Ідеально для повсякденного користування - дальність поїздки і зарядка BMW i3.

ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ ДОСЯЖНИЙ.
І ЕНЕРГІЇ ЩЕ МАСА.

Ідеально для повсякденного користування - дальність поїздки і зарядка BMW i3.

BMW i3 (94Ah) може проїхати в повністю електричному режимі відстань до 200 кілометрів - це робить його ідеальним транспортом для повсякденного користування. Зрештою, більшість людей проїжджають в день не більше 35-50 км, мається на увазі, що всі стандартні поїздки можна із зручністю здійснювати на BMW i3, заряджаючи акумулятор по необхідності не частіше ніж раз в три-чотири дні. Ви можете задати свою власну дальність поїздки за допомогою калькулятора дальності.

Якщо запас енергії знижується, зарядка BMW i3 буде здійснена практично сама по собі. Скористайтеся часом на стоянці, щоб зі зручністю зарядити акумулятор: це займе всього пару годин вночі вдома, за допомогою стандартного зарядного кабелю або настінного зарядної станції BMW i Wallbox. Можете скористатися калькулятором часу зарядки, щоб визначити, який час знадобиться для зарядки BMW i3.

 

ПРОФІЛІ КЕРУВАННЯ.

Два профілю водіння - «Місто» і «Човниковий» - показують два типові варіанти використання BMW i3 в літній і зимовий час. Профіль «Місто» передбачає поїздки по місту, з частими фазами рекуперації енергії і зупинками. Поряд з частими уповільненнями, профіль вказує типові швидкості руху в діапазоні від 0 до 60 км / ч. Профіль «Човниковий» заснований на розбивці: третина часу в завантаженому міському потоці, третина - на заміських дорогах, і третина - на автомагістралях. Залежно від профілю, дальність поїздки для BMW i3 з Range Extender може відрізнятися на відстань до 10 км.

 

ДАЛЬНІСТЬ.

На дальність поїздки BMW i3 впливає багато факторів. Надійна система постійно оцінює всю сукупність факторів, щоб переконатися в дотриманні необхідної дальності. До числа таких факторів відноситься стиль водіння, топографія місцевості, температура, обраний режим руху, запланований маршрут, а також користування кондиціонером і системами опалення. Всі ці фактори можуть бути використані для розрахунку точного значення дальності поїздки в будь-який момент. Це дозволить вам достовірно дізнатися, чи вистачить запасу енергії, щоб дістатися до місця, як заплановано.

На BMW i3 ви зможете доїхати далі, ніж ви думаєте. Більшість людей проїжджають в день від 35 до 50 кілометрів. Тобто в звичайних повсякденних ситуаціях дальність поїздки BMW i3 (94Ah) чисто на електроприводі, складова до 200 км, підходить ідеально. Дані для більш далеких поїздок до 300 км см. Інформацію про BMW i3 з додатковою функцією Range Extender. Дальність поїздки від електроприводу для BMW i3 з Range Extender може відрізнятися в залежності від профілю поїздки.

 
Система теплового насоса: перетворюючи повітря в дальність поїздки

Електромобілі повинні опалюватися електрикою: адже вони не можуть використовувати надлишкову теплову енергію, що надходить від двигуна внутрішнього згоряння. Це може зробити негативний вплив на дальність поїздки. Тому ми розробили новаторську систему теплового насоса, яка особливо ефективна в добуванні енергії з повітря навколишнього середовища. Наявна в додаткової комплектації система теплового насоса, що приводиться в дію автоматично, здатна підвищити ефективність використання енергії на 50% в порівнянні зі звичайними системами опалення. Досягається не тільки підтримання температури на комфортабельному рівні; в залежності від температури зовнішнього повітря дальність поїздки можна підвищити на величину до 30%.

 
 
Режими поїздки: ефективність, яка доставить вас за місцем призначення

З BMW i3 ви можете перебувати за кермом, коли виникне необхідність збільшити дальність поїздки. Стандартна настройка COMFORT задає дальність 160 км. Потрібно просто перевести перемикач режиму водіння і вибрати ECO PRO або ECO PRO +, два особливо ефективних режимів водіння, які дозволяють збільшити дальність поїздки.

