ЗАРЯДЖЕНИЙ АДРЕНАЛІНОМ, НАТХНЕННИЙ ДОСКОНАЛІСТЮ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ АБСОЛЮТНОГО НОВОГО BMW X3.

15.02.2018

15-16 лютого у дилерському центрі «Баварія Захід» у місті Хмельницькому відбулась презентація абсолютно нового BMW X3, який продовжує багаторічні традиції баварського бренду, поєднуючи неперевершену динаміку, вражаючий зовнішній вигляд і високий рівень комфорту.

Новий BMW X3 відрізняється більш широким набором базового обладнання, ніж BMW X3 попереднього покоління. Завдяки своїм продуманим функціям автомобіль подарує незабутні враження від поїздки і перетворить її в захоплюючу пригоду, яка починатися з просторого і багатофункціонального салону.

Маневрений при русі у місті та на вузьких поворотах, безпечний навіть у несприятливих дорожніх умовах і на слизьких дорогах, відрізняється курсовою стійкістю та стабільністю навіть на високих швидкостях. Або, інакше кажучи, для BMW X3 дорога закінчується там, де Ви цього захочете, завдяки опціональній динамічній системі регулювання жорсткості амортизаторів для налаштування ходової частини під індивідуальні вимоги.

В Україні автомобіль буде представлений в п'яти варіаціях: двох бензинових (X3 xDrive20i, X3 xDrive30i), двох дизельних (X3 xDrive20d, X3 xDrive30d), а також в спортивній версії - X3 M40i.

Протягом двох днів гості могли оцінити атлетичну зовнішність та випробувати нестримну потужність нового представника у лінійці BMW X на тест-драйві.