BMW i8

СПОРТИВНИЙ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО.

BMW i8.

BMW i8.

СПОРТИВНИЙ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО.

BMW i8.

Спортивний автомобіль в новій інтерпретації. Економічніший завдяки продуманій полегшеної і обтічної конструкції з використанням карбону. Більш екологічний завдяки високоефективній технології BMW eDrive і застосування в обробці салону матеріалів, що допускають переробку і повторне використання. І все це без шкоди динамічними показниками і спортивному зовнішньому вигляду. Безкомпромісна поєднання задоволення за кермом і відповідального ставлення до навколишнього середовища. BMW i8 - автомобіль з тим, що підключається гібридом і підзарядкою від електромережі, який об'єднує переваги електромобілів і інноваційні технології двигунів. В результаті неймовірна динаміка і задоволення від водіння стають можливі при дивно низькій витраті палива і викидах CO2.

Технічні характеристики 

Розгін 0-100 км / ч, з

4.4

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км

2.1

Викид CO2 в змішаному циклі, г / км

49

Запас ходу на електроприводі, км

до 37

Нове визначення спортивного автомобіля: BMW i8.

Прогресивне задоволення за кермом.

BMW i8 готовий зробити революцію в своєму класі. Це перший спортивний автомобіль з показниками витрати палива і токсичності вихлопу на рівні компактного легкового авто. Міць підключається гібрида зобов'язана крім іншого ідеальної синхронізації електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння, помітною на дорозі по найвищій економічності і динаміці. Перший спортивний автомобіль, що прискорює навіть наступ майбутнього.

Дизайн. 

У своїй загальній концепції BMW i8 втілює стало реальністю бачення сучасного і перспективного спортивного автомобіля. Дуже емоційний дизайн відразу ж розкриває якості, притаманні BMW i8. Однак він не покладається лише на свій спортивний характер. Його естетика переслідує і функціональні цілі - більше аеродинаміки для максимальної енергоефективності. 

Дізнайтесь більше 

Привід.

BMW i8 пропонує набагато більше, ніж чисту спортивність. Його унікальна концепція приводу дозволяє заново відкрити для себе спортивну мобільність. Потужна система підключається гібридного приводу - поєднання технології BMW eDrive з 3-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo об'ємом 1,5 літра - об'єднує переваги електродвигуна і бензинового двигуна, доставляючи виняткове задоволення за кермом.

Дізнайтесь більше

СВІТОДІОДНІ ФАРИ. 

Опциональная лазерна технологія для дальнього світла висвітлює дорогу яскравіше і далі. При цьому витрачається набагато менше енергії, ніж у традиційних фар.

Дізнайтесь більше

4,4 секунди.

Поєднання електродвигуна і потужного двигуна внутрішнього згоряння - фундамент самого інноваційного спорткара нашого часу - BMW i8. Спортивний характер автомобіля відчувається завжди: вивірене взаємодія бензинового силового агрегату і електроприводу забезпечує і відмінну динаміку, і енергоефективність.

Дізнайтеся все про динамічні характеристики

Дізнайтеся все про технічні характеристики