Розумна система цінностей.

Ми раді запропонувати Вам гарну нагоду відчути ще більше задоволення за кермом BMW.

 

 

Завдяки спеціальній пропозиції для автомобілів старше 4-х років отримайте наступні переваги офіційного сервісу:

-15% на окремі запчастини*

-10% на оливу BMW*

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Також, якщо Ваш автомобіль старше 2-х років і його модель сумісна, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн * (регулярна вартість активації пристрою становить 7779 грн).

Підключайте телематичний пристрій і встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, будьте на зв'язку зі світом BMW і Вашим автомобілем.

Більше про додаток myBMW UA

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини BMW (з переліком оливи та запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс за вказаною вище спеціальною ціною (якщо модель є сумісною, регулярна вартість підключення та активації телематичного сервісу становить 7779 грн), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 22.10.2020 до 31.12.2020 включно. Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.