ЄКОЛОГІЧНІСТЬ: ВІДПОВІДЬ, ЯКА СТАВИТЬ ПІД СУМНІВ УСЕ.

BMW i3 - екологічність, продумана до найдрібніших деталей.

Щоб домогтися змін в напрямку екологічності в усьому світі, знадобиться щось більше, ніж автомобілі без викидів. Так, нами розроблений ланцюжок вартості для BMW i3, ми робили це, зосередившись на екологічності з початку до кінця - від стадії конструювання і до повного завершення виробничого процесу. Це означає: ви можете бути впевнені, що задоволення від водіння, що отримується вами за кермом вашого BMW i3, повністю екологічно.

Починаючи з самих ранніх стадій конструювання ми орієнтували всю концепцію автомобіля на ефективну і екологічну електромобільність. Поновлювані і підлеглі повторному використанню матеріали допомагають зберегти навколишнє середовище і замінюють традиційні матеріали, наприклад, пластмаси.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

Стосовно до BMW i така зміна світогляду означало народження нової ери, в якій автомобілі вперше в історії створюються з самого початку з урахуванням екологічної мобільності. У цьому контексті BMW i3 - більше, ніж просто автомобіль.

РОЗРОБКА.
 • Вся концепція автомобіля розроблялась з розрахунку на електромобільність знизу доверху
 • Інноваційна аеродинаміка дозволяє знизити опір повітря і, таким чином, звести до мінімуму споживання енергії
 • Поновлювані і підлеглі повторному використанню матеріали допомагають зберегти навколишнє середовище і замінюють традиційні матеріали, наприклад, пластмаси
ВИРОБНИЦТВО.
 • Карбонові волокна проводилися на 100% з використанням електроенергії від ГЕС
 • Виробництво BMW i3 в Лейпцигу на 100% отримувало енергію від вітроенергетики
 • Енергія, необхідна для процесу виробництва, зменшилася наполовину в порівнянні з вже низьким енергоспоживанням BMW.
ЕКСПЛУАТАЦІЯ.
 • При їзді не відбувається ніяких шкідливих викидів. Це знижує рівень забруднення повітря в міських умовах.
 • Керуючи BMW i3, ви практично не чуєте звуків і не відчуваєте запахів. Якщо ви заряджаєте автомобіль «зеленої» електроенергії або виробляєте електрику самі за допомогою сонячних батарей, то ви воістину їздите з нульовим рівнем викидів.
 • У режимі ECO PRO дальність поїздки автомобіля збільшується, а споживання електроенергії зменшується.
УТИЛІЗАЦІЯ.
 • BMW i3 утилізується на 95%
 • Наприклад, модулі акумуляторних батарей можуть повторно використовуватися для акумулювання сонячної енергії.
 • Надлишок карбонових волокон можна знову використовувати в процесі виробництва
 

ЄКОЛОГІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО.

На нашому виробничому підприємстві в Лейпцігу ми встановили вітродвигуни, що дозволяє нам виробляти BMW i3 з використанням екологічно чистої електроенергії. На додачу до всього, нам вдалося, навіть в порівнянні з низькими потребами в електроенергії для виробництва інших моделей BMW, наполовину скоротити обсяг необхідної електроенергії для виробництва BMW i3.
Карбонові волокна, які використовуються для виготовлення надлегкої пасажирської кабіни BMW i3, виробляються з використанням електроенергії повністю з поновлюваних джерел. Енергія надходить з однієї з найбільших в світі ГЕС на озері Мозес, приблизно в 300 кілометрах від Сіетла.

АВТОМОБІЛЬ BMW i3 МОЖЕ БУТИ УТИЛІЗОВАН НА 95%.

ЄКОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ.

 
Компоненти виготовлені на 30% з волокон кенафа.

Використання волокон кенафа для великих поверхонь салону дозволяє нам замінити пластик на нафтовій основі і знизити загальну вагу BMW i3, так як волокна кенафа на 30% легше, ніж традиційні матеріали. Вони додають відчуття справжності всієї концепції екологічності автомобіля BMW i3. Цей виключно легкий матеріал витягується з рослини кенаф коноплевідний, яке за час свого зростання перетворює в кисень більше вуглекислого газу, ніж середнє значення.

Сидіння з 40% чистої натуральної вовни.

Один з поновлюваних матеріалів, що забезпечують високий рівень комфорту - це сертифікована чиста натуральна шерсть. В автомобілях з пакетом дизайну салону Lodge такої вовни 40% в матеріалі оббивки сидінь. Суміш вовни дихає, що дозволяє регулювати температуру між оббивкою сидіння і водієм / пасажиром. В результаті сидіння зберігають приємну прохолоду навіть в жаркий день.

Салон. Оздоблення евкаліптом.

Евкаліпт за своєю природою відрізняється стійкістю до дії вологи. Це означає, що потрібно приблизно на 90% обробки поверхні, ніж при використанні дерева більш традиційних типів. Оскільки підготовка дерева проводиться без хімікалій, м'яка текстура і натуральні відкриті пори деревини залишаються недоторканими. Евкаліпт - одне з найбільш швидкозростаючих видів дерев серед усіх існуючих, що робить евкаліпт ідеальним для серійного виробництва. Всі дерев'яні елементи в BMW i3 надходять з лісових господарств, на 100% сертифікованих Лісовою опікунською радою (FSC).

Шкіра, на 100% дублення екстрактом з оливкових листя.

Шкіра в салоні BMW i3 на 100% дублення в натуральному екстракті на основі оливкового листя. Це має кілька переваг: оливкове листя в будь-якому випадку є побічним продуктом вирощування оливок, а це повертає їх корисного використання. Сам по собі процес дублення сумісний з навколишнім середовищем і, що важливо, він зберігає властивий шкірі блиск і її натуральне властивість регулювати температуру.

 

«ЗЕЛЕНА» ЕНЕРГІЯ.

З BMW i3 дуже просто зробити екологічність частиною вашого повсякденного життя. Нульовий рівень емісій в місці використання означає менше забруднення повітря в умовах міста і більш свіже повітря для дихання. Якщо ви заряджаєте автомобіль екологічно чистою електроенергією або генерує електрику самі за допомогою сонячних батарей, ви маєте право насолоджуватися мобільністю абсолютно без шкідливих викидів. А при водінні в режимі ECO PRO споживання електроенергії знижується, а дальність поїздки збільшується.
Додамо ще, що ви в своєму BMW i3 не проводьте шуму і запахів, так що це сприятливо як для вас, так і для навколишнього середовища.

Витрата палива і рівень викидів СО2.

Споживання електроенергії та рівень викидів СО2 для BMW i3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 0
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 12,9

Витрата палива і рівень викидів СО2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 13
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 13,5
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0,6

Дальність поїздки залежить від різних чинників, зокрема: від особистої манери водіння, якості дорожнього покриття, температури навколишнього повітря, використання обігрівача / клімат-контролю, а також попереднього підігріву / охолодження.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).