BMW 6-й Cabrio

Як потік води, невблаганно пробивають собі шлях, потужні форми і стрімкі контури створюють загальний дизайн кузова BMW 6 серії Кабріолет. Спортивні пропорції, підказані елегантністю поточної води.

design_7.jpg

З самого першого погляду дизайн BMW 6 серії Кабріолет недвозначно натякає на динаміку і задоволення від водіння. Плоский, розтягнутий кузов автомобіля і широка задня частина роблять характер автомобіля ще більш потужним. У той час області кузова неначе потопають у потоці «живих» і потужних ліній, що дозволяють світлу і тіні грати між собою.

design_1.jpg

При складеному верху поясна лінія кузова оточує весь салон автомобіля, відокремлюючи його від зовнішнього світу і створюючи в салоні ексклюзивну атмосферу. Якщо м'який верх піднятий, значно збільшені плавники служать продовженням контурів кузова і в поєднанні з елегантним силуетом даху вдало підкреслюють ексклюзивність і харизму BMW 6 серії Кабріолет.

design_3.jpg

Не меншою харизмою наділений сфокусований погляд біксенонових фар. Унікальні світлодіодні кільця денного світла і акцентуючі накладки надають зовнішньому вигляду передньої частини унікальності. Низько розташовані «ніздрі» решітки радіатора і стрілообразні лінії на капоті дозволяють BMW 6 серії Кабріолет сфокусуватися на головному: на дорозі.