ПРЕЗЕНТАЦІЯ АБСОЛЮТНО НОВГО BMW X5.

18 січня офіційний дилер автомобілів BMW, компанія «Баварія Захід», у своєму шоурумі презентував абсолютно новий BMW X5, куди запросив шанувальників баварського бренду на вечірній коктейль.

У своєму четвертому поколінні родоначальник модельної гами BMW X зберігає інноваційну перевагу та залишається ідеальним втіленням філософії SAV, дозволяючи отримувати справжнє задоволення від кермування на будь-якому дорожньому покритті.

Атмосферу задавали драйвове шоу барабанщиків «Ритм-мен» та DJ Alexx. Директор компанії «Баварія Захід» Сергій Легун привітав присутніх гостей з новим етапом в історії легендарного позашляховика.

Автомобіль став ще більш універсальним, комфортабельним і динамічним завдяки новим двигунам та системам шасі. Новинка отримала восьмициліндровий двигун V8 у версії BMW X5 xDrive50i, а також - вперше для моделі BMW X - пневмопідвіску передньої та задньої осі, інтегральне активне рульове управління та спеціальне позашляхове оснащення, для ще більшої впевненості на бездоріжжі.

Усі нововведення та переваги BMW X5 будуть розкриті у спеціальному проекті з медіа, учасником якого стала відома особистість, що є власником автомобілів бренду BMW та своїм успіхом відображає сутність нового покоління моделі – Станіслав Паньковський, один із засновників і комерційний директор компанії «Бартнік», лідера з виробництва та експорту меду.

Нові пропорції, що наділили новинку значним зовнішнім виглядом і вражаючим простором в салоні, приваблювали увагу гостей протягом всього вечора. BMW X5 зберіг характерні риси SAV, але його прагматичний дизайн - чисті поверхні та точні лінії, що підкреслюють надійність, грунтовність та статус автомобіля - абсолютно нові та беззаперечно об'єднали в собі гени всіх моделей сімейства BMW X.

ЗОБРАЖЕННЯ.

ВІДЕО.