Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 з 12
 

BMW 7 серії

Вишукана зовнішність з сильним характером: нові адаптивні світлодіодні фари BMW 7-ї серії поєднують вражаючу форму з динамічною функцією, нові планки решітки радіатора і хромовані акценти на передньому фартусі роблять автомобіль ще більш помітним на дорозі, а великі повітрозабірники надають йому ще більшу мужність.Повітряна завіса (назва говорить сама за себе) направляє повітряний потік на передній фартух і передні колеса. У результаті цього ефективно знижується опір, а отже і витрата палива і викиди CO2.

Короткі звіси, довгий капот і зміщені назад бічні вікна демонструють класичні пропорції динамічного седана від BMW в самій розкішній формі, особливо в подовженій версії. Індикаторні лампи на дзеркалах заднього виду точно відображають будь-які зміни маршруту.

Елегантність і потужність стають досконалими: ледь вловимі зміни ліній контурів, що змінили своє звичне місце розташування, відбивачі хромовані елементи задньої частини автомобіля завершують загальну картину значної впевненості BMW 7 -ї серії.