BMW i8 Protonic Red Edition.

НАЙБАЖАНІША ІКОНА СТИЛЮ.

BMW i8 Protonic Red Edition.

BMW i8 Protonic Red Edition - неперевершена ікона стилю. Виразне лакове покриття кузова і спортивна атмосфера салону безпомилково підкреслює гени спорткара, властиві BMW i8 - і пробуджує ностальгію по динамічною їзда по дорогам з крутими віражами.

 

 

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

BMW i8 Protonic Red Edition втілює в собі непереможний дух спорту і футуристичну естетику. Лакове покриття Protonic Red підкреслює широку і виключно низько розташовану передню частину. Могутні обводи поверхонь створюють завдяки цьому відчуття ще більшої динаміки, Потужні форми кузова створюють ще більш динамічне враження, а ще одним ефектним елементом є так званий V-подібний "чорний пояс» (Black Belt), який плавно перейшов від капота через весь кузов до задньої частини автомобіля.

Завдяки особливим акцентам кольору Frozen сірий металік на типовою «почкообразний» решітці радіатора і ззаду, а також 20-дюймовими легкосплавними дисками з W-спицями 470 кольору Orbit сірий, BMW i8 Protonic Red Edition приковує до себе загальну увагу, навіть коли він стоїть нерухомо - і дозволяє насолодитися передчуттям того, на що здатний цей автомобіль, коли він рушить з місця.

 

САЛОН.

У салоні BMW i8 Protonic Red Edition висока якість ручної роботи поєднується з елегантним спортивним стилем. Відкривши двері, ваш погляд відразу ж приверне обробка дверних порогів, прикрашених написом «Protonic Red Edition». До інших особливостей інтер'єру салону відносяться сидіння NESO темного кольору з вишитою червоною строчкою і підголовники з тисненням «BMW i8».
Додатковий привабливий контраст створюють ремені безпеки. Декоративні планки обробки салону з смужками із справжнього карбону і виконана «під кераміку» ручка перемикання передач в поєднанні з класичною орієнтацією на водія створює атмосферу «хай-теку» - все це додає ще більшу стильність, і задоволення від поїздки стане ще більш яскравим.