 
 
Додаток BMW i Remote

Сучасне століття електромобільності відкриває двері для нових можливостей, включаючи масу варіантів, про які раніше й подумати ніхто не міг. Додаток BMW i Remote дозволяє зберігати ваш BMW i3 під контролем за допомогою смартфона або смарт-годин. У будь-який час ви можете дізнатися про заряд батареї і дальності поїздки від електроприводу. Якщо ваш BMW i3 підключений до зарядної станції, ви можете дистанційно відстежувати процес зарядки. Ви можете задати час від'їзду, до якого слід повністю зарядити ваш BMW i3, і потрібну температуру. Якщо бажаєте, можна також попросити додаток оцінити ефективність вашого водіння.

 
 
Динамічне відображення дальності: чесність призводить до мети

Дисплей для відображення дальності в BMW i3 також піддався продуманим змінам конструкції, щоб показувати вам, скільки ви ще можете проїхати за станом на будь-який момент - з абсолютною достовірністю. Можливо, це звучить занадто просто, але в дійсності потрібно складне програмне забезпечення, щоб робити оцінку величезної кількості ключових чинників в реальному часі. До числа таких факторів відноситься персональний стиль водіння, топографія місцевості, температура, обраний режим руху, запланований маршрут, а також користування кондиціонером і системами опалення - і все це за частки секунди. В результаті отримано динамічний індикатор дальності, який не тільки виключно точний, але також набагато спрощує розуміння впливу стилів водіння і факторів навколишнього середовища.

 
 

ЗАРЯДКА В ДОМАШНІХ УМОВАХ.

Задоволення від водіння електромобіля починається з зарядки: якщо заряд акумуляторної батареї вашого BMW i3 знижується, ви можете зручно підзарядити автомобіль будинку. Просто підключіть BMW i3 до звичайної побутової розетки 230 В за допомогою стандартного зарядного кабелю, - і високовольтна батарея зарядиться до 80% менше ніж за вісім годин.
Ще швидше і ще зручніше заряджати акумулятор за допомогою настінного зарядної станції BMW i Wallbox: наша служба монтажу охоче встановить його для вас. Залежно від того, чи виберете ви варіант Pure чи Pro, акумуляторна батарея вашого BMW i3 може бути заряджена до 80% від повної ємності менше ніж за шість годин або навіть менше ніж за три години. Це стало можливим завдяки виключно високій продуктивності зарядки BMW I Wallbox (3,4 кВт в варіанті Pure, 7,4 кВт в варіанті Pro).
За допомогою цієї домашньої «АЗС» ви маєте також шанс скористатися екологічної електроенергією або сонячної електроенергією власної генерації, що ще більше підвищити екологічність.

WALLBOX PURE.

Швидко. Безпечно. Ефективно.

 ДИЗАЙН.

Конструкція Wallbox Pure - це високоякісні матеріалами, які захищають від зовнішніх впливів, і гармонійно поєднуються з вашим BMW i. Конструкція дуже функціональна в повсякденному використанні. Замок-вимикач запобігає несанкціонований доступ, а зарядний кабель захищений від крадіжки навіть під час зарядки зарядною станцією тільки однією рукою. Гніздо для кабелю розташоване високо, вся процедура настільки ж проста, як і звичайна заправка. А ідеальна довжина кабелю дозволяє уникнути контакту з землею і зводить до мінімуму ризик спіткнутися об кабель. 

ПРОЦЕС ЗАРЯДКИ.

Просто підключіть зарядний кабель - і зарядка почнеться автоматично. Володіючи зарядної ємністю 4,6 кВт, станція BMW i Wallbox Pure заряджає BMW i3 до 80% повної ємності менше ніж за шість годин, що швидше, ніж зарядка за допомогою стандартного зарядного кабелю. Кнопка «старт-стоп» з підсвічуванням вказує на поточний статус зарядки. В ході процесу зарядки зарядний кабель блокується. Під час зарядки ваш автомобіль може бути попередньо підігрітий або охолоджений. Необхідна енергія надходить не від автомобільного акумулятора, тому процес не відіб'ється на максимальній дальності поїздки.

ВСТАНОВЛЕННЯ.

Скористайтеся перевагами монтажної служби BMW i. Таке надійне і індивідуальне рішення включає зарядну станцію, монтажний контроль, а також компетентний монтаж в вашому будинку або гаражі. При контролі монтажу кваліфіковані експерти перевірять доступні варіанти підключення настінного зарядної станції. Після установки станції з вами проведуть інструктаж з правил користування зарядної станцією. Безпечна експлуатація підтверджується гарантією на 24 місяці. Завдяки попередньої онлайн-перевірку ви зожете самі переконатися, чи підходить ваша ситуація для монтажу BMW i Wallbox.

WALLBOX PRO.

Розумно. Екологічно. Багатофункціонально.

ДИЗАЙН.

Відмінні характеристики зарядки і підключення до системи «розумного будинку» - BMW i Wallbox Pro поєднує в собі дизайн і функціональність. Управління Wallbox Pro виробляється з 7-дюймового сенсорного екрану, що дозволяє контролювати процес і дає огляд енергоспоживання. PIN-код захищає від несанкціонованого доступу. Зарядка настільки ж проста, як і заправка паливом. А ідеальна довжина зарядного кабелю настінної станції дозволяє уникнути контакту з землею і зводить до мінімуму ризик спіткнутися об кабель. Світлодіодні волоконно-оптичні смужки показують поточний статус зарядки.

ПРИНЦИП РОБОТИ.

Вбудований 7-дюймовий сенсорний дисплей є центральним елементом управління Wallbox Pro і дозволяє задавати власні значення. Працює поза приміщенням, при будь-якій погоді, їм можна користуватися в рукавичках. Коли ви підходите до зарядної станції, автоматично спрацьовує датчик наближення, і дисплей включається. На моніторі показано поточне споживання електроенергії, а також інформація про попередні циклах зарядки. Якщо ви бажаєте інтегрувати станцію в свою домашню мережу, додаток BMW i Wallbox Remote App дозволить дистанційно керувати всіма функціями зі смартфона або планшета.

Перейти до додатка Remote App для Android
Перейти до додатка Remote App для Google Play ™ 

ПРОЦЕС ЗАРЯДКИ.

Просто вставте кабель - і зарядка почнеться автоматично. При 7,4 кВт станція BMW i Wallbox Pure підтримує дуже швидку зарядку електро- і гібридних автомобілів. Високовольтний акумулятор BMW i3 заряджається до 80% повної ємності менше ніж за три години. Вирішуйте самі, на якому типі енергії буде їздити ваш автомобіль. Інтелектуальні функції BMW i Wallbox Pro дозволяють використовувати енергію власної генерації - наприклад, від геліоустановки, для мобільності без шкідливих викидів. Якщо енергії власної генерації немає, зарядна станція автоматично перемикається на енергію з мережі.

СИСТЕМА «РОЗУМНИЙ ДІМ».

За допомогою наявного в додатковій комплектації з'єднання з системою «розумного будинку», наприклад, myGEKKO і Loxone, можна ідеально інтегрувати настінну зарядну станцію Wallbox Pro в мережу вашого будинку. Потім ви зможете контролювати обрані функції «розумного будинку» безпосередньо з зарядної станції. Перш ніж ви вирушите в шлях, настінна зарядна станція навіть ознайомить вас з поточним прогнозом погоди.

Детальніше про співпрацю з myGEKKO
Детальніше про співпрацю з Loxone

ВСТАНОВЛЕННЯ.

Скористайтеся перевагами монтажної служби BMW i. Таке надійне і індивідуальне рішення включає монтажний контроль, а також повне виконання монтажу в вашому будинку або гаражі. В ході контролю монтажу кваліфіковані експерти перевірять наявність доступних варіантів підключення настінного зарядної станції. Після установки станції з вами проведуть інструктаж з правил користування зарядною станцією, спільно з вашим партнером з монтажу ви можете створити свій обліковий запис первинного користувача. Безпечна експлуатація підтверджується гарантією на 24 місяці. Завдяки попередній онлайн-перевірці ви можете самі переконатися в тому, чи підходить ваше індивідуальна ситуація для монтажу BMW i Wallbox.

АДМІНІСТРУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ.
АДМІНІСТРУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ.

За допомогою функції адміністрування користувачів настінної зарядної станції Wallbox Pro ви можете постійно тримати під контролем споживання електроенергії. Якщо ви користуєтеся автомобілем по роботі, вбудована функція дозволяє враховувати використане для цих потреб електрику окремо, що ідеально для обліку витрат. Дані про споживання енергії конкретним користувачем можна передавати також по електронній пошті безпосередньо з зарядної станції Wallbox Pro.

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ ВЛАСНОЇ ГЕНЕРАЦІЇ.
ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ ВЛАСНОЇ ГЕНЕРАЦІЇ.

