РОЗУМНИЙ ЗВ'ЯЗОК: ЦЕ ВСЕ, ЩО ТРИМАЄ ВАС В КУРСІ СПРАВИ.

Мережева мобільність BMW i3.

Повністю екологічна система потребує повністю універсальної мережі: за допомогою вбудованої SIM-карти в стандартному варіанті BMW i3 може без обмежень з'єднуватися із зовнішнім світом. Це дасть вам можливість користуватися послугами BMW i ConnectedDrive, щоб безпечно досягти місця свого призначення. Щоб ніколи не залишитися з розрядженою акумуляторною батареєю, послуга мобільності ChargeNow надає в ваше розпорядження найбільшу в світі мережу зарядних станцій загального користування. Послуга мобільності BMW ParkNow покаже вам, де є вільне місце - біля бордюру на вулиці або в паркінгу. Якщо вам потрібна машина, ви без зусиль знайдете її через службу спільного користування автомобілями DriveNow.

 

МЕРЕЖЕВА НАВІГАЦІЯ.

Просто відкрийте карту динамічного визначення дальності в навігаційній системі (додаткова комплектація), щоб отримати чіткий огляд доступної в даний момент дальності поїздки. Якщо заряд батареї недостатній, система запропонує інші шляхи досягнення місця призначення, а також покаже незайняті зарядні станції на екрані навігатора. Особливо корисною функцією є розрахунок маршруту поїздки різними видами транспорту. Це допоможе зберегти цінний час в умовах інтенсивного руху за рахунок рекомендацій альтернативних видів транспорту, і прокладки маршруту до паркінгів Park & ​​Ride.

Навігація BMW i.

Досвід користування інтелектуальною навігаційною системою BMW i3.

Дивитися відео

 
Навігація BMW i

Щоб досягти поставлених завдань в плані екологічності ми вирішили, що буде найкраще адаптувати навігаційну систему автомобіля під вимоги електромобільності. З навігаційною системою (додаткова комплектація) досить кинути швидкий погляд на карту динамічного визначення дальності, щоб побачити, яких пунктів призначення можна досягти. Система враховує залишку заряду акумулятора, ваш особистий стиль водіння, топографію місцевості інформацію і дорожній рух у реальному часі. Вона робить це дуже точно. Якщо батарея заряджена недостатньо, асистент розрахунку дальності запропонує до трьох інших варіантів, які дозволять надійно досягти місця вашого призначення. Один з цих варіантів - просте перемикання на більш ефективний режим водіння. Система також покаже вам незайняті зарядні станції, де ви зможете дозаправити свій BMW i3.

 
 
Розрахунок маршруту різними видами транспорту

Поїздка на автомобілі - не завжди найшвидший шлях з пункту А в пункт Б, особливо в умовах міста. Замість того, щоб витрачати час в пробках, іноді буде краще пересісти на альтернативний вид транспорту, наприклад, автобус, трамвай, метро або міська електричка. При аналізі поїздки різними видами транспорту система аналізує дорожню ситуацію, включаючи варіанти з громадським транспортом, щоб запланувати для вас ідеальну поїздку. Отже, перед кожною поїздкою ви завжди можете вибрати найшвидший маршрут. Пересадка на громадський транспорт робить це максимально простим - система надасть огляд розкладів з точністю до хвилини. А якщо ви захочете, система проведе вас до вільного парковочному місця поблизу станції метро або зупинки автобуса. 

 
 

ДОДАТОК BMW i REMOTE.

Століття електромобільності відкриває можливості, які раніше були немислимі. За допомогою програми BMW i Remote ви можете контролювати свій BMW i3 звідки побажаєте через смартфон або смарт-годинник, перевіряючи заряд батареї і дальність поїздки від електроприводу. Якщо ваш BMW i3 підключений до зарядної станції, ви можете дистанційно відстежувати процес зарядки. Це допоможе вам бути впевненим, вирушаючи в дорогу, що ваш BMW i3 повністю заряджений і в ньому попередньо встановлено бажаний клімат. А якщо ви побажаєте, додаток також оцінить ефективність стилю вашого водіння.

Додаток BMW i Remote.

Дізнатися більше про дистанційних функціях.

Дивитися відео

 

УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЕМ ЗА ДОПОМОГОЮ СМАРТ-ГОДИННИКА.

Годинник Apple Watch зараз пропонуює додаткові засоби доступу до функцій програми BMW i Remote. Смарт-годинник - це розумне доповнення для підключення смартфона, з їх допомогою ви завжди зможете отримати багато відповідних докладних даних про стан. Зокрема йдеться про: дальність поїздки від електроприводу, статус акумуляторної батареї або інформація про відкриття одного з вікон або однієї з дверей, а також безліч практичних дистанційно виконуваних функцій і альтернативних маршрутів - і все це знаходиться безпосередньо на вашому зап'ясті.

 

РОЗУМНИЙ БУДИНОК.

Керуйте своїм будинком, навіть перебуваючи в дорозі - за допомогою програми Smart Home від Deutsche Telekom. Всі пристрої «розумного будинку» підключаються до цього додатка, і їх можна контролювати за допомогою дисплея і робочої системи вашого BMW. Регулювати опалення, освітлення, охоронні системи з комфортом, не виходячи з машини. Можна також запрограмувати певну ситуацію, наприклад, сценарій «Повертаюся додому». Завдяки функціям, які були спеціально розроблені для використання в автомобілі, профіль «Дім» включається автоматично, як тільки ви повернули в бік будинку. Вся інформація чітко відображається на дисплеї на лобовому склі BMW - так що ваш будинок зустріне вас точно в тому стані, як вам цього хочеться.

Мережеве житло.

Тут ви можете контролювати своє житло, коли перебуваєте десь в дорозі.

Дивитися відео

CHARGENOW - ШВИДКА І ПРОСТА ЗАРЯДКА В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ.

Щоб акумулятор чи не розрядився, за допомогою ChargeNow, BMW i ConnectedDrive в навігаторі або BMW i Remote ви знайдете зарядну станцію за секунди. А часу паузи вистачить для повної підзарядки BMW i3. Доступ і оплата по карті ChargeNow. Раз на місяць приходить звіт про зарядку, із зазначенням витрат.

Перейти до веб-сайту chargenow.com 
Перейти до додатка ChargeNow в App Store
Перейти до додатка intercharge в Google Play ™

PARKNOW - ТУТ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕТЬСЯ ДЕ ВТИСНУТИСЯ.

ParkNow - це рішення для парковки «все в одному». Послуга «преміум» охоплює парковки на вулицях і поза вулицями. Можна підібрати місця в паркінгах, зручно забронювати та оплатити через веб-сайт, додаток і навігаційну систему. При парковці на вулицях більше не доведеться шукати в кишені дріб'язок: потрібно тільки підійти до парковочному автомату і прикласти свій квиток.

Перейти до веб-сайту park-now.com
Перейти до додатка ParkNow в App Store 
Перейти до додатка ParkNow в Google Play ™

 

DRIVENOW - ЗНАЙТИ МАШИНУ І ВИРУШИТИ В ДОРОГУ

DriveNow, послуга спільного користування автомобілями BMW i, MINI і Sixt, діє у великих містах по всьому світу. Клієнти можуть гнучко забронювати автомобіль, де б і коли б їм би це не знадобилося. Знайти доступні автомобілі можна за допомогою програми DriveNow або на веб-сайті, а також прямо на вулиці. Електронним ключем є чіп в ваших правах, ваша карта клієнта або ваш смартфон.

Перейти до веб-сайту drive-now.com 
Перейти до додатка DriveNow в App Store
Перейти до додатка DriveNow в Google Play ™

Копенгаген. Народжений електричним.

Дивитися відео

Витрата палива і рівень викидів СО2.

Споживання електроенергії та рівень викидів СО2 для BMW i3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 0
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 12,9

Витрата палива і рівень викидів СО2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 13
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 13,5
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0,6

Дальність поїздки залежить від різних чинників, зокрема: від особистої манери водіння, якості дорожнього покриття, температури навколишнього повітря, використання обігрівача / клімат-контролю, а також попереднього підігріву / охолодження.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).