BMW X5.

BMW X5.

BMW X5 - лідер модельного ряду, який розставляє все по місцях. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не залишає сумнівів в тому, хто ж лідер. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає куди рухатися. І як опинитися там першим.

Розгін 0-100 км/год в секундах

6.5

Максимальна швидкість в км/год

230

Витрата палива в л/100 км в змішаному циклі

7.2

Максимальна потужність, к. с.

249

 5 ТОП-ОСОБЛИВОСТЕЙ

01Характерний стиль моделей X: лазерні фари з синіми дизайнерськими елементами

02Максимальна динаміка з пакетом xOffroad і пневматичною підвіскою обох осей

03Традиційні риси дизайну моделей X отримали нове яскраве втілення

04Бездоганна взаємодія завдяки інноваційним технологіям BMW ConnectedDrive і системам допомоги водієві

05Розумна організація багажного простору для максимального комфорту 

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ І ВНУТРІШНЄ ОФОРМЛЕННЯ BMW X5.

Для BMW X5 важлива кожна дрібниця. Передня частина з масивної об'єднаної гратами радіатора з натяком на шестикутні форми, що виділяються фарами і потужними повітрозабірниками - все указазивает на домінування 22 "легкосплавних дисків.

Завдяки панорамному скляному даху Sky Lounge салон постає в найкращому світлі. Скло особливої ​​обробки розставляє ексклюзивні акценти, а комфортне підсвічування створює особливу атмосферу. Можливість індивідуальної настройки системи ароматизації повітря з чотирма різними природними ароматами входить в пакет Ambient Air. Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound забезпечує студійну якість звучання під час руху.

 
 
 

ДОСКОНАЛЕ УПРАВЛІННЯ.

Багажне відділення BMW X5 уособлює собою нове покоління комфорту. Для зручного навантаження і вивантаження речей верхні і нижні секції дверей багажного відділення відкриваються і закриваються механізмом з електроприводом. При наявності системи комфортного доступу досить короткого руху ногою під заднім бампером. Пакет додаткових пристосувань для зберігання речей* забезпечить порядок і безпеку. Коли обидві секції задніх дверей відкриті, при натисканні кнопки електрична шторка багажного відділення втягується і ховається під підлогою. А висувні і протиковзуючі рейлінги на підлозі утримують багаж під час руху.

"Новий BMW X5 об'єднує в собі гени всіх моделей сімейства BMW X. Ця модель в четвертому поколінні стане найяскравішим представником завдяки сучасним технологіям і привабливому дизайну. Мова нового дизайну X виражена в ньому повноцінно, ясно і чітко. Новий салон став ще розкішніше і отримав концепцію інтуїтивного управління. "

  Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ.

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ.

ІННОВАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ BMW X5.

Інноваційна операційна система BMW 7.0 значно спрощує управління функціями автомобіля за допомогою жестів, голосових команд, сенсорного екрану і контролера iDrive - це можна робити абсолютно інтуїтивно. З цією метою була поліпшена функціональність контролера. Наприклад, тепер всі цифрові сервіси, в тому числі і додатки, можна вибирати безпосередньо напряму.

Завжди в ногу з часом

Хочете, щоб ваш BMW отримував актуальні оновлення програмного забезпечення? З дистанційним оновленням Ваш BMW завжди буде як новий. Це зручний, надійний і простий спосіб. Вам не доведеться заїжджати в сервісний центр. Оновлення передаються за допомогою бездротової технології як на смартфон.

Зв'язок. Передаючи думки.

Вам потрібні консьєрж-сервіс, дистанційне керування автомобілем або інформація про дорожню ситуацію онлайн? Навіщо вибирати одну опцію, якщо можна отримати все разом? Насолоджуйтесь цими та іншими додатковими сервісами та тестируйте їх з пакетом сервісів Connected Professional від BMW ConnectedDrive.

Термін дії: три роки

XSend
 
xGravel
 
xRock
 
xSnow
 
XSend

ВАЖКОПРОХІДНА
МІСЦЕВІСТЬ З РИХЛИМ
ПОКРИТТЯМ.

Позашляховий режим xSand включає
наступні попередньо
встановлені параметри:
додатковий кліренс 20 мм,
позашляховий режим ABS (активується на
швидкості понад 10 км / год), легко
контрольована чутливість педалі
акселератора. В результаті
забезпечується оптимальна тяга навіть на
дорогах без покриття.

xGravel

ЛЕГКОПРОХІДНА
МІСЦЕВІСТЬ.

При активації режиму xGravel включаються
наступні попередньо
встановлені параметри:
додатковий кліренс 20 мм, постійно
активний позашляховий режим ABS,
зручна чутливість педалі
акселератора. В результаті
забезпечується ідеальній баланс
плавного руху і безпеки як на
грунтовій, так і на кам'янистій дорозі.

xRock

ВАЖКОПРОХІДНА
МІСЦЕВІСТЬ З
НАДЗВИЧАЙНО
НЕОДНОРІДНОЮ
ПОВЕРХНЕЮ.

Режим xRock збільшує кліренс до 40 мм
і активує позашляховий режим ABS.
В результаті забезпечується стабільність
руху при збільшеному просторі
над дорогою.

xSnow

ХОДОВІ ЯКОСТІ,
ЯКІ КОНТРОЛЮЮТЬСЯ
НА СЛИЗЬКІЙ ДОРОЗІ.

Якщо поверхня дороги слизька
і обледеніла, використовуйте позашляховий
режим xSnow з наступними
попередньо встановленими
параметрами: активована система
динамічного контролю курсової
стійкості (DSC) , пневматична
підвіска в нормальному режимі,
автомобіль починає рух з другої
передачі. В результаті навіть на слизькій
дорозі забезпечується хороше зчеплення
з поверхнею.

450 Нм

Одне легке торкання педалі акселератора пускає в хід систему повного приводу нового BMW X5 xDrive40i. Навіть на малих обертах двигуна турбонагнітувачі з інтеркулерами непрямого охолодження забезпечують високий крутний момент. А при кожному перемиканні передачі опціональна 8-ступінчаста спортивна автоматична коробка Steptronic забезпечить максимальну динаміку, ефективність і справжнє задоволення від водіння.

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС ХАРАКТЕРИСТИК.

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС
ХАРАКТЕРИСТИК.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i використовує всю міць двигуна. Чудова тяга з системою повного приводу xDrive в комбінації з новим двигуном BMW TwinPower Turbo дозволяють вивести задоволення від водіння на новий рівень. 6-циліндровий бензиновий двигун розвиває потужність 340 к.с.

НОВИЙ BMW X5 M50d.