ПРОГРАМА «360 ° ELECTRIC» - ЗРУЧНА ЕЛЕКТРИЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ПОВСЮДУ І ЗАВЖДИ.

Зарядка BMW i8.

Поряд з різними послугами допомоги водіям і сервісом для збереження мобільності програма «360 ° ELECTRIC» пропонує інноваційну концепцію зарядки. BMW i8 можна зручно заряджати вдома через зарядну станцію BMW i Wallbox або зарядний кабель, а за бажанням - і тривало виробленим струмом з використанням концепції відновлюваної енергії BMW Green Energy. В дорозі у вашому розпорядженні постійно зростаюча мережа громадських зарядних стійок зі зручним доступом по карті ChargeNow. Найближчу станцію зарядки BMW i8 легко знайде завдяки таким інноваціям, як сервіси BMW i ConnectedDrive для системи навігації.

 

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ.

360 ° Electric.

Вашій увазі пропонується відеоролик про програму «360 ° ELECTRIC». 

Дивитися ролик

 

ЗАРЯДКА ВДОМА.

Вдома ви можете дуже просто зарядити свій BMW i8 за допомогою зарядної станції BMW i Wallbox Pure або Pro. Ці зарядні станції, монтовані на стіні будинку або гаража, не тільки візуально доповнять унікальний дизайн автомобілів BMW i, але і зарядять BMW i8 набагато швидше, ніж при зарядці через серійний зарядний кабель - за допомогою BMW i Wallbox Pro можна менше, ніж за дві години зарядити BMW i8 до 80% заряду. *
Пропонований BMW i монтажний сервіс має на увазі перевірку можливості монтажу зарядної станції BMW i Wallbox Pure або Pro на стіні будинку і підключення до будинкової електромережі. За бажанням доставку, монтаж і введення в експлуатацію виконує кваліфікований електрик з дилерського сервісу BMW i. Можна скористатися сервісом експрес-перевірки через Інтернет можливості монтажу зарядної станції BMW i Wallbox у вас вдома, перейшовши за наведеним нижче посиланням. А оскільки BMW i виступає за безкомпромісну екологічність електричної мобільності, то через дилера BMW i ви за бажанням можете укласти договір на придбання «зеленої енергії» або самі виробляти енергію за допомогою придбаного через BMW i навісу для автомобіля, обладнаного сонячними батареями.

 
* В залежності від місцевої інфраструктури електропостачання.

 
Зарядна станція BMW i Wallbox

Домашня зарядна станція BMW i Wallbox призначена для приватних користувачів і дозволяє дуже швидко, просто і надійно заряджати BMW i8.
Модель Pure, одна з двох пропонованих, забезпечує просту і надійну зарядку. При підключенні автомобіля через зарядний кабель до станції Wallbox зарядка починається автоматично, але її можна перервати в будь-який момент, натиснувши кнопку Stop. Зарядна станція BMW i Wallbox Pure дозволяє зарядити BMW i8 в домашніх умовах за 2 години *.
Другий варіант, BMW i Wallbox Pro (у продажу з квітня 2014 роки) дозволяє зарядити BMW i8 менш ніж за дві години * до 80% максимальної місткості. Додатково до функцій Wallbox Pure станція Wallbox Pro має кольоровий сенсорний дисплей для інтуїтивного управління та дозволяє зберігати в пам'яті кілька профілів користувачів. Крім того, вона дозволяє виконувати зарядку струмом від сонячних батарей (наприклад, з навісом Solar Carport). Спрощується і інтегрування в локальну систему управління електроживленням і в системи «розумний дім».
Ергономічний і високоякісний дизайн зарядних станцій BMW i Wallbox органічно поєднується з вашим BMW i8. Як і сам автомобіль, вона також здебільшого виготовлена ​​з матеріалів вторинної переробки. Установку можна замовити в спеціальній службі по установці станцій BMW i Wallbox.

* В залежності від місцевої інфраструктури електропостачання.

 

 
 
Служба по установці станцій BMW i Wallbox

BMW i пропонує комплексну послугу з встановлення домашньої зарядної станції Wallbox. Сервіс експрес-перевірки онлайн дозволяє швидко перевірити, чи можна встановити станцію BMW i Wallbox у вас вдома. При необхідності цю перевірку можна виконати у дилера BMW i. Потім у дилера BMW i замовляється повна перевірка можливості установки станції Wallbox, при якій вже на місці перевіряється, чи підходить електропроводка та інші умови застосування для установки станції BMW i Wallbox. Останній етап: установка і введення в експлуатацію станції Wallbox спеціальною службою по установці станцій Wallbox, яка також замовляється у дилера BMW i.

 
 
Концепція відновлюваної енергії Green Energy

Договір на отримання «зеленої енергії» дає вам можливість отримувати струм для зарядки вашого BMW i8 з поновлюваних джерел - щоб не тільки кожна поїздка, а й кожна зарядка не була причиною шкідливих викидів в атмосферу. Асортимент пропозицій BMW Green Energy дозволяє просто і зручно використовувати цю можливість, отримуючи все з одних рук: від переходу на екологічний струм, що генерується енергією вітру або води, до отримання електроенергії у себе вдома від власної сонячної батареї за допомогою рішень «My Green Energy». Дилер BMW i з радістю допоможе придбати навіс для автомобіля, обладнаний сонячними батареями.

 
 

ЗАРЯДКА В ШЛЯХУ.

