ЧАС НОВОГО ІДЕАЛУ.

Дизайн BMW i8.

Спортивний автомобіль, впізнаваний з першого погляду. Низький широкий профіль, плоский силует, динамічні форми і чіткі лінії. Придивившись, ви зрозумієте, що ця революційна концепція ретельно продумана. Дизайн підпорядкований функціональності. Автомобіль екологічний, економічний, динамічний і спортивний одночасно. Гідно оцінити взаємодія цих складових BMW i8 можна тільки в справі: як і всі BMW, цей автомобіль підкорює дорогу витончено, але впевнено.

 

 

 

ФІЛОСОФІЯ ДИЗАЙНУ.

Загальна концепція BMW i8 послідовно розвиває філософію дизайну BMW i, унікальним чином сполучає прогресивну екологічність з характером преміум-класу. До неї відноситься і так званий «чорний пояс» (Black Belt). Цей примітний, ефектний елемент дизайну у всіх BMW i плавно переходить від капота через дах на задню частину автомобіля. Настільки ж типовими для BMW i є фірмовий дизайн Streamflow зі сходяться поверхнями вікон в задній частині автомобіля, повітряними завісами і ефектні деталі, такі як U-образні світлопроводи постійного ближнього світла і світлодіодні блоки задніх ліхтарів. У салоні філософія дизайну BMW i проявляється в цілеспрямованому використанні екологічних легких матеріалів. Скрізь, де це можливо, робиться ставка на компоненти, що виготовляються з відновлюваної сировини.

 

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Довга колісна база, короткі звіси, стійка присадкуватість: BMW i8 наділений усіма рисами «чистокровних» спортивних автомобілів. Передня частина виглядає дуже низькою і широкою. Розташування компонентів забезпечує оптимальні аеродинамічні властивості. У той же час плоска, але виступає вперед подвійна овальна решітка радіатора ясно позначає марку автомобіля. V-подібний "чорний пояс» починається на капоті і плавно переходить на задню частину автомобіля.

При погляді збоку увагу притягують підкреслено клиноподібна форма, протяжні лінії і плоский силует. Вони підсилюють загальну динамічність - невід'ємна властивість спортивного автомобіля. Поверхні і лінії накладаються один на одного і взаємодіють між собою за принципом багатошаровості. Результатом цього є гармонійне поєднання всіх площин, яке робить автомобіль компактним і народжує відчуття динаміки. Завдяки монолітному дизайну BMW i8 виглядає дуже впевнено і потужно.

 
Кольори кузова

BMW i8 пропонується в чотирьох кольорах кузова:

  • Сірий софісти з діамантовим ефектом з акцентами синього кольору BMW i чи кольору Морозний Сірий металік
  • Іонну срібло металік з акцентами синього кольору BMW i
  • Синій протонік з акцентами кольору Морозний Сірий металік
  • Кришталево-білий з перламутровим ефектом з акцентами синього кольору BMW i чи кольору Морозний Сірий металік
 
 

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ З ЛАЗЕРНОЇ ТЕХНОЛОГІЄЮ.

На BMW i8 серійно встановлюються світлодіодні фари, ідеально вписуються в загальну концепцію спортивного автомобіля. Всі компоненти освітлення повністю оснащені світлодіодами. У фарах є характерні для BMW i U-образні власники, де розміщений постійний ближнє світло і вбудовані покажчики поворотів. У другому, більш широкому, тримачі кріпиться інноваційне лазерний пристрій * для дальнього світла. Воно висвітлює дорогу набагато яскравіше і далі.

Пасивна синя контурне підсвічування надає фарам ще більш високотехнологічний вид. Лазерні фари, на відміну від стандартних фар з темними бічними кришками, оснащуються блискучими металевими панелями. Загальне враження від системи освітлення: електризуючий погляд BMW i8 ні з чим не сплутати.
* Доступно з листопада 2014 року.

ДВЕРІ ТИПУ «КРИЛО ЧАЙКИ».

Зліт до нових висот: Особливий спортивний характер BMW i8 підкреслюють ефектні, що відкриваються вгору двері типу «крило чайки». Будучи яскравим елементом дизайну, вони органічно вписуються в плавні лінії обтічного кузова. При відкриванні дверей злітають вгору. Внутрішнє оздоблення дверей підкреслює спортивний характер салону. Завдяки конструкції з алюмінію, карбону і термопластика вони приблизно наполовину легше дверей традиційної конструкції. Це підвищує комфорт їх відкривання і закривання. Ефектно оформлена ергономічна ручка втоплена у внутрішню частину дверної панелі.

 

САЛОН.

Гармонійному спортивному зовнішньому вигляду BMW i8 відповідає і оформлення салону. Всі елементи обробки справляють враження легкості і динамічності. Принцип багатошаровості, реалізований в салоні, дозволив по-новому підійти до взаємозв'язку функціональності і чіткості форм. Легкість конструкції має і зовнішні ознаки. Невелика вага BMW i8 підкреслюють, наприклад, зовнішні карбонові елементи дверних порогів.
У дизайні BMW i8 чітко простежуються як класичний характер спорткара, так і типова для BMW орієнтованість на потреби водія. Центральна консоль трохи нахилена до водія. Всі прилади і індикатори на цифровий приладової панелі з двома великими дисплеями інтуїтивно зрозумілі і зручні у використанні. Водій і пасажири сидять дуже низько; вузькі легкі сидіння забезпечують надійну підтримку і високий рівень комфорту навіть при швидкому проходженні поворотів. Контролер iDrive зручно розташований на центральній консолі, візуально ділить салон автомобіля навпіл.

