ЕКОЛОЧНА ВСЕБІЧНА ДОПОМОГА.

Приналежності і сервісні функції BMW i3.

BMW i розроблена концепція концепції екологічного надання послуг, яка гарантує надійну і всебічну підтримку до, під час і після придбання BMW i3. На них ви можете також покластися: екологічно вироблені приналежності з інтелектуальними функціями в дизайні BMW i.

 

Оригінальні приналежності BMW i.

Для BMW i3 були розроблені інтелектуальні приналежності, які дотримуються принципу «менше це більше» і виготовлені з високоякісних екологічних матеріалів. Випробуйте на собі чудову функціональність і мову дизайну BMW i.

 
BMW i Wallbox и BMW i Wallbox Pro

Новаторська, ергономічно сконструйована настінна зарядна станція BMW i Wallbox Pure - це домашня зарядна станція для BMW i3, яка забезпечує особливо швидку і зручну зарядку. У порівнянні зі стандартним зарядним кабелем, який входить в комплект поставки, процедура заряду BMW i3 і в цьому випадку скорочується приблизно на 30%. Функції та операції настінної зарядної станції BMW i Wallbox Pure повністю адаптовані до автомобілів BMW i. Поряд зі стандартним варіантом Wallbox Pure, є зарядна станція Wallbox Pro, яка пропонує безліч функцій комфорту, включаючи підключення до геліоустановки для зарядки від електроенергії власної генерації.
Монтаж BMW i Wallbox Pure виконується, якщо бажаєте, після всебічної консультації та індивідуально в рамках інспекції на місці, можливе підключення до електричної системи будинку, якщо знадобиться. Це дозволить вам отримати повне обслуговування «з одних рук». Що зручно, BMW i також відповідає за післяпродажний сервіс.
Завдяки попередньої онлайн-перевірку ви можете переконатися, чи виконуються вимоги до монтажу зарядної станції Wallbox Pure.

 
 
Зарядний кабель AC Rapid Charge Cable (для зарядних станцій загального користування)

За допомогою зарядного кабелю AC Rapid Charge Cable можна виробляти підзарядку на зарядних станціях загального користування майже втричі швидше - в залежності від місцевої інфраструктури енергопостачання - при цьому, завдяки зручній спіральної конструкції їм дуже зручно користуватися.

 
 
Всепогодний килимок

Виготовлений точно за розмірами всепогодний килимок в тривимірному дизайні гармонійно підходить під інноваційне оформлення суцільного простору для ніг і ідеально поєднується з інтер'єром салону BMW i. Стійкий до забруднень і впливу вологи матеріал володіє гарним зчепленням завдяки випробуваної BMW, він виготовлений з нової, екологічної комбінації полімерних матеріалів, які утилізуються на 100%. І відходи, що утворилися в ході виробництва, теж утилізуються на 100%.

 
 
Бортова сумка

Бортова сумка привабливого вигляду в дизайні BMW i ідеально підходить для зберігання зарядного кабелю, інструментів і засобів автокосметики. Міцна сумка зручно розташовується в лотку багажного відділення під переднім капотом BMW i3, її особливо просто, зручно і чисто виймати і укладати на місце. Зарядний кабель і роз'єми ефективно захищені від пилу і бризок води. До бортовий сумці додається окремий органайзер і оригінальні робочі рукавички BMW.

 
 
Складний ящик

Практичний складний ящик в дизайні BMW i виготовлений з високоякісної тканини, виробленої з перероблених ПЕТ-пляшок, він прекрасно підходить під розмір багажного відділення BMW i3, не ковзає і підходить для зберігання різних предметів. Багажне відділення також ефективно захищене від пилу. Простий і продуманий механізм складання дозволяє економити місце в складеному стані; в розкладеному стані ящик підходить майже в будь-яку візок супермаркету, ваші речі будуть в порядку завдяки двом великим відсіках і двом малим відсіках для ключів.

 
 

ПОСЛУГИ, СУПУТНІ НАСТІННІЙ ЗАРЯДНІЙ СТАНЦІЇ BMW i WALLBOX І BMW i WALLBOX PRO.

Служба монтажу настінних зарядних станцій Wallbox візьме на себе весь процес установки Wallbox у вас вдома після проведення безкоштовної попередньої онлайн-перевірки вашої електромережі. Завдяки проведеної нами попередньої онлайн-перевірки ви можете самі переконатися в тому, чи підходить електромережа вашого будинку для монтажу настінної зарядної станції.

 
Послуги з монтажу настінного зарядної станції Wallbox

BMW i пропонує вигідні умови комплексних послуг з монтажу настінної зарядної станції BMW i Wallbox: завдяки попередній онлайн-перевірці ви можете швидко переконатися, чи можна встановлювати BMW i Wallbox. Ваш партнер BMW i проведе цю перевірку швидко, якщо це знадобиться. Монтажний контроль для настінного зарядної станції, який ви можете замовити безпосередньо у свого партнера BMW i гарантує, що ситуація для електромонтажу у вас дозволяє встановлювати BMW i Wallbox. Останній етап - це настінної зарядної станції силами служби монтажу настінних зарядних станцій Wallbox, цю послугу також можна замовити у партнера BMW i, вона виконується силами зворотнього партнера на рівні преміум-класу. За бажанням, на додаток до цього звичайного рішення, ви можете також укласти контракт на поставку електроенергії з підприємством-постачальником екологічної електроенергії, що дозволить заряджати ваш BMW i3 електроенергією, отриманою з екологічно чистих джерел.

