ВРАЖАЮЧИЙ В БУДЬ-ЯКОМУ РАКУРСІ.

Дизайн BMW 4 серії Кабріолет.

Елегантні лінії, аеродинамічні елементи, спортивні пропорції – насолодіться вишуканим дизайном BMW 4 серії Кабріолет. У салоні вас зустрінуть вишукані матеріали, благородна шкіра і, при закритому даху, атмосферний фонове освітлення.

 

ДИЗАЙН КУЗОВУ.

Завдяки багатогранному дизайну навіть нерухомо стоячий BMW 4 серії Кабріолет справляє яскраве враження. Ефектна подвійна решітка радіатора та опціональні адаптивні світлодіодні фари роблять погляд автомобіля виключно виразним. Короткі звіси задають динамічний настрій, знаходить продовження в паралельних рельєфних лініях боковин, спрямованих до задньої частини кузова. Вражаюча гра світла і тіні вигідно підкреслює потужний плечовий пояс.

Довга колісна база та витягнутий капот є вірними ознаками спортивного характеру BMW 4 серії Кабріолет. Як і клиновидний силует, який в поєднанні з повітроводами Air Breather в передніх крилах визначає аеродинамічнішу елегантність, витікаючу від автомобіля, коли він знаходиться в русі. У повній відповідності з концепцією BMW EfficientDynamics. Максимум задоволення від подорожі в кабріолеті, мінімум палива та токсичних вихлопів.

 

СКЛАДНИЙ ЖОРСТКИЙ ДАХ.

Завдяки складному жорсткому даху ви можете насолоджуватися відкритим небом, подорожуючи в кабріолеті, і разом з цим отримуєте переваги жорсткого даху в холодну пору року. Верх утворює характерну для купе низьку витягнуту лінію даху. Його можна відкрити або закрити за лічені секунди навіть під час руху (зі швидкістю до 18 км/г).

Складний жорсткий дах забезпечує великий запас простору в області голови як на передньому, так і на задньому ряду сидінь. Для освітлення задньої частини салону в дах інтегрований центральний світлодіодний світильник. Ефективно ізольований дах якісно поглинає вібрацію, забезпечуючи акустичний комфорт навіть при високій швидкості руху.

 

ВОДІЙ В ЦЕНТРІ УВАГИ.

Управління BMW 4 серії Кабріолет перетворюється в свято для всіх почуттів — перемикачі, регулятори і клавіші мають оптимальне, найбільш ергономічне розташування. Вони знаходяться саме там, де водій інтуїтивно очікує їх знайти. Всі контури і лінії втілюють в собі нестримне прагнення вперед і, тягнучи за собою погляд, направляють його на дорогу. Сидіння з інтегрованими ременями безпеки роблять будь-яку поїздку приємною завдяки високій ергономічності і бездоганній бічній підтримці навіть під час динамічної їзди.

Опціональні спортивні передні сидіння, обтягнуті високоякісною шкірою, передбачають можливість регулювання ширини спинки (електропривод), висоти подушки, довжини подушки, кута розташування подушки і кута розташування спинки (ручне регулювання). Ці сидіння забезпечують чудову бічну підтримку при наддинамічному водінні.

 

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Вітер, прибій, безмежні горизонти — це відчуття нескінченності відбивається в кожній деталі BMW 4 серії Кабріолет. Завдяки двоколірним дверним і бічних панелей, що створює єдине ціле, а також кришки відділення жорсткого верху салон з відкритим верхом набуває схожість з палубою човна. Кожен окремий компонент дизайну немов сам собою виникає в результаті злиття інших елементів. Ув'язнений в оправу естетичної цілісності, BMW 4 серії Кабріолет пробуджує смак до свободи і життя в будь-якому водієві.

Із закритим верхом різні колірні схеми декоративного підсвічування створять яскраве свято для почуттів, хоч би якою була погода за бортом. Асортимент високоякісних матеріалів і колірних схем, серед яких варто згадати чудову шкіру Dakota з контрастним швом, а також вишукану декоративну обробку, забезпечує широке коло можливостей індивідуалізації — все, що потрібно, щоб наділити ваш BMW 4 серії Кабріолет унікальним характером.