ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive на BMW X4.

Відчуття впевненості зростає в рази, коли поруч є надійні супутники. Системи допомоги водієві в BMW X4 гарантують комфорт і безпеку найвищого рівня. Найкращий приклад — повноколірний проекційний дисплей BMW, що відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє менше відволікатися від ситуації на дорозі.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє менше відволікатися від дороги (через окуляри з поляризаційними лінзами інформація видна погано). Перелік проецируемих даних залежить від оснащення автомобіля і може включати в себе індикатор обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін, поради ECO PRO, повідомлення бортової системи діагностики, попереджувальні повідомлення систем допомоги водієві. Дисплей можна налаштувати також на показ часто використовуваних функцій, наприклад телефонних списків або плей-листів.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проекція знаходиться на відстані 2,3 м перед автомобілем і розташована оптимально. Тому інформація зчитується легко, зручно і так, що водій майже зовсім не відволікається від дороги.

 

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння включає в себе систему попередження про вихід за межі смуги руху і системи попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода з функцією пригальмовування в умовах міста; дві останні працюють на базі відеокамер.
Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає вас про ненавмисному виході за межі смуги руху на швидкості вище 70 км/год за допомогою вібрації рульового колеса і візуального сигналу на панелі приладів. Попередження не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху — попередньо включили відповідний покажчик повороту.
Ви також отримаєте попередження в разі небезпеки наїзду на пішохода, а при необхідності будуть задіяні гальма. При виникненні небезпеки зіткнення система попередження про зіткнення видає два попередження — символ на приладовій панелі і звуковий сигнал. Функція попередження про небезпеку наїзду на пішохода працює при швидкості від 10 до 60 км/год в один щабель — коли небезпека дійсно серйозна. Якщо система попереджає про небезпеку зіткнення, гальмівна система автомобіля теж готується до швидкого спрацьовування. В екстреному випадку система робить гальмування. У темряві і тумані функція може працювати з обмеженнями.

 
Асистент водіння Plus

Асистент водіння Plus (тільки з 8-ступінчастою АКПП Steptronic) включає в себе не тільки системи попередження про зіткнення і виході за межі смуги руху, а й активний круїз-контроль з функцією Stop&Go. Ця функція корисна при русі по автомагістралях як в складних, так і в звичайних дорожніх умовах. Асистент водіння пропонується тільки з навігаційною системою Business або Professional.
Система попередження про зіткнення реагує поетапно. При виявленні різко гальмуючого автомобіля або нерухомого об'єкта попереду система в залежності від ситуації може подати візуальний сигнал, почати гальмування або навіть повністю зупинити автомобіль. Система оперативно попереджає про вихід за межі смуги руху за допомогою вібрації на рульовому колесі.
Активний круїз-контроль підтримує постійну швидкість в діапазоні від 30 до 210 км/год або, якщо включена функція контролю дистанції, то автоматично підлаштовує швидкість під швидкість рухаються попереду автомобілів. Функція Stop&Go автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки і знову розганяє його при натисканні на педаль газу, що може бути корисним при русі в щільному потоці транспорту або в колоні.

 
 

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL З СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE.

Навігаційна система Professional вражає своїм дизайном і спектром послуг екстра-класу: вона включає в себе ідеально вбудовану в BMW систему навігації з простим управлінням за допомогою сенсорного контролера iDrive. Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, радіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Крім того, існує можливість використання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) (тільки з сервісами ConnectedDrive). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

 

Навігаційна система Professional.

Дивитися ролик

 
Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive з кнопками прямого управління меню робить систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете задати адресу пункту призначення за допомогою рукописного введення. Управляти системою можна також клавішами прямого набору, вісьмома кнопками швидкого вибору і голосом. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація миттєво перетворюється в надзвичайно видовищний процес.

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ГОЛОСОВИЙ АСИСТЕНТ.

Інтелектуальний голосовий асистент із зовнішньою системою обробки мови пропонує високоефективну голосову підтримку. Асистент не тільки розпізнає окремі команди, а й розуміє звичайну мову.
Крім цього, голосовий асистент володіє додатковими можливостями, крім широкого набору функцій розпізнавання індивідуальних і ситуаційних команд. Система здатна враховувати лінгвістичні особливості, діалекти і жаргон. Це дає набагато ширші можливості при диктовку текстових повідомлень або повідомлень електронної пошти. Значно розширити набір функцій системи вдалося завдяки зовнішній системі розпізнавання мови на базі сервера системи Connected Drive, що лежить в основі голосового асистента. Ця облачна функція дозволяє швидко і просто здійснювати неконкретізірованний пошук в мережі Інтернет, використовуючи звичайну мову і допомагаючи таким чином навігаційній системі. Наприклад, система дозволяє шукати найближчі ресторани, використовуючи звичайний повсякденний мову. Крім цього, перехід на хмарні технології дозволяє частіше оновлювати систему, гарантуючи, що всі майбутні нововведення, будь то нове програмне забезпечення або поліпшення комп'ютерної лінгвістичної системи, практично відразу виявляться в розпорядженні користувача.

НЕОСЛІПЛЮЮЧА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM.

Неосліплююча система автоматичного управління дальнім світлом робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим.
Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв. Система розпізнає інших учасників руху і вибірково виключає із зони охоплення дальнього світла відповідну ділянку дороги. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.

 

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Камери в зовнішніх дзеркалах, широкоугольная передня камера і задня камера створюють панораму кругового огляду на все 360°. Вона допомагає водієві паркуватися і маневрувати у вузьких місцях дороги і полегшує пересування в зонах дороги з поганим оглядом.
У систему кругового огляду входить задня камера, а також функції верхнього і бічного огляду. Верхній огляд відтворює зображення зони навколо дверей і з боків автомобіля для більш комфортного маневрування. Ширококутова камера з функцією бічного огляду, встановлена ​​між двома частинами решітки радіатора в передній частині автомобіля, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд попереду і позаду автомобіля. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, допомагає водієві, виводячи жовті значки по сторонам зображення і жовтий трикутник попередження при наявності автомобіля, що рухається в поперечному напрямку. Функція бокового огляду автоматично відключається при швидкості 15 км/год і вище. При цьому можна вибирати між трьома можливостями: задньою камерою, функцією верхнього огляду і панорамної функцією бічного огляду — і за бажанням активувати одну з них. Система активується при включенні заднього ходу або при виконанні інших попередньо заданих умов активації. Зображення виводиться на дисплей управління.