
Маршрут ECO PRO

Функція « Маршрут ECO PRO » також сприяє зниженню витрати палива. З її допомогою розраховується маршрут, оптимізований з точки зору паливної економічності. При розрахунку враховуються завантаженість доріг, індивідуальний стиль водіння і місцеві умови.

 
 

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M.

Оптимізована підвіска забезпечує ще більш динамічну керованість — амортизатори адаптивної підвіски M мають електронне управління і динамічно адаптуються до характеру дороги і обраному стилю водіння. Характеристики амортизаторів можна змінювати за допомогою системи управління режимами водіння.

При виборі режиму Sport за допомогою системи управління режимами водіння жорсткість підвіски відчутно збільшується. У режимі Sport + місце системи динамічного контролю курсової стійкості (DSC) займає система динамічного контролю тяги (DTC), яка припускає ще більш спортивний стиль водіння.

 

СПОРТИВНЕ КЕРМО ЗІ ЗМІННИМ СТУПЕНЕМ ПІДСИЛЕННЯ.

Спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення і системою Servotronic забезпечує високу маневреність і інформативність без надмірного « навантаження » керма. З огляду на поточні умови, система регулює передавальне відношення рульового механізму незалежно від швидкості руху автомобіля. Таким чином зменшується величина переміщення рульового механізму, необхідна для досягнення гострого кута повороту.

За рахунок цього зростає маневреність, особливо при динамічному проходженні крутих поворотів і криволінійних ділянок, а також при виконанні швидкісних маневрів з метою об'їзду перешкод. Система також підвищує комфортність рульового управління при парковці, проїзді поворотів, точному маневруванні. При невеликих кутах повороту автомобіля система забезпечує чудову курсову стійкість і високу точність рульового управління.