 
 

Пакет послуг BMW i Service Inclusive.

Завдяки пакету BMW i Service Inclusive обсяг послуг BMW i Assistance Services розширюється, вам залишається тільки без проблем вести машину, а техобслуговування і ремонт вже повністю включені в пакет. Одноразовий платіж гарантує безліч послуг BMW i, включаючи поставку оригінальних запчастин BMW i - у всіх партнерів BMW i в усьому світі. Це дасть повну прозорість витрат і убезпечить від підвищення цін або непередбачених витрат протягом усього терміну дії договору. Кожен пакет послуг BMW i Service Inclusive package дійсний з дня первинної реєстрації автомобіля і закінчується після закінчення вашого договору або після досягнення обумовленого пробігу.
Не кажучи вже про те, що збільшення ліміту по пробігу, тривалості і змісту пріоритетного вами пакету продуктів можливо в будь-який час. А при продажу автомобіля ваш пакет послуг BMW i Service Inclusive перейде до нового власника. Ваш партнер BMW i охоче надасть додаткову інформацію про склад послуг.

 
Пакет послуг BMW i Service Inclusive

Який передбачає інспекцію автомобіля при кожному зверненні на сервісну станцію, а також заміну мікрофільтрів і гальмівної рідини, пакет послуг BMW i Service Inclusive охоплює всі основні роботи по сервісу і технічного обслуговування. Якщо ваш BMW i3 оснащений системою Range Extender, пакет охоплює також заміну моторного масла (включаючи доливаючи), а також сервісне обслуговування паливного фільтра, повітряного фільтра і свічок запалювання - це перший крок в напрямку необмеженого задоволення від водіння.

 
 
Пакет послуг BMW i Service Inclusive Plus

Пакет послуг BMW i Service Inclusive Plus гарантує нескінченне задоволення від водіння. У нього входять всі послуги з пакету BMW i Service Inclusive плюс ремонт зношених гальмівних колодок і гальмівних дисків, а також щорічна заміна полотен склоочисника.

 
 

BMW ADD-ON MOBILITY.

Доповнення BMW Add-on Mobility надає вам повну свободу, яку ви тільки побажаєте. У повсякденних турботах ви можете насолоджуватися мобільністю в місті в самій інноваційній формі за кермом вашого BMW i3. Якщо ви бажаєте зробити більш далеку поїздку, або вам потрібно більше ресурсу для певних поїздок, просто пересядьте на звичайну модель BMW.

 

BMW i ASSISTANCE SERVICES.

BMW i Assistance Services надає цілий ряд послуг, спеціально розрахованих на повністю електричні автомобілі, щоб ви могли насолоджуватися кожною поїздкою ще до того, як сядете в свій BMW i3. Модуль BMW i ConnectedDrive допоможе вам не тільки моніторингом рівня заряду і процесу зарядки акумулятора, їх використовує також модуль BMW i Navigation для контролю і обліку дальності поїздки та зовнішніх чинників: таких, як інтенсивність руху на поточному маршруті.
А якщо вам коли-небудь знадобиться допомога в дорозі, мобільні послуги можуть також забезпечити вас мобільним зарядним пристроєм в разі розряду високовольтної акумуляторної батареї.

 
BMW Teleservices

BMW Teleservices - це всеосяжний пакет послуг для клієнта, який дозволяє здійснювати комунікацію BMW i3 з водієм або партнером BMW i і інформувати про майбутній техобслуговуванні або необхідних послугах, або для прямої передачі важливих даних. Водій отримує автоматичні повідомлення про те, що потрібно прибути на автосервіс, і може зв'язатися з партнером BMW i в будь-який час і вручну передати дані автомобіля. Це дозволить швидко вирішити виникаючі проблеми безпосередньо по телефону або на станції партнера BMW i.

 
 
Система Mobility Assistant

Залишайтеся мобільним в будь-якій ситуації з BMW i. Навіть в разі техобслуговування або ремонту гарантується мобільність: наприклад, квитки на громадський транспорт, купони на таксі, маршрутне таксі або підмінний автомобіль. За допомогою кур'єрської служби ви можете скористатися перевагами, навіть якщо найближчий партнер BMW i розташований досить далеко.
З покупкою автомобіля BMW i3 ви автоматично отримуєте доступ до всеосяжного пакету послуг BMW i Mobile Care. Це гарантує надання компетентної допомоги за телефоном в будь-яких непередбачених випадках, коли може бути завдано шкоди автомобілю або інфраструктурі зарядних пристроїв, а також надання швидкої допомоги на місці, якщо це необхідно. В екстреному випадку автомобіль буде заряджаючи безпосередньо на місці і переміщений до найближчої зарядної станції або, якщо необхідно або бажано, безпосередньо на станцію партнера BMW i. Завдяки всеосяжного пропозицією мобільності «на підміну» ви збережете в таких випадках свою мобільність без будь-яких обмежень.

 
Витрата палива і рівень викидів СО2.

Споживання електроенергії та рівень викидів СО2 для BMW i3:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 0
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 12,9

Витрата палива і рівень викидів СО2 для BMW i3 з Range Extender:

Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 13
Споживання електроенергії, кВт • год / 100 км (в змішаному циклі): 13,5
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 0,6

Дальність поїздки залежить від різних чинників, зокрема: від особистої манери водіння, якості дорожнього покриття, температури навколишнього повітря, використання обігрівача / клімат-контролю, а також попереднього підігріву / охолодження.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).