УПЕВНЕНО В МАЙБУТНЄ ЗА КЕРМОМ BMW.

Де б ви ні подорожували з Вашим BMW протягом останніх двох років - по гірських серпантинах, насолоджуючісь прекрасними видами під час міжміських подорожей або просто добіраючісь кожен день на роботу - ми сподіваємося, що КОЖЕН Подолання кілометр таких поїздок був для Вас таким же захоплюючим, як і досвід управління протягом першого дня. 

Для того, щоб Ви і надалі впевнено почували себе з Вашим BMW в будь-якій ситуації, пропонуємо Вам взяти участь в Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» * на безкоштовній основі, якщо термін дії дворічної гарантії Вашого автомобіля наближається до завершення.

 
 
Фахівці сервісу BMW перевірять, чи немає на автомобілі будь-яких несправностей, які можуть бути усунені за гарантією, і, якщо так, виконають ремонт по гарантії безкоштовно для Вас.
Фахівці сервісу перевірять також деталі, що впливають на безпеку руху (зокрема, стан амортизаторів, гальмівної системи і системи освітлення автомобіля), а також рівні рідин (наприклад, масла двигуна, охолоджуючої рідини і т.д.).
Підготуйте Ваш BMW до початку нової віхи його життя протягом наступних років.
 

 

Записуйтеся на участь в Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» * на безкоштовній для Вас основі вже сьогодні в Вашому сервісному центрі BMW. 
 
 
ПІДКЛЮЧЕННЯ телематичних СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН. *
Поряд з перевагами Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» * пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн * (* якщо модель сумісна, стандартна вартість активації пристрою становить 7800 грн).
 
Підключайте телематичне пристрій і встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, будьте на зв'язку зі світом BMW і Вашим автомобілем.
 
Більше про мобільному додатку myBMW UA 
 
 
BMW REPAIR INCLUSIVE.
 
Програма «Repair Inclusive» дає можливість продовжити базову гарантію до 3-х, 4-х або 5-ти років з обмеженням пробігу 200 000 км.
 
ПЕРЕВАГИ ГАРАНТОВАНО:
 
Свобода вибору: Ви самостійно обираєте термін дії гарантії на автомобілі
Програма «Repair Inclusive» збільшує залишкову вартість Вашого автомобіля
Ви контролюєте свої витрати: програма «Repair Inclusive» допомагає усунути непередбачені витрати
Дізнайтеся подробиці, звернувшись до консультантів відділу сервісу нашого дилерського центру ..
 
 
* Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 10.06.2020 до 31.12.2020 включно. Ціна вказана з ПДВ. Інформацію про те, чи є сумісним Ваш автомобіль з телематичних сервісом, і докладні умови Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» Ви можете дізнатися у консультантів дилерського центру «Баварія Захід». «Баварія Захід», офіційний дилер BMW в місті Хмельницькому та Хмельницькій області, залишає за собою право змінювати умови і терміни проведення Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на свій розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні і виключно протягом дії Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії».