BMW Z4 Родстер

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

Новий BMW Z4 Родстер.

ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW Z4 Родстер та його особливості. 

Відображає ентузіазм. 

Зовнішній дизайн BMW Z4 Родстер.

Демонструє естетику. 

Дизайн салону BMW Z4 Родстер.

Стильне розташування: салон BMW Z4 Родстер визначається його чітким дизайном і навмисним використанням обраних декоративних елементів. Результатом є сучасна чудова якість і приємна відкрита атмосфера.

Випромінює ІННОВАЦІЇ.

Концепція світлових приладів BMW Z4 Roadster.
Завдяки новому дизайну фар BMW Z4 Roadster виділяється в потоці автомобілів. Високоточна, повністю світлодіодна технологія поєднується з лаконічним дизайном, в якому денні ходові вогні і секція дальнього світла вперше розташовані вертикально. Нова інтерпретація спортивної естетики.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

BMW Z4 Родстер: наступник легендарного BMW 507.
Два покоління, два шедевра: BMW Z4 Родстер продовжує історію автомобільної ікони: а саме BMW 507. До сьогоднішнього дня він залишається одним з найбільш легендарних і затребуваних спортивних автомобілів в світі. Що їх об'єднує? Абсолютно нефільтроване задоволення від водіння.

340 К.С.

За 4.5 секунди, заряджені адреналіном, 340 к.с. 6-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo прискорюють родстер BMW Z4 від 0 до 100 км / ч. Немає більш спортивного способу досягнення цього почуття досконалої свободи.
 

Розкрийте СВІЙ СТИЛЬ.

Дизайн BMW Z4 Родстер.

Види водіння на свіжому повітрі, що захоплюють дух з кожною деталлю. Екстер'єр показує індивідуальний стиль BMW Z4 Roadster в чистому вигляді: чіткий, сучасний і емоційно заряджений.
 
 

«Концепція автомобіля Z4 орієнтована на гнучкість і динаміку руху»

Джос ван Ас (Jos van As), керівник відділу розробки підвісок.
 

10 сек.

Настільки швидко відкривається і закривається елегантна м'яка дах BMW Z4 Roadster - і робить вона це під час їзди зі швидкістю 50 км / ч. Для захоплюючих вражень від водіння на відкритому повітрі.
 

Розкрийте СВОЇ ЛІМІТИ.

BMW Z4 Roadster M40i.

BMW Z4 Roadster M40i не визнає ніяких обмежень. Численні деталі, натхненні автоспортом, встановлюють потужні акценти і забезпечують виняткову міру динаміки і спритності. Родстер, який переводить прагнення до свободи в прискорення.
 

ШВИДКО ВІДКРИТО.

Антрацитовий м'який дах з ефектом срібла.

 

ПОТУЖНА ПОЗА.

19-дюймові легкосплавні диски з подвійними спицями 800 M.

 

Смілива заява.

Оздоблення вихлопної труби у вільній формі.

СПОРТИВНИЙ І НИЗЬКИЙ.

Силует родстера BMW Z4.

 

Витрата палива і викиди СО2.

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Витрата палива на л / 100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 148
 
BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Витрата палива на л / 100 км (в змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 149
 
BMW Z4 Roadster M40i:
Витрата палива на л / 100 км (в змішаному циклі): 7.4
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 169
 
На ілюстраціях показано додаткове обладнання.
 
Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.
 
Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94 / EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.
 
Більш детальна інформація про офіційному рівні витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.