СЬОГОДНІШНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ДОРІГ МАЙБУТНЬОГО.

Системи зв'язку в BMW i8.

BMW i8 буквально пронизаний інноваційними рішеннями BMW i ConnectedDrive - для забезпечення продуманої і надійної мобільності, якої не було раніше. Сервіси BMW i ConnectedDrive для системи навігації завжди приведуть вас до мети найефективнішим шляхом. Агент BMW i8 на смартфоні - це додаток «BMW i Remote» для iOS і Android. А завдяки системі BMW TeleServices дилер BMW i завжди буде в курсі, коли настане необхідність техобслуговування.

 

ВСІЛЯКІ ПІДКЛЮЧЕННЯ.

Засоби зв'язку.

Відкрийте для себе можливості зв'язку BMW i8, подивившись ролик.

Дивитися ролик

 

Додаток BMW i Remote.

Додаток «BMW i Remote» відображає на екрані вашого смартфона інформацію про стан BMW i8, стан заряду високовольтної батареї, а також параметри економічності і мобільності.

 
Стан автомобіля

Через додаток «BMW i Remote» можна виконувати різні дії, такі як дистанційне замикання і відмикання автомобіля. Можна навіть заздалегідь включити кондиціонер. Після підключення до джерела струму програмований таймер кондиціонування і зарядки забезпечить, наприклад, кондиціонування салону вашого BMW i8 і повну зарядку високовольтної батареї до початку поїздки з понеділка по п'ятницю. Процес зарядки можна зручно відстежувати в реальному часі на екрані смартфона.
Крім того, через додаток «BMW i Remote» можна контролювати запас ходу на електроприводі і стан заряду батареї BMW i8.

 
 
Мобільність

Адреси, які ви зберегли на своєму мобільному телефоні, можна відправляти через додаток «BMW i Remote» прямо в систему навігації BMW i8.
У містах часто неможливо припаркуватися безпосередньо в пункті призначення. Коли ви залишите свій BMW i8 у зарядної стійки або на парковці, додаток «BMW i Remote» допоможе вам дістатися до пункту призначення найшвидшим способом. Обраний пункт призначення автоматично записується в пам'ять, при цьому враховуються і маршрути громадського транспорту. Ви можете в будь-який момент дізнатися поточне місце розташування автомобіля, і таким чином, швидко і легко знайти зворотну дорогу до нього.

 
 

Сервіси BMW i ConnectedDrive для системи навігації.

Система навігації BMW i8 з підключеними сервісами BMW i ConnectedDrive для системи навігації були спеціально розроблені, щоб зробити пересування на автомобілі максимально простим і зручним. Сервіси BMW i ConnectedDrive для системи навігації можуть включити в планування маршруту також і громадський транспорт, наприклад метро і електрички. Крім того, система навігації видає відомості про наявність поблизу вільних зарядних стійок і їх приналежності до мережі ChargeNow.

 

BMW CONNECTEDDRIVE.

Поряд з сервісами, спеціально розробленими під вимоги BMW i, в BMW i8 пропонуються і інші сервіси BMW ConnectedDrive - додатки BMW, інформація про дорожньо-транспортну обстановку в реальному часі і персональна телефонна підтримка через консьєрж-сервіс, а також сервіси BMW Online на базі Інтернет .

 

BMW TELESERVICES.

Цей пакет клієнтських сервісів дозволяє вашому BMW i8 обмінюватися інформацією безпосередньо з водієм або з дилером BMW i. Він повідомляє про майбутні ТО або необхідне обслуговування, а також передає необхідні для цього дані. Водій автоматично інформується про необхідність обслуговування і в будь-який момент може сам зв'язатися з дилером BMW i і передати дані автомобіля. Це дозволяє в найкоротші терміни вирішувати можливі проблеми під час виклику або при відвідуванні дилера BMW i.

 
Програма «Battery Guard»

Програма «Battery Guard» допомагає власникові BMW i3 контролювати стан високовольтної батареї. Вона інформує його, наприклад, про відхилення від запланованої зарядки або невимкнені фарах. Це дозволяє уникнути глибокого розряду акумуляторної батареї. Якщо ж він відбудеться, то програма «Battery Guard» автоматично повідомить про це вашого дилера BMW i.