Новий BMW X1 не рухається по прокладених маршрутах, він створює їх сам.

З першого погляду на нову модель стає зрозуміло, що це справжній представник моделей лінійки Х: короткі обвіси і довга колісна база формують привабливий і динамічний вигляд. Філософія моделей X простежується і в інтер'єрі. Водій і пасажири нового BMW X1, що сидять у високо встановлених кріслах, оточені високоякісними матеріалами. Управління всіма функціями в автомобілі - легке і інтуїтивно зрозуміле. Інтер'єр не тільки надзвичайно комфортний, але і універсальний в плані регулювань: другий ряд сидінь оснащений електроприводом складання спинок, за рахунок чого простір автомобіля легко адаптується і трансформується відповідно до ваших побажань і дорожньої ситуації за лічені хвилини. Економічні і динамічні дизельні та бензинові двигуни нового покоління з технологією BMW EfficientDynamics здатні подарувати вам нові емоції і задоволення за кермом.

Неважливо, чи маєте поїздку по місту або за містом - автомобіль BMW X1 створений для домінуючої їзди. Передня і задня частина тепер мають більш виразний дизайн, краще підкреслює його міць.

BMW X1 поєднує в собі атлетичність та елегантність в рівній мірі. Висхідні лінії на бічних панелях, довга колісна база і короткі звіси - динамічні контури, які характерні для всіх моделей BMW, з впізнаваними пропорціями спортивного автомобіля, - надають цій моделі владний вигляд.

Широка палітра кольорів кузова додає ексклюзивності автомобілю, а рельєфна нижня накладка на бампер срібного кольору BMW X1 служить яскравою відмінною рисою представника модельного ряду Х. Освітлення також справляє сильне враження завдяки характерним для BMW подвійним, круглим фарам (також доступні ксенонові лампи) з білими світлодіодними ходовими вогнями і виразними хромованими елементами в поєднанні з круглими протитуманними фарам, які надають передній частині автомобіля незабутній вираз.

Додаткові індикатори напрямку руху вбудовані в бічні дзеркала і добре видні в будь-який час доби. Ззаду вигнута форма фар зі світлодіодами дозволяє миттєво визначити марку автомобіля - BWM, навіть у нічний час.