 
Матеріали, піддаються вторинній переробці

Колірна гамма і використовувані матеріали підкреслюють лейтмотив концепції BMW i8: це перш за все раціональний і екологічний спортивний автомобіль. Цілеспрямоване використання таких матеріалів, як особливо легкий пластик з перероблених пляшок, а також інших ресурсозберігаючих матеріалів, підкреслює екологічність автомобіля. У той же час кожна деталь салону випромінює сучасну спортивність і характер преміум-класу, прекрасно виражений в трьох високоякісних варіантах обробки.

 
 
Фонове освітлення

З додатковим обладнанням «фонове освітлення» водій може створити в салоні BMW i8 освітлення по своїх індивідуальних переваг. Світлодіодне виконання підкреслює атмосферу розкоші, і одночасно служить функціональним джерелом світла. Можна вибрати синю, жовту або білу підсвітку. Це створює в салоні особливий ефект світіння контурів дверей, панелі приладів, рульового колеса і простору для ніг.

 
 

ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ САЛОНУ.

Неповторний, спортивно-сучасний і екологічний: Лейтмотив спортивного автомобіля майбутнього відображений і в дизайні салону - кольорах, матеріалах і фактурах. У комплектаціях HALO, CARPO і NESO пропонуються високоякісні варіанти обробки. І все три комплектації доводять, що екологічність і преміум-якість не виключають один одного, а навпаки - в перспективі будуть цілком гармонійно поєднуватися. Кращими прикладами цього є використання в салоні легких, перероблених матеріалів і шкіри, дубленої виключно рослинними речовинами (на основі екстракту оливкових листя).

 
NESO

Варіант обробки салону NESO - найбільш явне втілення концепції спортивної мобільності майбутнього. Ресурсозберігаючі матеріали, чіткі контрасти і тканинні акценти в дверях і бічний обшивці створюють живу атмосферу і ніби запрошують розслабитися. На цьому наголошує екологічність концепції BMW i8. З чорною шкірою 'Exklusiv' і 'Walknappa' соковито контрастує дуже легка світло-сіра шкіра 'Spheric' кольору Сірий Карум - салон в цілому виглядає світлим, легким і сучасним.

 
 
CARPO

Повною обробці шкірою CARPO поєднується шикарно вироблена легка шкіра 'Spheric' на сидіннях з перфорованими акцентами з чорної шкіри 'Exklusivе' на панелі приладів і дверях і чорною шкірою 'Walknappa'. Так створюється відчуття елегантності та спортивності, органічно вписується в загальну концепцію BMW i8. Додатково підкреслюють концепцію шкіряне рульове колесо з акцентами 'Перлинно-глянсовий Хром' і 'Сріблястий Сатин', а також лаковані акцентні темно-сірі вставки 'Амід' металік.
Комплектація CARPO пропонується в двох варіантах. Деталі кольору Слонової Кістки створюють класичний колірної контраст з чорною шкірою 'Exklusivе'. Динамічно-розмашисті світлі шкіряні вставки в дверях, на панелі приладів і на сидіннях підкреслюють легкість і прозорість інтер'єру. У варіанті з антрацитовим відтінком 'Амід' поєднання з шкірою 'Exklusivе' надає спортивність і сучасність.

 
 
HALO

Комплектація HALO - новий, екологічний погляд на розкіш. Тут використовується повна обробка шкірою, що з'єднує амбіції преміум-класу з природного естетикою. Дубленая виключно рослинними речовинами шкіра 'Exklusivе' кольору Коричневий Дальберга поєднується з акцентами кольору Сірий Карум. Акценти синього кольору BMW i в швах, на стрічках ременів безпеки і шкіряному рульовому колесі додатково підкреслюють високу якість і витонченість дизайну салону. Різкі контрасти світлого і темного в дверях, бічний обшивці і на панелі приладів надають салону спортивності. Додаткові акценти розставлені в кольорі Амід металік. Ці деталі являють собою інноваційний технічний аспект BMW i.

 
 

БАГАЖНИЙ КОМПЛЕКТ LOUIS VUITTON.

Нетривіальні предмети багажу для нетривіального автомобіля: Louis Vuitton розробив для BMW i8 нову серію багажу, повністю виготовляється з вуглепластика - як і пасажирська осередок кузова. Цей виключно легкий і одночасно високоміцний матеріал відрізняється величезною стійкістю до ударів і міцністю на розрив і стирання. Як і BMW i8, багажна серія вражає своїм дизайном - елегантним, мужнім і унікальним.
Для оптимального використання простору багажна серія виготовлена ​​точно за внутрішніми розмірами авто. Велика дорожня сумка, яку можна носити в руці або на плечі, ідеально вписується в багажник BMW i8. Місце під чохол для одягу знайшлося на задній полиці. Дипломат у твердій оболонці, який також ідеально підійде для ноутбука, якраз уміщається на задніх сидіннях. А маленьку дорожню сумку можна покласти на дипломат. Всі предмети багажної серії мають обтягнуті шкірою ручки і ярлички для вказівки імені та забезпечені знаменитими замками Louis Vuitton.