НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

Випуск нового BMW X5 M50d - важлива подія. Розроблена інженерами модель BMW X змушує по-новому поглянути на можливості автомобіля з точки зору потужності, динаміки і маневреності. Він приводиться в рух ще більш ефективним рядним 6-циліндровим дизельним двигуном M Performance TwinPower Turbo. Це сила, яка передається безпосередньо на дорогу за допомогою адаптивної підвіски M Professional. Справжній автомобіль M Performance - для тих, хто вимагає більшого.

BMW X5 M50d

 

Розгін 0-100 км/годв секундах

5.2

Максимальна швидкість в км/чгод

250

Витрата палива в л/100 км в змішаному циклі

7.5

Викиди CO2 в г/км, в змішаному циклі

198

ПОТУЖНИЙ ХАРАКТЕР.

ПОТУЖНИЙ ХАРАКТЕР.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo.

Сильний характер продовжує еволюціонувати. Так з'являється новий рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами низького тиску і двома високого. В результаті потужність збільшилася, чуйність стала динамічніше, а крутний момент досяг 760 Нм, завдяки чому автомобілем легко управляти і на низьких оборотах. Двигун видає 400 к.с. потужності, і BMW X5 M50d розганяється до 100 км / год всього за 5,2 секунди.

"Новий BMW X5 M50d - приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами M і xDrive: максимальні динаміка і маневреність при збереженні оптимальної тяги. "

Йорн Зік (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M і BMW Individual

ДИЗАЙН M PERFORMANCE BMW X5 M50D

З ексклюзивними відмітними властивостями сімейства M Performance, BMW X5 M50d впевнено перевершує всіх суперників. І перше з них - що входить в набір стандартного оснащення пакет M Sport, що виробляє фурор з аеродинамічним пакетом M і вихлопною системою M Sport. Вражаюча решітка радіатора BMW з обробкою кольору «Сірий Церій», корпусу зовнішніх дзеркал, декоративні накладки повітрязабірників і повітропроводів, трапецієподібні вихлопні патрубки і буквене позначення на задній частині також виконані в елегантному фірмовому кольорі M Performance. Великі, поліровані 22 '' легкосплавні диски V-Spoke 747 M підкреслюють характерні елементи зовнішньої обробки кольору «Сірий Церій».

 
 
 
 
 

ВИГІДНА СТАНОВИЩЕ В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ.

Салон BMW X5 M50d характеризується поєднанням спортивного стилю і ексклюзивності. Фірмове позначення «M» на дверних порогах і на приладовій панелі прискорює серцебиття. Кокпіт створений для зручності водія, а шкіряне рульове колесо M ідеально лежить в руках. Такі високоякісні матеріали обробки як дрібнозерниста шкіра Merino BMW Individual кольору «Тартуфо», оббивка шкірою приладової панелі BMW Individual і декоративні планки «Алюміній Tetragon» створюють спортивну атмосферу.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

ПІДВІСКА НОВОГО BMW X5 M50d

За кермом BMW X5 M50d ви відразу зрозумієте, що таке ідеальні гоночні настройки. Інженери оптимізували підвіску автомобіля і чутливість рульового управління, щоб досягти ідеального поєднання стійкості, маневреності та максимальної точності відгуку. Режими Sport і Sport + дозволяють зробити опціональну адаптивну підвіску M Professional жорсткішою і спортивнішою. У поєднанні з інтегральним активним рульовим керуванням і інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive динаміка моделі не має собі рівних в цьому класі автомобілів.

ЗОБРАЖЕННЯ ТА ВІДЕО.