Огляд

exterior_design_1.jpg

Рішучість і перевага: ефектна рельєфна лінія бере початок біля заднього колеса і піднімається по крилу, вигідно підкреслюючи спортивну динамічну клиновидністью кузова. Поєднуючись з потужними колісними арками, цей елемент не залишає сумнівів у тому, що BMW 2 серії Купе в будь-який момент готовий зайняти позицію лідера

exterior_design_3.jpg

 L-подібні задні фари зі світлодіодними смугами мають горизонтальну компоновку і підсилюють візуальну міць, що виникає за рахунок ширини кузова. Спойлер на кришці багажного відсіку M235i зменшує підйомне зусилля на великих швидкостях.

exterior_design_4.jpg

Тяга, вільна від кайданів: контурні лінії довгого капота повторюють траєкторію повітряного потоку, тоді як великі повітрозабірники відображають собою потужність BMW 2 серії Купе, яка ясно відчувається, навіть коли автомобіль нерухомий.

Притягаючи погляди: гострі грані передніх фар спрямовані до тривимірнихрадіаторних гратах. Глянцеві поверхні нахилених вперед ребер формують реалістичне відчуття глибини. Хромоване обрамлення секцій решітки радіатора підсилює цей ефект і робить зовнішність автомобіля ще більш привабливою.

Розфарбувати світ: однією з характерних особливостей зовнішності моделі M235i є корпуси зовнішніх дзеркал сріблясто-сірого кольору. Додаткові відтінки застосовуються також в оформленні ребер бічних повітроводів, а також ефектних 18-дюймових легкосплавних дисків. Результат - непереборна спортивність.