Благодійні BMW на підтримку України та UNITED24.

auto_main_photo

Благодійні BMW на підтримку України та UNITED24.

Офіційний імпортер BMW Group в Україні – АВТ Баварія – став партнером фандрейзингової платформи UNITED24 та представив 400 благодійних автомобілів BMW. З продажу кожної автівки АВТ Баварія перерахує 50 000 гривень на напрям «Медична допомога».

З початку повномасштабної війни АВТ Баварія активно допомагає Україні. Регулярно перераховує кошти на гуманітарні потреби, передає автомобілі та мотоцикли на потреби безпеки. BMW задіяні у захисті міст територіальною обороною, а також закривають транспортні потреби багатьох благодійних та волонтерських організацій.

Платформа UNITED24, створена з ініціативи Президента Володимира Зеленського, об’єднує весь світ для підтримки України, що є надзвичайно важливим у ці складні часи. Я пишаюся, що АВТ Баварія, офіційний імпортер BMW Group в Україні, доєдналася до цієї потужної ініціативи. Наша компанія направить всі свої можливості, щоб підтримувати Україну й надалі!
Ерік Бернінг, генеральний директор АВТ Баварія.
photo_in_container13309

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України. За чотири місяці роботи UNITED24 зібрано понад 180 мільйонів доларів від громадян зі 110 країн. Серед амбасадорів UNITED24 — видатні спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна, креативний директор Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд, актор Марк Гемілл.