Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 з 1
 

Новий BMW 5 серії Седан був коронований "What Car?" Автомобіль року 2017 року на щорічній церемонії вручення нагород журналу. Седан посів почесне місце, поряд з назвою "Best Luxury Car", на презентації, що відбулася в Grosvenor House Hotel, Лондон 11 січня.

Новий BMW 5 серії Седан використовує новітні технології BMW, щоб створити більш вишуканий, більш легкий, більш безпечний і більш економічний седан, ніж будь-коли раніше. Нове сімейство покоління TwinPower Turbo одиниць забезпечують вражаючий приріст продуктивності ще потрібно зниження витрати палива і викидів. технології допомоги водієві, в тому числі BMW Lane Keeping Assistant і Lane Change Assistant. Новий BMW 5-ї серії седан стає на крок ближче до повністю автономного водіння.

НОВИЙ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.


Його місія: встановлюючи нові стандарти. BMW 5-ї серії є втіленням сучасного бізнес-салону. Завдяки динамічній і елегантний зовнішній вигляд, він переконливо відповідає очікуванням, які розміщуються на транспортному засобі свого класу: естетичну атлетизм і задоволення від водіння з державою в найсучасніших технологій.

ДИНАМІЧНА.

Потужні двигуни BMW TwinPower Turbo, інтелектуальні легка конструкція, Інтегральне активне рульове управління для обробки першого класу і спритність, а також адаптивний режим: BMW 5-ої серії призначений для кінцевої спортивного водіння досвід - бути завжди один вирішальний крок попереду конкурентів.

111