BMW 6-й Gran Coupe

Новий BMW6 серії Гран Купе не зупиняється ні перед чим у своєму прагненні до досконалості. В основу концепції цього автомобіля лягли непохитна рішучість, цікавість і безстрашність перед новими ідеями. Результатом стало унікальне поєднання передового дизайну, безкомпромісного спортивного характеру та вишуканої елегантності.

design_02.jpg

Чуттєві контури поєднують в собі вишукану елегантність, динаміку, маневреність і передовий дизайн. Проведіть поглядом від стрімкого капота, по динамічним формам кузова до потужної широкої задньої частини.

design_01.jpg

Третій ліхтар гальма простягається по всій ширині спойлера, завдяки чому зовнішній вигляд автомобіля неможливо сплутати з жодним іншим. Характерні для купе пропорції, подовжений капот і зміщений назад пасажирський відсік формують чарівний силует, який випромінює елегантність і індивідуальність.

design_09.jpg

Салон BMW 6 серії Гран Купе ідеально адаптований для пасажирів: ергономічно розташовані засоби управління на приладовій панелі відповідають всім потребам і побажанням водія.

design_10.jpg

Спортивні задні сидіння забезпечать комфортну поїздку для двох пасажирів, а у версії 4 + 1 BMW 6 серії Гран Купе на задньому сидінні можна розмістити трьох пасажирів для поїздок на невеликі відстані. Ретельно підібрані матеріали і висока якість виготовлення доповнюють загальний вишуканий зовнішній вигляд салону.

design_07.jpg