ПРЕЗЕНТАЦІЯ THE X7, THE 8 ТА THE 7.

11-12 липня в автосалоні компанії “Баварія Захід” відбулася презентація THE X7, THE 8 та THE 7, яка стала унікальною можливістю для гостей заходу оцінити справжню велич елегантності, інноваційного дизайну і видатних технологій нових продуктів BMW Luxury Class, що були створені для виняткового досвіду задоволення за кермом.

Нове відчуття простору у сегменті преміальних автомобілів демострував перший в історії THE X7 - найбільша модель у лінійці X, що поєднує вражаючий зовнішній вигляд, ексклюзивність та просторий салон класу люкс зі спортивною керованістю та універсальністю, властивим сегменту Sports Activity Vehicle (SAV).

Неповторний флагман у новій інтерпретації – седан THE 7 поєднує впевнений образ, витончену елегантність та різноманітність інноваційних систем.

Новий атрибут справжнього джентельмена – культовий THE 8 - наділений вражаючою динамікою, емоційним дизайном і передовими технологіями, що включають в себе новий дизайн інтерфейсу, інноваційні можливості, а також найсучасніші системи допомоги водієві.

 

ЗОБРАЖЕННЯ.