Нове визначення спортивного автомобіля: BMW i8.

СПОРТИВНИЙ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО.

Нове визначення спортивного автомобіля: BMW i8.

BMW i8 готовий зробити революцію в своєму класі. Це перший спортивний автомобіль з показниками витрати палива і токсичності вихлопу на рівні компактного легкового авто. Міць підключаємого гібрида зобов'язана крім іншого ідеальної синхронізації електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння, помітною на дорозі по найвищій економічності і динаміці. Перший спортивний автомобіль, що прискорює навіть наступ майбутнього.

 

ПРОГРЕСИВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Прогрес в русі: автомобіль, який розбурхує і електризує. Він захоплює своєю інноваційною архітектурою LifeDrive, перспективними матеріалами, такими як вуглепластик, використанням принципу багатошаровості в дизайні і безліччю продуманих елементів стратегії BMW EfficientDynamics. Відрийте для себе BMW i8 в дії.

Фільм про BMW i8.

Спробуйте самі спорткар, який змінив багато.

Дивитися ролик

 

ІСТОРІЯ.

Будь-яке новаторське досягнення має свою історію. У випадку з BMW i8 все почалося в 2008 році з запуску проекту «i» з амбітною метою - вийти на новий рівень міської мобільності. Вже через рік концепт BMW Vision EfficientDynamics показав, як може виглядати високотехнологічний автомобіль, повністю заточений на економію енергії. На його базі з'явився BMW Concept i8, незадовго до запуску в серійне виробництво показав, в якому напрямку йде розвиток. У цьому автомобілі вже були об'єднані всі доступні технології BMW EfficientDynamics, реалізована продумана концепція полегшеної конструкції і відчувався дух спортивного автомобіля майбутнього. З запуском серійного виробництва BMW i8 розвиток досягло своєї кульмінації. Підключається гібрид з виглядом і захоплюючими дух характеристиками спорткара - і при цьому з витратою і параметрами вихлопу на рівні компактного легкового автомобіля. Переконливе примирення на перший погляд взаємовиключних властивостей - економічності і динаміки.

Протилежності притягуються. BMW i8 поєднує найкраще з двох світів, пропонуючи спортивну динаміку при низькому рівні витрати палива і шкідливих викидів.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ І ДИНАМІКА.

Протилежності притягуються. BMW i8 поєднує найкраще з двох світів, пропонуючи спортивну динаміку при низькому рівні витрати палива і шкідливих викидів.

 

ДИЗАЙН.

У своїй загальній концепції BMW i8 втілює ставшим реальністю бачення сучасного і перспективного спортивного автомобіля. Дуже емоційний дизайн відразу ж розкриває якості, притаманні BMW i8. Однак він не покладається лише на свій спортивний характер. Його естетика переслідує і функціональні цілі - більше аеродинаміки для максимальної енергоефективності.

 

ПРИВІД.

BMW i8 пропонує набагато більше, ніж чисту спортивність. Його унікальна концепція приводу дозволяє заново відкрити для себе спортивну мобільність. Потужна система підключається гібридного приводу - поєднання технології BMW eDrive з 3-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo об'ємом 1,5 літра - об'єднує переваги електродвигуна і бензинового двигуна, доставляючи виняткове задоволення за кермом.