BMW 4 серії Купе

Динаміка, яка заворожує - навіть в статиці. Дизайн екстер'єру BMW 4 серії Купе випромінює хвилюючу спортивність і натякає на абсолютне задоволення від водіння. Обіцянка, яка не тільки виконується під час їзди. Але і перевершує всі очікування.

Завдяки довгій колісній базі і коротким звісам BMW 4 серії Купе виглядає вельми солідно. Зміщений назад пасажирський відсік підкреслює примітний образ купе. Низька лінія даху, яка  динамічно переходить в задню частину автомобіля демонструє спортивний характер ще до початку руху.

Точно опрацьовані контури довгого капота додають BMW 4 серії Купе класичний і одночасно з цим інноваційно-спортивний вигляд. Великі «ніздрі» чорного глянцевого кольору містять у собі нові широкі планки. Крім цього, вони, також як інноваційні світлодіодні фари, зроблені вкрай плоскими і підкреслено широкими. Таким чином, передня частина BMW 4серіі Купе виглядає більш сфокусованим і енергійно.

Задня частина BMW 4 серії Купе вражає своєю спортивною шириною. Широка колія і низька лінія даху надають автомобілю ідеальний атлетичний вигляд.

«Зябра» у поєднанні з інтегрованими «повітряними шторками» в бамперах, які за допомогою двох вертикальних повітрозабірників перенаправляють повітряний потік уздовж передніх колісних арок, ефективно знижують аеродинамічний опір в області колісних ніш і таким чином оптимізують повітряні потоки в районі передніх коліс.

Продуманий дизайн екстер'єру BMW 4 серії Купе знаходить своє відображення в задніх ліхтарях. Завдяки L-подібній формі вони гармонійно вписуються у вигляд автомобіля і підкреслюють ширину BMW 4 серії Купе. Динамічні стоп-сигнали додатково підвищують безпеку: вони горять з меншою яскравістю при плавному гальмуванні, в той час як при