Огляд BMW 5 Gran Turismo

Атмосфера

Унікальна атмосфера, що панує в BMW 5 серії Гран Туризмо, покликана забезпечити лише одне: абсолютний комфорт і обстановку, в якій всі пасажири відчувають максимальну турботу. Центральна консоль злегка повернена до водія.

Всі елементи управління та індикатори розташовані саме там, де їх інтуїтивно очікуєш побачити. Важлива інформація виводиться на опційний проекційний дисплей на лобовому склі, тобто у безпосереднє поле зору водія. Неповторну обстановку в інтер'єрі BMW 5 серії Гран Туризмо можна індивідуалізувати за допомогою додаткового обладнання.

Опційне обладнання «Комфортне підсвічування» пропонує Вам витончене і стильне підсвічування інтер'єру. Воно підкреслює розкішну атмосферу і одночасно є функціональним елементом підсвічування, наприклад у відсіку для зберігання в центральній консолі, в дверних кишенях і обшивці. Завдяки функції перемикання кольору Ви можете вибрати більш яскравий білий або приглушений оранжевий колір підсвічування, щоб створити в салоні необхідний настрій.

Опційний багатофункціональний дисплей має чотири різних режимів роботи зі спеціально налаштованими індикаторами. Таким чином, Ви можете вибрати для себе вподобану колірну схему, відповідну Вашому настрою. При цьому всі режими забезпечують підвищену безпеку, ефективність і зразкову орієнтацію на водія. Вказівки навігаційної системи і дані систем допомоги водієві, що виводяться на даний дисплей, читаються простіше і з першого погляду. Тим самим, нова цифрова технологія індикації значно підвищує комфорт і безпеку, а також гарантує незабутні відчуття.

Завдяки інноваційній аудіосистемі об'ємного звучання Bang&Olufsen класу High End, якою обладнується BMW 5 серії Гран Туризмо, Ви можете поєднати насолоду від прослуховування музики з грандіозним задоволенням від керування автомобілем. Система включає в себе 16 динаміків загальною потужністю 1200 ват. Відмінне звучання також забезпечується за рахунок технології цифрової обробки сигналу Dirac-Dimensions. До складу системи входять режими «Studio» і «Expanded», а також підсвічування кришок динаміків.