BMW 1 серії 5 дверей

THE 1

НОВИЙ BMW 1 СЕРІЇ

Новий BMW 1 серії завжди в центрі уваги завдяки прогресивному дизайну і першокласному салону. А також – ефективним двигунам, передньому приводу, вперше представленому в новому BMW 1 серії, новітніми технологіями шасі, інноваційним технологіям і системам допомоги водієві. Новий BMW 1 серії незмінно динамічний, рухливий, безпечний і зручний.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

ПЕРЕВЕРШИВ УСІ ОЧІКУВАННЯ.

Дізнайтеся більше про дизайн, динаміку руху і технічні характеристики BMW 1 серії.

01

ДИЗАЙН.

02

САЛОН.

03

ДИНАМІКА РУХУ.

04

ІННОВАЦІЙНЕ ПАРКУВАННЯ.

« Абсолютно новий BMW 1 серії - молодий, неперевершений, міський. Компактні пропорції, плавна лінія даху і яскраві, динамічні лінії обіцяють маневреність і задоволення від водіння з першого погляду. Інтер'єр сучасний і точно структурований. Він пропонує пасажирам більше місця, ніж будь-коли раніше. »
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW.

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html