Короткий огляд

ВИЩИЙ РІВЕНЬ СВОБОДИ.

BMW X3 M40i.

Прискорює Ваш пульс: вражаюча потужність 360 к.с. і унікальні гени сімейства M Performance дозволяють BMW X3 M40i розширювати межі можливого. Його захоплююча дух динаміка, точність управління і виняткова стійкість руху на будь-якій поверхні роблять його незаперечним лідером в своєму класі.

 

 

BMW X3 M40i:
Витрата палива л/100 км (змішаний цикл): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 193-188

РІВЕНЬ
АДРЕНАЛІНУ
НА МАКСИМУМ.

Безкомпромісна потужність і чисте прискорення. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo BMW X3 M40i катапультує автомобіль від нуля до ста за вражаючі 4,8-4,9 секунди. Максимальний крутний момент в 500 Нм і прямий відгук двигуна створюють абсолютно новий досвід водіння. Високий підйом рівня адреналіну активовано.

360 К.С.

Його мета? Максимум. BMW X3 M40i поєднує в собі різноманітні якості, які визначають його високотехнологічний характер. Він впевнено і динамічно реалізує на будь-якій поверхні вражаючу потужність свого двигуна, що становить 360 к.с. Це забезпечується завдяки виключно точній взаємодії спеціально налаштованого рульового управління і підвіски, а також інтелектуальної системи повного приводу BMW xDrive. При цьому одне залишається незмінним: там, де інші досягають своїх меж, BMW X3 M40i продовжує впевнений рух вперед.

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКОГО ВИКЛИКУ.

Потужний, динамічний і дуже маневрений. Сидячи за кермом BMW X3 M40i, водій відчуває найвищу динаміку і неймовірне задоволення від керування цим автомобілем. Він готовий впоратися з будь-яким викликом. Всі його компоненти спеціально розроблені з урахуванням вимог високої динаміки. Блискучі характеристики рульового управління, спортивна настройка підвіски M Sport і винятково динамічний повний привід дозволяють в будь-яких умовах впевнено реалізувати вражаючі можливості двигуна на дорозі. При необхідності спортивні гальма M миттєво зупиняють автомобіль. Відчуйте особисто високу точність рульового управління і вражаючу тягу.

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВИД.

BMW X3 M40i відразу ж справляє враження завдяки своєму характерному кольору «Сірий Церій», який доступний виключно для автомобілів M Performance. Звертає на себе увагу імпозантна передня частина з виразними подвійними гратами радіатора кольору «Сірий Церій» і збільшеними повітрозабірниками. Задня частина виглядає дуже енергійно завдяки обробці вихлопних патрубків чорним хромом. Ефектний зовнішній вигляд доповнюють контрастні корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду і ексклюзивні 21" легкосплавні диски M Double-spoke 718 M.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW X3 M40i.

Салон BMW X3 M40i є відображенням безкомпромісного рівня динаміки цього автомобіля. Перш ніж Ви займете місце на сидінні, Вашу увагу привернуть до себе ексклюзивні накладки на пороги з позначенням моделі M Performance, що свідчать про спортивні гени моделі. Орієнтований на водія кокпіт справляє враження ергономічним розташуванням всіх основних органів управління, які завжди знаходяться під рукою у водія. У той же самий час вся найбільш важлива при русі інформація виводиться на ультрасучасну комбінацію приладів з цифровим позначенням моделі. А спортивні сидіння з оббивкою високоякісною шкірою кольору «Коньяк» вражають своєю досконалою ергономікою і елегантним спортивним видом.

ІНТЕНСИВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ
ВІД ВОДІННЯ.

Завдяки отточенному дизайну, автомобілі M Performance демонструють чудовий стиль в поєднанні з високою атлетичністю і вражають потужним приводом, який є одним з найвищих виконавців у кожній серії моделей. І вони забезпечують захоплюючу провідну динаміку, не жертвуючи комфортом. Автомобілі BMW M Performance. Або, скорочено: посилене задоволення від водіння.

Витрати палива і викиди CO2.

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламента (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html