ЦИФРОВІ ПЕРЕВАГИ ЗА ВИГІДНИЙ СЕРВІС

Цифрові переваги за вигідний сервіс.

Ми раді запропонувати Вам хорошу можливість відчути ще більше задоволення за кермом BMW.

Завдяки спеціальній програмі для автомобілів старше 2-х років Ви можете скористатися наступними перевагами офіційного сервісу:

  • -50% на роботи по діагностиці *
  • -10% на запасні частини *

Дізнайтеся докладніше, звернувшись до консультантів відділу сервісу нашого дилерського центру.

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ телематичних СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Також, якщо Ваш автомобіль старше 2-х років і його модель сумісна, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн * (регулярна вартість активації пристрою становить 7800 грн).

Підключайте телематичне пристрій і встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, будьте на зв'язку зі світом BMW і Вашим автомобілем. 

 

 

 

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на роботи з діагностики та запчастини (з переліком запчастин, на які поширюється дія знижок можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс по зазначеній вище спеціальною ціною (якщо модель сумісна, регулярна вартість підключення і активації телематичного сервісу становить 7800 грн.), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 15.06.2020 до 31.07.2020 включно. Умови дії знижок і підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів відділу сервісу дилерського центру «Баварія Захід». Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерами і картками. «Баварія Захід», офіційний дилер BMW в Хмельницькому регіоні, залишає за собою право змінювати умови і терміни проведення акції на свій розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.