СЕНСАЦІЙНІ ІННОВАЦІЇ.

Дизайн BMW i3.

Все починається з чистого аркуша паперу. Щоб заглянути в думках за горизонт, нам потрібно було спочатку переосмислити саму суть концепції автомобіля ще фундаментальні, ніж будь-коли раніше. Це відкрило нам новий простір для досліджень. А з урахуванням того, що в автомобілі кожен елемент мозаїки залежить від всіх інших, електромобільні приймала абсолютно нові форми - форми, що відображають абсолютно новий погляд на міське життя. Оскільки BMW i3 відразу дізнаються як справжній BMW, більш пильний погляд на його зовнішній вигляд

 

покаже, наприклад, як його сенсаційний дизайн, проте, перетворює наше уявлення мобільності.
Прогресивний і, в той же час, надзвичайно екологічний, дизайн BMW i3 завоював безліч призів. До числа фактів міжнародного визнання відносяться такі престижні нагороди, як золота премія за дизайн продукту IW, премія за екологічність автомобіля World Green Car і нагорода «Кращий автомобільний дизайн року в світі».

 

КОНЦЕПЦІЯ ДИЗАЙНУ.

Разом з командою інженерів-розробників, керівник відділу дизайну Бенуа Якоб (Benoît Jacob) створив автомобіль, який уособлює досконалість екологічної електромобільності. Автомобіль заснований на модулі LifeDrive - абсолютно нова архітектура автомобіля, що складається з двох незалежних одиниць: модуля життя Life, включаючи пасажирську кабіну з вуглепластика і алюмінієвого модуля руху Drive, включаючи шасі і компоненти трансмісії, а також високовольтну акумуляторну батарею. У той же самий час унікальний характер автомобіля найяскравіше проявляється в інтер'єрі салону: новаторські і екологічні матеріали, такі як вуглепластик і дерево, не тільки використовуються, а й дбайливо підкреслюються. Таким чином BMW i3 створює нові цінності, які не тільки видимі, але і відчутно.

ЕФЕКТИВНО.

Електромобільність - це ситуація взаємного виграшу: якщо конструювання проводиться системно з самого початку. Наприклад, розташування порівняно компактного електродвигуна ззаду створює простір попереду для коліс, щоб вони могли далі повертатися під автомобіль, що полегшує парковку і підсилює маневреність. Ще одна визначальна риса екологічності BMW i3 - це великі, хоча і вузькі шини та аеродинамічні обіддя коліс. Обидва ці властивості допомагають знизити опір коченню, підвищити загальну ефективність BMW i3 при частих поїздках.

На відео

ВУГЛЕПЛАСТИКОВА КОНСТРУКЦІЯ.

Ще один приклад - це використання вуглепластика, який відкрив шлях до більш відкритого дизайну пасажирської кабіни. Углепластиковая конструкція дозволяє вбудувати центральну стійку в двері. Тобто, якщо суміжні двері салону відкриваються, увійти в салон можна безперешкодно. До того ж, завдяки злегка піднесеному положенню сидіння і обтекаемому дизайну BMW з вікнами, що переходять одне в інше, ви насолодитеся також поліпшеним круговим оглядом.

СВІТОДІОДНІ ФАРИ.

Забезпечення чудовою видимості в нічний час - завдання U-образних світлодіодних фар. Вони спеціально розроблені для BMW i3 і надають передній частині машини її характерного вигляду.

ЧОРНИЙ ПОЯС.

Одна з чітко помітних рис BMW i3 - це чорний пояс, який проходить від капота через дах до задньої частини автомобіля. На цьому наголошує інноваційну архітектуру LifeDrive цього автомобіля і надає пасажирській кабіні злегка світліший вид.

«НИРКОПОДІБНА» РЕШІТКА РАДІАТОРА BMW I.

Electric motors also need cooling, but as the cooling requirements are way below those of an internal combustion engine, the characteristic BMW kidney grille features a closed design. This brings out the leading-edge character of the BMW i3, particularly when finished with a splash of colour.

 

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Немає ніякого центрального тунелю між водієм і переднім пасажиром. Тут також немає середньої стійки між суміжними дверима.
У салоні BMW i3 ви можете випробувати екологічність «з перших рук», оскільки велика частка матеріалів, що використовуються в цьому, отримана з відновлюваної сировини або з матеріалів вторинного використання. У той же самий час вони підкреслюють хитромудру обробку і простір салону, створюючи атмосферу елегантності, притаманну галереї, і переносить на новий рівень загальної екологічності.

Екологічно. Багатофункціональне. Унікально.

Враження від зовнішнього дизайну BMW i3.

Дивитись відео

 

ВНУТРІШНІЙ СВІТ.

 
 
ATELIER.

Стандартний варіант оснащення ATELIER створює враження автентичних, високоякісних матеріалів. Справжні і зрозумілі матеріали контрастують один з одним, підкріплюючи тим самим враження жвавості внутрішнього світу салону. Комбінація матеріалів 'Neutronic' кольору «Арагац сірий» акцентує сучасний характер салону.

 
 
LOFT.

Варіант оснащення LOFT передає враження витриманого, збалансованого стилю. Натуральна, футуристична сфера кенафа, легкі матеріали, що створюють приємну, спокійну атмосферу в салоні. Специфічно розставлені в BMW i акценти синього кольору акцентують чистоту оформлення. Яскрава панель інструментів з зернистою текстурою BMW i комбінується зі світлою шкірою рульового колеса, що створює акценти сучасного дизайну.

 
 
LODGE.

LODGE об'єднує високоякісну новизну і натуральну естетику. У поєднанні з вовною і натуральною шкірою комбінації 'Solaric' (колір «каси») яскраві поверхні створюють доброзичливу і відкриту атмосферу. Акцент на шкіряному рульовому колесі тут сатинов-сріблястого кольору. Чорне освітлене евкаліптова дерево з відкритими порами, отримане з сертифікованого екологічного лісового господарства, перетворює дерев'яне оздоблення в салоні в щось зовсім нове і вражаюче.

 
 
SUITE.

Комбінація з натуральної шкіри 'Stellaric "(колір Dalbergia коричневий) зі шкіри, дубленої в натуральних екстрактах, яка використовується на панелі приладів і сидіннях, сприяє дизайну SUITE в підкресленні його статусу« преміум ». Чорне освітлене евкаліптова дерево з відкритими порами вражає ексклюзивністю оформлення деталей. Матове гальванічне покриття створює акценти по всьому салону і служить завершальним акордом в оформленні складного обладнання.

 

Витрата палива і рівень викидів СО2.

Споживання електроенергії та рівень викидів СО2 для BMW i3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 0
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 12,9


Витрата палива і рівень викидів СО2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 13
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 13,5
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0,6


Дальність поїздки залежить від різних чинників, зокрема: від особистої манери водіння, якості дорожнього покриття, температури навколишнього повітря, використання обігрівача / клімат-контролю, а також попереднього підігріву / охолодження.
 

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).