Комплекти оригінальних зимових коліс BMW

КОМПЛЕКТИ ОРИГІНАЛЬНИХ КОЛІС BMW.

Оригінальні колеса BMW - це першокласна комбінація колісних дисків і шин, ідеально пристосованих до Вашого BMW. При їх розробці враховуються всі індивідуальні особливості шасі і гальмівної системи кожної моделі BMW. Ось чому на дорозі Вам забезпечена чудова динаміка, керованість і безпека.

 

Відповідність Вашому стилю, Вашим вимогам безпеки та особистому прагненню естетики, все це доступне з кращими шинами від преміум-виробників, у тісній співпраці з якими вони розроблені. Усі вони мають маркування зіркою, тож обирайте саме їх.

 

Індивідуальність: Всі Оригінальні Шини та Комплекти Коліс BMW спеціально розроблені у точній відповідності до усіх параметрів конкретної моделі.

 

Тестування: Кожна шина пройшла жорстке випробування за 50 різними критеріями якості.

 

Спортивність: Оригінальні Шини BMW ідеально підходять до компонентів підвіски й адаптивних систем та мають максимальнє зчеплення та ефективність.

 

Безпека: Шини з маркуванням зіркою мають особливо тривалий термін служби, найвищі рейтинги безпеки та найсучасніші технології.

 

Економічність: Використання спеціальних матеріалів зменшує витрату палива та знижує рівень шуму. 

 

 

Шини BMW з технологією RCS (Run-Flat).

RunFlat System Component - єдине позначення для всіх RunFlat шин, що встановлюються на автомобілі BMW, MINI і ROLLS-ROYCE. Шини Run-Flat зберігають характеристики навіть при падінні тиску. Замість зупинки на узбіччі та виконання стомлюючої і небезпечної процедури заміни колеса Ви можете абсолютно спокійно дістатися додому або ж доїхати до найближчої станції технічного обслуговування. Кожну шину Run-Flat можна розглядати як поєднання основної та запасної шин: завдяки особливим укріпленням бічних стінок і додатковому поперечному посилення конструкції ці шини продовжують виконувати свої функції навіть при повній втраті тиску. Термостійкий гумовий матеріал здатний витримати інтенсивне нагрівання.

Дивитись відео

 

ОРИГІНАЛЬНІ ШИНИ BMW З МАРКУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ЗІРКИ.

Всі шини BMW з маркуванням у вигляді зірки розроблені у співпраці з провідними виробниками шин і налаштовані точно під конкретну модель. Шини адаптуються під вимоги конкретної моделі ще на етапі розробки нового автомобіля. Щоб отримати маркування у вигляді зірки, шина BMW повинна пройти суворі та великі випробування. При цьому до уваги береться до 50 факторів. Наприклад, у випробуваннях на отримання маркування ЄС до уваги приймаються лише три фактори, а тестах виробників шин - тільки в 15 факторів. Оригінальні шини BMW з маркуванням у вигляді зірки відрізняються високим рівнем безпеки і налаштовані під конкретну модель. Як виробник преміальних автомобілів BMW Group пропонує шини з технологією Run Flat для всіх поточних моделей.

Дізнайтесь більше про виробництво оригінальних колес BMW.