Дизайн салону.

Відкривши одну з чотирьох дверей, ви обов'язково звернете увагу на накладку дверного порогу з логотипом M. Зайнявши одне з п'яти бездоганно ергономічних сидінь, ви опиняєтеся в приємному полоні винятковою атмосфери салону.

У кожній деталі відчувається непідробне якість. При бажанні салон можна доповнити чудовими опциональнимі матеріалами з колекції BMW Individual - дрібнозерниста шкіра Merino в кольорі Платина створює справжнє свято почуттів завдяки унікальній м'якості і ні з чим не порівнянний аромат благородного матеріалу. Це свято охоплює весь інтер'єр і знаходить кульмінацію в декоративних панелях BMW Individual кольору чорний рояльний лак, а також обробці стелі текстилем Алькантара кольору Антрацит.Однак одне з місць у салоні BMW M6 Гран Купе незмінно буде користуватися найвищим попитом - це місце водія. Бездоганно ергономічний кокпіт, традиційно орієнтований на водія, формує ідеальне оточення як для далекої поїздки, так і для швидкісного кола на гоночній трасі. Опціональний повноколірний проекційний дисплей відображає всі важливі дані на лобовому склі, дозволяючи повністю сконцентруватися на водінні і нічого не випустити з уваги.

Карбоновий дах.

Дах, виконана з вуглепластика (CFRP), - один з компонентів інтелектуальної легковагої конструкції BMW. Вона дозволяє зменшити масу автомобіля і забезпечує більш низьке розташування центру тяжіння.

Зниження ступеня перерозподілу навантаження між колесами дозволяє підвищити маневреність і динамічність в поворотах, а також збільшити ефективність шин при розгоні і гальмуванні.

Притягальні лінії карбонової даху підкреслюють динамічний характер дизайну автомобіля M. Видима структура волокон вуглепластика відкриває оку складну багатошарову конструкцію даху, яка, як і лобове скло, вклеюється в кузов із застосуванням особливої ​​технології.

Зовнішні дзеркала M.

Аеродинамічні зовнішні дзеркала M вже кілька десятиріч є однією з характерних ознак спортивного динамічного дизайну M.

Сполучені з кузовом подвійними витонченими опорами, вони ефектно доповнюють динамічний вигляд автомобіля і одночасно є втіленням високих технологій та аеродинаміки.

Колісні диски.

Втілення істинної мощі. Пропоновані виключно для BMW M6 Гран Купе, 20-дюймові легкосплавні колісні диски з подвійними спицями (дизайн 433 M) превосходно гармоніюють з характером цього спортивного автомобіля.

Ефектні контрасти між полірованими поверхнями і поверхнями, пофарбованими в колір Космічний Сірий, перетворюють ці колісні диски з різними розмірами шин в надзвичайно виразну деталь образу. Якщо ж потрібно ще більш спортивний вигляд, можна замовити опціональні 20-дюймові легкосплавні колісні диски з подвійними спицями (дизайн 343 M). Ці диски, пропоновані в чорному і двокольоровому варіантах, наділяють BMW M6 Гран Купе ще більш потужної харизмою.

BMW Individual.

Унікальність характеру розкривається в деталях - саме вони створюють справжню вишуканість. Виразіть ваше прагнення до досконалості - відкрийте для себе асортимент BMW Individual для нового BMW M6 Гран Купе.

Міць, елегантність і впевненість - достатньо кількох ємних слів, щоб описати BMW M6 Гран Купе в кольорі Морозний Сріблястий з ефектом металік з колекції BMW Individual. Унікальна якість цього покриття - ефектне схожість з рідким металом. Воно ефектно підкреслює естетику, атлетичного і розкішність автомобіля. Крім фарбування Морозний Сріблястий з ефектом металік пропонується ще одинадцять варіантів забарвлення BMW Individual. Один із прикладів - забарвлення Синій Танзаніт (металік), що володіє самобутньої привабливістю. Під прямими променями світла на темному насичено-синьому тлі, виблискуючи, розквітають зачаровують бірюзові відтінки. Також можна згадати шовковисто-матове покриття кольору Морозний Сірий з ефектом металік, що поєднує значність з вишуканою витонченістю. Асортимент кольорів BMW Individual, звичайно ж, включає в себе максимально широкий спектр відтінків - від безапеляційно спортивних до неповторно вишуканих.

Нове визначення ексклюзивності, нова інтерпретація індивідуальності - салон BMW M6 Гран Купе з обладнанням BMW Individual. Одне з найбільш рекомендованих дизайнерами поєднань - повна обробка салону бархатисто-м'якою дрібнозернистої шкірою Merino в ефектному кольорі Платина, оздоблення стелі текстилем Алькантара і декоративні панелі кольору чорний рояльний лак, що володіють непідвладною часу привабливістю. Таке поєднання формує гостинну атмосферу легкості, яка підсилює відчуття простору. Зрозуміло, обробка салону не поступається за якістю забарвленням кузова. Проте асортимент пропозицій цим не обмежується - крім кольору Платина передбачені ще чотири варіанти шкіри Merino BMW Individual, кожен з яких володіє власними нюансами і унікальними якостями. Один із прикладів - Коричневий Коіба. Цей варіант має відтінок, що нагадує добре знайомий колір сигар ручної роботи, і володіє власним і не менш виразним ароматом.

Також асортимент пропозицій BMW Individual включає в себе ще два види обробки салону деревом цінних порід.