BMW 4 серії Кабріолет

СТВОРЕНИЙ ЩОБ ДАРУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW 4 серии Кабріолет.

BMW 4 серії Кабріолет підкорює одразу, варто лише його тільки побачити, не важливо - з закритим чи відкритим дахом. 

Номинальна потужність, кВт (к. с.) при об./хв.

140 (190)/4000

Росхід в змішаному циклі, л/100 км

[4,7-4,4]

Разгін 0–100 км/г, с

8,0

ЗАХОПЛЕННЯ.

Елегантні лінії, аеродинамічні елементи, спортивні пропорції — насолоджуйтеся вишуканим дизайном BMW 4 Серії кабріолет. У салоні око милують вишукані матеріали, благородна шкіра і — при закритому даху — атмосферне фонове освітлення.

Дизайн кузову.

Завдяки багатогранному дизайну навіть нерухомий BMW 4 серії кабріолет справляє яскраве враження. Ефектна подвійна решітка радіатора і опціональні адаптивні світлодіодні фари роблять погляд автомобіля виключно виразним. Короткі звіси задають динамічний настрій, що знаходить продовження в паралельних рельєфних лініях боковин, спрямованих до задньої частини кузова. Вражаюча гра світла і тіні вигідно підкреслює потужний плечовий пояс. Довга колісна база і витягнутий капот є вірними ознаками спортивного характеру BMW 4 серії кабріолет. Як і клиновидний силует, який в поєднанні з повітроводами Air Breather в передніх крилах визначає аеродинамічнішу елегантність, витікаючу від автомобіля, коли він знаходиться в русі. У повній відповідності з концепцією BMW EfficientDynamics. Максимум задоволення від подорожі в кабріолеті, мінімум палива і токсичних вихлопів.

Дізнатися більше

Салон.

Вітер, прибій, безмежні горизонти — це відчуття безмежності відображається в кожній деталі BMW 4 серії Кабріолет. Завдяки двоколрним дверним та боковим панелям, складаючим єдине ціле, а також кришці відсіку жорсткого верху салону при відкритому верху набуває схожості з палубою човна. Кожен окремий компонент дизайну немов сам собою виникає в результаті злиття інших елементів. Поєднаний в оправу естетичної цілісності, BMW 4 серії кабріолет пробуджує смак до свободи і життя в будь-якому водієві. Із закритим же верхом різні колірні схеми декоративного підсвічування створять яскраве свято для почуттів, хоч би якою була погода за бортом. Асортимент високоякісних матеріалів і колірних схем, серед яких варто згадати чудову шкіру Dakota з контрастним швом, а також вишукану декоративну обробку, забезпечує широке коло можливостей індивідуалізації — все, що потрібно, щоб наділити ваш BMW 4 серії Кабріолет унікальним характером.

Дізнатися більше

Динамічні характеристики.

Пізнайте динаміку в чистій формі. Кожна поїздка на BMW 4 серії Кабріолет допоможе виразити Вашу жагу до свободи. Цьому сприяють інноваційні технології BMW, котрі дозволяють автомобілю зберігати стійкість та забезпечують максимальну безпеку навіть при спортивній манері керування.

Дізнатися більше

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО РОКУ.

 
 

326 к.с.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPowerTurbo объемом 3,0 л в BMW 440i просто вражає своїми характеристиками: потужність 326 к. с., максимальний крутний момент 450 Н·м і розгін до 100 км/ч всього за 5,4 с. Максимальна швидкість складає 250 км/ч (обмежена електронікою). Середній розхід палива всього 6,8 л на 100 км в змішаному циклі. Всі двигуни BMW 4 серії Кабріолет відповідають вимогам стандарту EU6.

Технічні характеристики