ІННОВАЦІЇ, ЯКИМ МОЖНА ДОВІРЯТИ.

Безпека BMW i8.

Для BMW i8 була розроблена спеціальна концепція безпеки, адаптована до специфічних вимог електромобіля. Дуже міцна пасажирська комірка з карбону захищає не тільки пасажирів, але і високовольтну батарею, розташовану між двома компонентами модуля приводу Drive. Інноваційні системи допомоги BMW ConnectedDrive допомагають водієві зберегти контроль над дорогою і завжди бути готовим зреагувати в тій чи іншій ситуації. А в разі крайньої необхідності широкий спектр сервісних послуг дозволить зберегти мобільність.

 

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

З додатковим обладнанням «Асистент водіння» BMW i8 отримує безліч систем-помічників на базі відеокамер.
При розпізнаванні пішохода або перешкоди в діапазоні швидкостей від 10 до 60 км / год система попередження про наїзд з пригальмовуванням в умовах міста загальмує автомобіль. Система попередження про наїзд додатково захищає від зіткнення з рухається попереду автомобілем на високих швидкостях. Якщо ДТП не уникнути, то функції пригальмовування допомагають зменшити швидкість зіткнення.
Системи відеокамер кругового і бічного огляду з розпізнаванням об'єктів забезпечують максимальний комфорт і полегшують парковку. Інші функції, такі як система управління дальнім світлом і індикатор обмеження швидкості, підвищують безпеку і комфорт під час руху.

 

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Пропонований в якості опції повноколірний проекційний дисплей BMW переносить потрібну для водія інформацію прямо в поле зору, дозволяючи зосередитися на дорозі.
Перелік проекційних даних залежить від оснащення автомобіля і може включати в себе інформацію навігаційної системи, індикатор обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін. Можливо відображення даних, що надходять від інформаційно-розважальних систем (наприклад, записи телефонної книги, списки викликів, назви композицій, радіостанції).
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проекція має максимально ергономічне розташування на лобовому склі з можливістю індивідуального налаштування.
Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов освітлення; крім того, в системі передбачені денний і нічний режими.

ВИСОКОВОЛЬТНА ЛІТІЙ-ІОННА БАТАРЕЯ.

Тривалий термін служби батареї.

Високовольтна літій-іонна батарея з'єднує обидві частини модуля приводу Drive і за рахунок цього оптимально захищена від зовнішніх впливів. Спеціально розроблена система обігріву та охолодження запобігає коливання температури, що значно збільшує розрахунковий термін служби високовольтної батареї.

Програма «Battery Guard».

Програма «Battery Guard» допомагає відслідковувати стан високовольтної батареї і повідомляє при відхиленні від запланованої зарядки або якщо, наприклад, власник занадто надовго залишить включеним світло. Таким чином, можна уникнути небажаного глибокого розряду акумуляторної батареї. У разі ДТП з'єднання з високовольтної батареєю автоматично розривається, і енергія вже не зможе потрапити в автомобіль. На високовольтну батарею BMW i8 дається гарантія 8 років або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше.

 

ПОСЛУГИ ДОПОМОГИ ВОДІЇВ.

Послуги допомоги водіям BMW i - це широкий спектр послуг, спеціально розроблених для BMW i. Вони готують автомобіль до поїздки, щоб ви, розслабившись, отримували нескінченне задоволення. Сервіси BMW i ConnectedDrive не тільки допомагають контролювати ступінь заряду і процес зарядки акумулятора через смартфон, але і використовуються в системі навігації BMW i для постійного контролю і обліку запасу ходу і зовнішніх чинників, наприклад, пробок на поточному маршруті.
Завдяки численним послуг пакета BMW TeleServices система оперативно проінформує вас про настання терміну обслуговування. Щоб в такому випадку не довелося думати про можливі витрати, можна вибрати пакет обслуговування і ремонту. А сервіс Mobility Assistance забезпечить вашу мобільність на час обслуговування, ремонту та в разі несправності.

