Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 з 3
 

Безперечний доказ того, що функціональні та естетичні властивості можуть гармонійно поєднуватися: динамічність зовнішніх обрисів BMW 2-ї серії Active Tourer стала безпрецедентною для цього сегменту автомобілів.

Спереду погляд відразу ж привертають увагу чіткі контури фартуха, низьке лобове скло і високий капот. При погляді збоку виразні лінії підтримують загальне враження від динаміки і відчуття прискорення, навіть коли автомобіль стоїть на місці. Крім того, висока лінія даху і великі двері показують, наскільки зручний доступ до всіх сидінь.

Витончений дизайн задньої частини автомобіля, в якому домінують великі L-подібні фари і широкі колісні ніші, надає BMW 2-ї серії Active Tourer спортивний дух, незважаючи на висоту автомобіля. У той же час велика кришка багажника з низьким бортом підлоги і широким отвором забезпечує легкий доступ до багажного відділення.

Який би вантаж ви невезли, просторий салон BMW 2-ї серії Active Tourer завжди справляє враження легкості. Матеріали найвищої якості і внутрішня обшивка в м'яких тонах, а також великі вікна і опціональний  панорамний скляний дах створюють світлу атмосферу.

Це відчуття легкості підтримується панеллю приладів, яка немов ширяє в повітрі, надаючи всьому салону стильний і сучасний вигляд. Піднесене положення сидінь гарантує оптимальний круговий огляд.

У BMW 2-ї серії Active Tourer достатньо місця для того, щоб забезпечити функціональність. Ефектна центральна консоль, внутрішня сторона дверей і встановлюваний за бажанням центральний підлокітник допомагають зберігати речі. Також буде вельми до речі відсік для смартфонів або окулярів і місце для чашок і великих пляшок. Додаткову гнучкість забезпечує опціональне складне сидіння переднього пасажира. Майже повністю плоске днище багажного відділення гарантує легкість завантаження, а задній диван, розрахований на трьох людей, може регулюватися по довжині (опція) і складатися в співвідношенні 40:20:40,що дозволяє без проблем перевозити і багаж, і пасажирів.