Сервіси ConnectedDrive.

З послугами ConnectedDrive на борту Ваш автомобіль забезпечить вас масою добірної інформації, розвагами та допомогою в дорозі.

Серед цих послуг варто згадати службу BMW Online, що забезпечує доступ до актуальної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також офісним функціям. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, серед яких можна назвати веб-камери і паркувальну інформацію, а також туристичні та готельні путівники.

Диктування повідомлень і офіс Bluetooth.

Візьміть ваш офіс з собою: перебуваючи в автомобілі, ви за допомогою функції офісу можете працювати з електронною поштою і текстовими повідомленнями у вашому смартфоні, підключеному до автомобіля за допомогою Bluetooth. Функція диктування повідомлень перетворює мова в текст, який можна надіслати в електронному листі або текстовому повідомленні зі смартфона, підключеного до автомобіля за допомогою Bluetooth.

Функцією диктування повідомлень можна користуватися безкоштовно протягом перших 60 днів. Для подальшого постійного користування послугою необхідно укласти контракт з компанією Nuance®.

Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Підключення Bluetooth- і USB-пристроїв забезпечить зручний спосіб планування та організації в дорозі. Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля.


Повний перелік сумісних мобільних телефонів і смартфонів можна знайти за адресою www.bmw.ru/bluetooth.

Консьєрж сервіс.

Вам ніколи не хотілося приміряти на себе роль людини, що розташовує особистим помічником? У Вас є така можливість завдяки особливій службі - «Консьєрж сервіс» від BMW ConnectedDrive.

Натисканням кнопки Ви з'єднуєтеся з співробітником контактного центру BMW, які приймають на себе функції вашого персонального асистента в дорозі. Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що Вам потрібно, і може при необхідності передати відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему Вашого автомобіля. Наш співробітник може навіть замовити для Вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі.

Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Сервіси ConnectedDrive».

Розваги онлайн.

Ідеальна музика для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Розваги онлайн» забезпечує прямий і необмежений доступ до більш ніж 12 млн. Музичних композицій - при цьому для користування функцією не вимагаються будь-які додаткові пристрої, наприклад смартфон.

Тут представлена ​​величезна кількість композицій на будь-який смак. Функція «Розваги онлайн» дозволяє створити обліковий запис з фіксованою абонентською платою за допомогою одного з музичних партнерів BMW. При цьому музику можна слухати не тільки у Вашому BMW - Ви можете використовувати свій обліковий запис на смартфоні і якому іншому пристрої, підтримуваному відповідним музичним партнером BMW. І все це без додаткової плати. На даний момент функція доступна в шести європейських країнах - Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Сервіси ConnectedDrive».

Віддалене управління автомобілем.

За допомогою віддаленого управління автомобілем можна управляти різними функціями за допомогою додатка My BMW Remote. Можна регулювати параметри автономного обігрівача. Активація та деактивація функцій проводиться за допомогою додатка My BMW Remote.

Є можливість передачі інформації про пункти призначення безпосередньо із системи «Локальний пошук Google ™». Місцезнаходження автомобіля може бути відображено в радіусі 1,5 км. Допомогою контактного центру BMW можна замкнути і відімкнути автомобіль. Функція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Сервіси ConnectedDrive».

Функція інтелектуального екстреного виклику.

Функція інтелектуального екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, автоматично спрацьовує функція інтелектуального екстреного виклику. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати вручну, наприклад у випадку, коли допомога необхідна іншим учасникам руху.

BMW TeleServices.

Сервіс BMW TeleServices заснований на бездротовій передачі даних між Вашим автомобілем і BMW і дозволяє Вашому дилерському центру BMW легко і швидко отримати доступ до даних про технічний стан автомобіля. Це гарантує Вам персоніфіковане технічне обслуговування для Вашого BMW та оперативне реагування у разі виникнення проблеми.

Коли підходить час чергового технічного обслуговування, Ваш автомобіль робить автоматичний виклик BMW Teleservice і передає дані з датчиків системи контролю за технічним станом автомобіля Condition Based Service (CBS) в BMW. Ваш дилерський центр BMW має доступ до цих даних і зв'яжеться з Вами, щоб призначити час Вашого візиту. Доступ до цих даних також дозволяє Вашому дилерському центру BMW запланувати необхідні роботи і забезпечити наявність запасних частин до Вашого приїзду, що дозволить заощадити Ваш час.

Якщо у Вас виникає технічна проблема, то Ви можете скористатися Аварійним викликом BMW Teleservice безпосередньо з меню автомобіля. Завдяки тому, що фахівець може негайно побачити технічне стан Вашого BMW, він зможе прийняти правильне рішення про те, як Вам можна допомогти, і проблема буде вирішена в найкоротші терміни.

Додатки BMW Apps.

Більше не потрібно відмовляти собі в можливості використовувати додатки на вашому смартфоні, перебуваючи в дорозі. Просто підключіть смартфон до вашого BMW за допомогою активного адаптера для мобільного телефону або оригінального USB-кабелю, і ви зможете управляти безліччю додатків для вашого смартфона за допомогою контролера iDrive.

Наприклад, додаток The Aupeo! - Справжня знахідка для меломанів: інтернет-радіо черпає натхнення з бази даних радіостанцій 120 різних жанрів і пристосовується до ваших особистих музичним перевагам. Або такі додатки, як TuneIn, Glympse, M Laptimer або Audible, - їх інтерфейс буде відображатися на головному екрані вашого BMW, і вам не доведеться відволікатися від керування автомобілем, щоб із зручністю їх використовувати. Ви навіть можете керувати вашою камерою GoPro - і все це за допомогою контролера iDrive. Список сумісних додатків * постійно поповнюється.

Крім сумісних програм існує також спеціально розроблене BMW безкоштовний додаток BMW Connected, завдяки якому Twitter і ваш календар відображаються на головному дисплеї автомобіля. Однак зручності цим не обмежуються: функція News («Новини») дозволяє вам бути в курсі останніх подій у світі, відображаючи для вас інформацію зі стрічок RSS, які ви можете налаштувати самостійно. Функція Wiki Local надає відомості про визначні пам'ятки у вашому поточному місцезнаходження, пункті призначення або будь-якому іншому місці. Інформація відображається на дисплеї управління або зачитується вголос за допомогою функції перетворення тексту в мову. Ви також можете аналізувати ваш стиль водіння за допомогою функції ECO PRO Analyser («Аналізатор ECO PRO») або легко знайти дорогу до вашого BMW за допомогою функції Last Mile («Остання миля»).

Додатки BMW Apps сумісні з iPhone (3Gs і вище), iPad і iPod Touch на базі iOs 5.0 або пізнішої версії, а також зі смартфонами на базі Android 4.2 або пізнішої версії. Даний функціонал доступний за наявності в автомобілі додаткової опції «BMW Apps» або «Сервіси BMW ConnectedDrive».