BMW 3 Sedan

Оригінальність З 1975 року: BMW третя серіі - уособлення спортивного седана. У своєму шостому поколінні його поєднання динамічного дизайну, неперевершеної керованості і прекрасною практичності в повсякденному використанні вийшло на абсолютно новий рівень. Оптимальний розподіл ваги, класичний задній привід і потужні, високоефективні бензинові та дизельні двигуни з технологіями EfficientDynamics BMW гарантують видатну динаміку і низьку витрату палива. Інтелектуальна система повного приводу BMW Повний привід забезпечує максимально ефективне зчеплення з дорогою в будь-якій ситуації. А завдяки лініям дизайну Sport Line і Luxury Line і пакету оснащення M Sport ви зможете адаптувати ваш BMW 3-серії Седан до своїх власних переваг і потреб.

exterior_design_01.jpg

BMW 3 серії послідовно продовжує традиції дизайну і втілює в собі характерні риси бренду BMW. Спортивна елегантність ліній кузова створює ефект неподільної цілісності і з першого ж погляду формує відчуття естетичності і динамічності автомобіля. Навіть у шостому поколінні найбільш продаваний
BMW в світі як і раніше встановлює стандарти. Створена на основі багатої історії модельного ряду, перлина бренду BMW постає в сучасному, динамічному, незаперечному дизайні з характерними пропорціями BMW. Передні фари і ефектна радіаторна решітка BMW послідовно продовжують традиції дизайну передньої частини попередніх моделей і утворюють гармонійне ціле, тим самим підкреслюючи спортивний характер і різноплановість цього автомобіля. Вперше радіаторна решітка є важливим елементом профілю автомобіля.