Сервіси ConnectedDrive.

Опція «Сервіси BMW ConnectedDrive» є основою для функцій BMW ConnectedDrive, що надають водієві широкі можливості отримання інформації, розваг і сервісів в дорозі.

Як приклад можна назвати сервіс BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку на основі служб GoogleTM, а також до офісних функцій. Крім того, в меню «Додатки» є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як паркувальна інформація, туристичні та готельні путівники та ін.

Сюди входить також зручний, безпечний і необмежений доступ до багатьох смартфон додаток.

Додатки BMW Apps - це можливість із зручністю користуватися багатьма додатками для смартфона в автомобілі BMW. Щоб забезпечити широкий асортимент додатків для своїх автомобілів, BMW, крім розробки власних додатків (наприклад, BMW Connected і M laptimer), тісно співпрацює з такими компаніями, як Napster, Deezer, AUPEO! і Audible, завдяки чому програми цих компаній можна використовувати в автомобілі.

Просто підключіть ваш смартфон до автомобіля за допомогою доданого активного адаптера або оригінального USB-кабелю і запустіть додаток. Всіма функціями додатків можна із зручністю управляти за допомогою контролера iDrive. Асортимент додатків, якими можна користуватися в автомобілі, постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW з різними партнерами.

Додаток BMW M Laptimer.

http://www.bmw.co.uk/dam/brandBM/common/newvehicles/m-series/m4-coupe/2014/services-apps/m-power-app-3-en.jpg.resource.1392041976116.jpg

За допомогою програми BMW M Laptimer можна докладно записувати й аналізувати дані про проходження маршруту, що дозволяє удосконалювати навички водіння.

Додаток збирає точні дані з датчиків вашого BMW і відображає обрані показники на дисплеї управління. Системою можна керувати за допомогою контролера iDrive.

У ході запису додаток BMW M Laptimer відображає положення автомобіля в координатах GPS, швидкість, поздовжнє прискорення, поперечне прискорення (величину перевантаження в g), час проходження кола і час розгону до певної швидкості (наприклад, з місця до 100 км / год). Залежно від встановленого обладнання, моделі та року випуску автомобіля система може також вимірювати такі параметри, як положення педалі акселератора, кут повороту, уповільнення, обороти двигуна, включена передача, витрата палива.

Записані дані можна опублікувати в соціальних мережах у вигляді скріншотів, а також зберегти і відправити по електронній пошті.

Консьєрж-сервіс.

Ті, кому завжди хотілося мати особистого помічника, гідно оцінять консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive.

Досить одного натискання кнопки, щоб зв'язатися зі співробітником Інформаційного центру BMW ConnectedDrive, який прийме на себе функції вашого особистого помічника в дорозі.

Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник Інформаційного центру BMW ConnectedDrive допоможе знайти все, що вам потрібно, а при необхідності передасть дані безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Консьєрж-сервіс не залежить від мобільного телефону водія і доступний цілодобово і без вихідних як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.

Система інформування про дорожню ситуацію онлайн (RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах.

Практично в режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про час і протяжністю транспортних пробок на автомагістралях, заміських дорогах, а також у місті.

Інтелектуальна функція постійно аналізує ситуацію на маршруті і при необхідності пропонує альтернативний маршрут, що дозволяє водієві знайти оптимальний шлях у пункт призначення. Система отримує дані з таких джерел, як анонімні профілі переміщення мобільних телефонів, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські камери, а також враховує години пік і інші відомі закономірності.

Інформація наочно відображається на карті доріг зеленим, жовтим, помаранчевим і червоним кольорами.

Дистанційне керування автомобілем.

Опція дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах Apple App Store і Google Play Store) дозволяють через Інтернет управляти на відстані різними функціями вашого BMW - наприклад, відмикати і замикати автомобіль, або подати звуковий сигнал.

Ви також можете передавати в навігаційну систему адреси, знайдені в додатку за допомогою пошукової системи Google ™. Крім того, ви можете визначати поточне місце розташування автомобіля і переглядати його на екрані вашого смартфона. Для користування опцією Дистанційного керування необхідно спочатку активувати її на клієнтському порталі My BMW ConnectedDrive: www.bmw-connecteddrive.ru, створивши там обліковий запис.

Інтелектуальний екстрений виклик.

Функція інтелектуального екстреного виклику цілодобово забезпечує негайну адресну допомогу і підтримку силами кваліфікованих співробітників - рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У випадку аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в Інформаційний центр BMW ConnectedDrive допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники Інформаційного центру BMW ConnectedDrive повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та надаватимуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Аварійний виклик можна активувати і вручну, наприклад у випадку, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.