 
Асистент зарядки

BMW i ConnectedDrive показує через додаток «BMW i Remote» і в самому BMW i8 поточну ступінь заряду акумулятора і час заряду, що залишився, необхідний для повної зарядки. Також можна налаштувати час, в який буде виконуватися зарядка і до якого необхідно завершити кондиціювання, щоб до початку поїздки в салоні BMW i8 була оптимальна температура. Якщо процес зарядки виконується некоректно, водій автоматично отримує повідомлення через додаток BMW i App, а при критичних станах заряду - по SMS або електронною поштою.

 
 
BMW TeleServices

BMW TeleServices - це великий пакет послуг, при яких BMW i8 спілкується безпосередньо з водієм або дилером BMW i, повідомляє про майбутні ТО або необхідне обслуговування, а також передає необхідні для цього дані. Система автоматично інформує водія про необхідність обслуговування, і він в будь-який момент може сам зв'язатися з дилером BMW i і передати дані автомобіля. Це дозволяє в найкоротші терміни вирішувати можливі проблеми або під час виклику, або при відвідуванні дилера BMW i.

 
 
Mobility Assistance

З сервісом Mobility Assistance ви зберігаєте мобільність, коли змушені залишитися без автомобіля на час його обслуговування або ремонту. При покупці BMW i8 ви можете скористатися великим пакетом BMW i Mobile Care для збереження мобільності в разі поломки. Він дозволяє при будь-яких непередбачених подіях, що стосуються автомобіля або інфраструктури станцій зарядки, отримати компетентну консультацію по телефону і, якщо це необхідно, негайну допомогу на місці.

 
 
BMW i Service Inclusive

У базову комплектацію автомобіля BMW i8 включена опція BMW i Service Inclusive - це великий пакет послуг технічного обслуговування і ремонту. Опція покриває численні сервісні послуги BMW i, включаючи необхідні оригінальні запасні частини BMW i. І це по всьому світу, у всіх дилерів BMW i. Даний пакет дасть Вам повну прозорість витрат і захистить від підвищення цін і непередбачених витрат. Кожен пакет BMW i Service Inclusive дійсний з дати першої реєстрації та закінчується після досягнення 3 років або 40 000 км пробігу (що настане раніше).
При зміні власника автомобіля Ваш пакет BMW i Service Inclusive в повному обсязі може бути переданий новому власнику. Дилери BMW i охоче проконсультують Вас про обсяги пропонованих послуг.

 
 

BMW i SERVICE INCLUSIVE.

Програму послуг допомоги водіям BMW i (BMW i Assistance Services), що забезпечує безтурботну їзду, можна доповнити пакетом BMW i Service Inclusive - великим пакетом послуг технічного обслуговування і ремонту. Одноразовий внесок покриває численні сервісні послуги BMW i, включаючи необхідні оригінальні запасні частини BMW i. І це по всьому світу, у всіх дилерів BMW i. Даний пакет дасть вам повну прозорість витрат і протягом всього терміну служби автомобіля захистить від підвищення цін і непередбачених витрат. Кожен пакет BMW i Service Inclusive дійсний з дати першої реєстрації та закінчується після досягнення обумовленого терміну служби, або пробігу.
Зрозуміло, параметри пакета (пробіг, термін служби, спектр послуг) можуть бути в будь-який момент поліпшені за вашим бажанням. При зміні власника автомобіля ваш пакет BMW i Service Inclusive в повному обсязі може бути переданий новому власнику. Дилери BMW i охоче проконсультують вас про обсяги пропонованих послуг.

 
Пакет BMW i Service Inclusive

Пакет BMW i Service Inclusive включає в себе всі обсяги робіт, включені в сервісну книжку, починаючи з перевірки автомобіля і заміни мікрофільтра і гальмівної рідини, тобто основні роботи з профілактики і технічного обслуговування.

 
 
Пакет BMW i Service Inclusive Plus

Безмежне задоволення за кермом гарантує BMW i Service Inclusive Plus. У нього крім послуг пакета BMW i Service Inclusive додатково включені ремонт зношених гальмівних накладок, а також заміна щіток склоочисника один раз на рік.