Огляд BMW X5

Динамічні, стрункі пропорції з першого погляду видають в BMW X5 модель серії BMW X. Однак дизайн BMW X5 володіє також деякими відмінними особливостями, які додатково підкреслюють солідну зовнішність і безпрецедентну різноплановість цього автомобіля.

Важливою особливістю доопрацьованого дизайну є відточена аеродинаміка. Яскраві елементи в передній і задній частинах кузова, а також з боків автомобіля, є ідеальним прикладом поєднання форми і функціональності: широкі повітрозабірники, «повітряні шторки» в передньому бампері і «зябра» в передніх крилах підкреслюють спортивний характер BMW X5, допомагаючи в той же саме час знизити витрату палива і рівень викидів CO2.

Задня частина кузова теж відрізняється аеродинамічній формою. «Косинки» на кришці багажного відділення не тільки візуально розширюють автомобіль але і оптимізують повітряні потоки.

Фірмові "ніздрі" решітки радіатора BMW в новому дизайні підкреслюють атлетизм BMW X5. Решітка радіатора і фари головного світла візуально об'єднані, створюючи враження єдиної передньої частини і підкреслюючи широку колію автомобіля. У той же самий час, коротку відстань між стійкою лобового скла і передньою віссю зміщує візуальний фокус автомобіля вперед, підкреслюючи його повнопривідний характер.