Додаткова приналежність BMW i Wallbox - вимірювач енергії дозволяє інтегрувати в процес зарядки автомобіля геліоустановку. Станція BMW i Wallbox Pro оптимізує процес зарядки з урахуванням наявності сонячної енергії, забезпечуючи тим самим електромобільні без викидів. BMW i може бути заряджений енергією власної генерації на обладнанні класу преміум. Наші партнери нададуть вам індивідуальні пакети геліоустановок для даху будинку або гаража, також є сонячні батареї для автонавісу. Інформація по геліоустановки нашого партнера Solarwatt GmbH міститься тут.

УПРАВЛІННЯ ЗАРЯДКОЮ.
УПРАВЛІННЯ ЗАРЯДКОЮ.

Завдяки вбудованій функції управління зарядкою Wallbox Pro розпізнає, скільки електроенергії в даний час споживається в вашому домі і автоматично коригує продуктивність зарядки. Це забезпечує максимальну ефективність зарядки відповідно до наявності електроприладів в вашому домі. Чіткі свідчення на сенсорному екрані повідомляють, скільки електроенергії отримано з електричної системи будинку.

 

«ЗЕЛЕНА» ЕНЕРГІЯ.

Їзда з нульовим рівнем викидів буде ще більш екологічної, якщо використовується для зарядки електрику було отримано з поновлюваних джерел. Наприклад, договір на поставку «зеленої» електроенергії з такою компанією як Naturstrom гарантує вам, що ваш автомобіль використовує електроенергію, на 100% отриману в вітропарк і на ГЕС. Отже, в повністю електричному режимі ви будете їхати абсолютно без шкідливих викидів. Інший інноваційний варіант використання сонячної енергії пропонується такими компаніями, як SOLARWATT, яка дозволить вам заряджати BMW i3 електроенергією власну генерацію від геліоустановки. Який би варіант електроенергії ви не вибрали, ви завжди до ваших послуг і допоможемо вам радою. А також, безумовно, наша служба монтажу відвідає вам встановить настінну зарядну станцію BMW i Wallbox і запустить все, що треба.

ДЛЯ BMW i3 КОЖНА ЄЛЕКТРИЧНА РОЗЕТКА СТАЄ ЗАРЯДНОЮ СТАНЦІЄЮ.

 

ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ.

Буде багато причин виїхати на вашому BMW i3 куди-небудь - і ще більше можливостей зарядити акумулятор, перебуваючи далеко від дому. Практичний аспект: Для свого BMW i3 ви можете користуватися зарядними станціями загального користувача, як змінного струму (AC). так і постійного струму (DC). Це не тільки дає гнучкість, це також максимально прискорює зарядку вашого автомобіля. Оскільки на зарядної станції загального доступу, що працює на постійному струмі, енергія передається струмом постійно високої потужності безпосередньо на високовольтну акумуляторну батарею, BMW i3 зарядиться до 80% ємності менше ніж за 30 хвилин. Якщо станція постійного струму недоступна, можете зарядити свій BMW i3 на станції змінного дока до 80% ємності менш ніж за три години. Таким чином, станції загального доступу на змінному струмі придатні для ефективної зарядки протягом ночі або там, де автомобіль залишається на стоянці довгий час.

 
Зарядні станції ChargeNow: Задоволення від водіння електромобіля наростає

Завдяки інтуїтивним елементам управління і послуги мобільності ChargeNow, увійти в цю мережу простіше простого. Адже ChargeNow об'єднує зарядні станції різних власників в єдину гігантську мережу. Це дозволяє знайти станції простіше і швидше і дозаправить ваш BMW i3 в дорозі. На дисплеї BMW i ConnectedDrive показані всі незайняті зарядні станції поблизу від вас, не тільки на екрані навігаційної системи, але також і на вашому смартфоні і веб-сайті ChargeNow.

Партнерська мережа зарядних станцій
Перейти до додатка ChargeNow в App Store 
Перейти до додатка intercharge в Google Play ™

 

Витрата палива і рівень викидів СО2.

Споживання електроенергії та рівень викидів СО2 для BMW i3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 0
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 12,9

Витрата палива і рівень викидів СО2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 13
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 13,5
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0,6

Дальність поїздки залежить від різних чинників, зокрема: від особистої манери водіння, якості дорожнього покриття, температури навколишнього повітря, використання обігрівача / клімат-контролю, а також попереднього підігріву / охолодження.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).