КОМФОРТ. ЗАВЖДИ І ВСЮДИ.

Комфорт в BMW 4 серії Кабріолет.

Лазурний берег, сонце, відпустка. Або, може бути, поїздка по магазинах? BMW 4 серії Кабріолет, на якому можна їздити як з відкритим, так і з закритим дахом, стане ідеальним супутником у будь-якій ситуації. Його інноваційна функціональність завжди залишає простір, що дозволяє слідувати за мрією.

 

БАГАЖНИЙ ВІДСІК З СИСТЕМОЮ ЗБІЛЬШЕННЯ ВАНТАЖНОГО ОТВОРУ.

Завдяки продуманій конструкції багажного відсіку BMW 4 серії Кабріолет вкладати багаж легко як ніколи. Місткий відсік відрізняється зручністю і високою функціональністю. BMW 4 серії Кабріолет має несподівано містке багажне відділення для автомобіля такого класу, а також зручною системою збільшення вантажного отвору, яка після натиснення клавіші повністю піднімає блок складного верху, полегшуючи укладку багажу.

Із закритим верхом багажний відсік має об'єм 370 л. Такий багажник здатний вмістити, наприклад, дві сумки з ключками для гольфу. При відкритому верху, насолоджуючись безмежним небом над головою, ви маєте у своєму розпорядженні 230 л багажного простору.

 
Система допомоги при завантаженні

При відкритому даху система допомоги при завантаженні полегшує доступ до багажника. Досить натиснути клавішу, щоб її гідравлічний привід всього за кілька секунд повністю підняв блок складеного даху разом з кришкою багажного відділення. Це значно полегшує доступ до всього багажного відділення. Тому при відкритому даху громіздкий багаж завантажується і вивантажується легко і швидко. Система управляється кнопкою в торці відкритої кришки багажника. При піднятому пакеті даху використовувати в якості багажника можна весь обсяг під шторкою багажного відділення. Після завантаження багажника пакет даху швидко і зручно опускається вниз натисканням кнопки, після чого багажне відділення можна закрити. З метою безпеки при відпуску кнопки блок складного верху відразу ж зупиняється.

 
 

КРУПНИЙ ПРОЄМ ДЛЯ НАСКРІЗНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ.

Система наскрізного навантаження з широким отвором істотно збільшує доступний обсяг простору для багажу. Спинку заднього дивана можна повністю скласти, що дозволяє розмістити великогабаритний багаж за рахунок утворегного отвору. Завдяки цьому ви легко зможете взяти з собою сноуборди, лижі або ще одну сумку з ключками для гольфу. Видаливши лише центральний підлокітник, можна укласти довгомірні предмети, не втрачаючи при цьому можливість розміщення до двох пасажирів на задньому ряду сидінь.

Якщо центральна частина заднього дивана знаходиться в звичайному положенні, то розташований за нею отвір закритий міцним люком, який можна відкрити тільки з багажного відділення, & mdash; ваш багаж надійно захищений від крадіжки. Систему наскрізного завантаження можна також використовувати спільно з відсіком для вітровідбивача в спинці заднього дивану.

ПОВІТРЯНИЙ КОМІР.

На заході теплого сезону ваш BMW 4 серії Кабріолет допоможе продовжити літо завдяки системі « повітряний комір ». Для водія і переднього пасажира передбачене незалежне регулювання з трьома ступенями обігріву. При русі з відкритим верхом інтенсивність обігріву і обдуву для « повітряного коміра » регулюється незалежно від швидкості автомобіля і температури повітря за допомогою клавіші системи управління складним верхом в центральній консолі.

 

ПОВІТРЯНИЙ ЕКРАН.

Повітряний екран підвищує комфортність поїздки для водія і пасажирів, забезпечуючи ефективний захист від дії повітряного потоку навіть при високій швидкості руху. Повітряний екран має сітчасту конструкцію і робить поїздку з відкритим верхом ще приємнішою і комфортнішою.

Якщо повітряний екран не використовується, його легко скласти за допомогою зручного механізму. У складеному стані повітряний екран має компактні габарити, що дозволяє розмістити його в спеціальному відсіку, розташованому за спинкою заднього сидіння.