BMW i створив інноваційну концепцію, яка навіть в дорозі пропонує раціональні можливості зарядки BMW i8. ChargeNow, сервіс для підтримки мобільності від BMW i - найбільша мережа провайдерів громадських зарядних станцій, на яких можна зарядити BMW i8. Ця концепція також включає в себе ParkNow LongTerm, пропозиція місць для паркування на тривалий термін з можливістю зарядки BMW i8, наприклад, в багатоярусних паркінгах.
Система навігації BMW i8 допомагає в пошуку відповідних можливостей зарядки, які відображаються в автомобілі у додатку «BMW i Remote» і на інтернет-порталі BMW ConnectedDrive.

 
ChargeNow

Сервіс ChargeNow забезпечує своїм клієнтам доступ до суспільних зарядних станцій партнерів BMW i. Щоб можна було просто і оптимально використовувати різні пропозиції і технології, BMW i привернув в мережу ChargeNow велику кількість провайдерів. Доступ до заправки здійснюється по карті ChargeNow. В кінці місяця ви отримуєте розрахунок, в якому наочно відображаються всі зарядки по карті ChargeNow. Завдяки сервісам BMW i ConnectedDrive всі доступні зарядні станції відображаються в системі навігації BMW i.

Visit the website: www.chargenow.com

 
 
ParkNow LongTerm

Сервіс ParkNow LongTerm пропонує клієнтам BMW i тривалу стоянку і зарядку автомобіля в багатоярусних паркінгах поряд з будинком або роботою.
Ця пропозиція орієнтована в першу чергу на тих клієнтів, у яких немає своєї можливості заряджати свої автомобілі.
Цілодобово, вночі або в робочий час - за допомогою ParkNow LongTerm легко підібрати підходящу пропозицію.

 
 

ЗАРЯДКА ПІД ЧАС РУХУ.

Коли автомобіль їде не на одній електротязі, високовольтна батарея заряджається бензиновим двигуном через генератор, щоб забезпечити необхідну енергію для форсажного режиму. Велика частина енергії подається в режимі SPORT; крім того, рекуперація енергії при русі накатом і гальмуванні досягає свого максимуму. У режимах KOMFORT і ECO PRO в високовольтну батарею надходить відповідно менше енергії. А коли ви їдете на BMW i8 на гібридному приводі, високовольтна батарея заряджається тільки за рахунок рекуперації енергії гальмування.

 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ КЕРУВАННЯ.

Реальна витрата палива BMW i8 залежить від манери їзди. Через наявність електричного приводу вона надає більший вплив на витрату бензину, ніж у звичайних автомобілів. З повністю зарядженої АКБ на одній електротязі можна проїхати до 37 км. При натиснутій кнопці eDrive на одній електротязі автомобіль може розвинути швидкість до 120 км / ч. У режимах COMFORT і ECO PRO інтелектуальна система вибору режимів роботи автоматично підключає бензиновий двигун, в тому числі для підзарядки АКБ через генератор. У режимі SPORT бензиновий двигун працює постійно.  Залежно від манери їзди і довжини шляху це впливає на витрату палива BMW i8 - чим частіше високовольтна батарея заряджається через зарядний кабель або від домашньої станції Wallbox, тим більше ви можете проїхати на одній електротязі, знижуючи тим самим загальну витрату палива.

 
Їзда по місту

При русі по місту BMW i8 повністю розкриває всю міць підключаємого гібрида. Короткі відстані можна долати на одній електротязі, а в гібридному режимі комбінована витрата складає 2,1 л / 100 км при викидах CO2 49 г / км. У місті BMW i8 можна сміливо назвати справжнім трилітровим автомобілем.

 
 
Повсякденна їзда

При використанні BMW i8 для щоденних поїздок на роботу і назад (60-80 км) витрата палива становить близько 5 л / 100 км. Ви можете кожен день відчувати задоволення за кермом чистокровного спортивного автомобіля, при цьому витрата палива буде на рівні компактного легкового авто.

 
 
Поїздки на далекі відстані

У поїздках на далекі відстані BMW i8 теж показує новий рівень економічності. Витрата бензину варіюється в залежності від поточного рівня заряду високовольтної батареї, але в черговій поїздці у відпустку не перевищить 8 літрів.

 
 
Спортивна їзда

Якщо в режимі SPORT ви захочете вичавити з BMW i8 повну потужність, то бензиновий двигун буде заряджати АКБ через генератор, допомагаючи забезпечити повну системну потужність в будь-який момент часу. Тут загальна витрата на практиці становить до 12 літрів. Це приблизно в три рази менше витрати звичайного спортивного автомобіля порівнянної потужності.

 
 

ДОДАТКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ.

BMW i в рамках програми «360 ° ELECTRIC» розробив довгострокову концепцію обслуговування, що гарантує надійний широкий спектр послуг до і після покупки BMW i8 і дозволяє зберігати мобільність в будь-якій ситуації.

 
Послуги допомоги водіям

Послуги допомоги водіям BMW i - це широкий спектр послуг, спеціально розроблених для BMW i. Вони готують автомобіль до поїздки, щоб ви, розслабившись, отримували нескінченне задоволення.

 
 
Програма BMW «Add-on Mobility»

BMW i пропонує вам ідеальні рішення по збереженню мобільності в будь-якій ситуації. З сервісом BMW «Add-on Mobility» ви отримуєте гнучкий доступ до автопарку BMW з певним лімітом днів користування, що вичерпується поїздками на далекі відстані. Наприклад, поїздка на гірськолижний курорт на відповідному BMW X3. Дилер BMW i з задоволенням запропонує вам індивідуальні умови.